fbpx

BGŻ Optima: Lokata Bezkarna na 3,5% w skali roku + 50 zł łatwej premii na start!

Świetna wiadomość dla osób poszukujących sposobu na ulokowanie wolnych środków pieniężnych. Tym razem BGŻ Optima proponuje zarówno nowym, jak i powracającym klientom Lokatę Bezkarną oprocentowaną na 3,5% w skali roku. Oprócz dobrego oprocentowania, otrzymacie 50 zł bonusu bez względu na kwotę jaką zdecydujecie się ulokować. Co ważne, korzystając z lokaty, nie musicie zakładać kolejnego konta osobistego, czy też wyrabiać kolejnej karty debetowej. Lokatę z bonusem otwieracie w pełni online. W taki sam sposób składa się wypowiedzenie umowy, co zdecydowanie uatrakcyjnia ofertę. UWAGA – pula promocyjnych wniosków to tylko 1000 sztuk, zatem warto pospieszyć się z rejestracją, zanim promocja zostanie przedwcześnie zakończona!

 

Konkrety na początek 🙂

  • Lokata Bezkarna oprocentowana na 3,5% w skali roku,

  • Kwota lokaty: 1000 – 20.000 zł,

  • Okres – 3 miesiące,

  • Bonus 50 zł bez względu na kwotę lokaty, którą założyliście,

  • Konto oszczędnościowe na 2,5% (do 150 tys. zł) – otwierane wraz z lokatą, 

  • Założenie oraz zamknięcie lokaty i konta oszczędnościowego odbywa się w pełni online,

  • Wypełnienie wniosku zajmie Wam kilka minut.

 

Uczestnicy promocji

Promocyjną lokatę z bonusem mogą założyć zarówno nowi jak i powracający klienci BGŻ Optima. W tym drugim przypadku możecie wziąć udział w promocji pod warunkiem, iż nie byliście stroną umowy ramowej z bankiem w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia nowej umowy. Jeśli więc jesteście zupełnie nowymi klientami BGŻ Optimy, bądź zamknęliście swoje konto oszczędnościowe ponad 12 miesięcy temu – śmiało możecie skorzystać z promocji. 

Osobiście nie pamiętałem kiedy wypowiedziałem swoją umowę ramową z BGŻ Optima. W tym celu zadzwoniłem do banku pod numer +48 22 574 37 00 i zweryfikowałem tę informację w ciągu 2 minut. Wystarczy podać numer PESEL, następnie adres oraz imię i nazwisko. Konsultant poda Wam precyzyjną datę wypowiedzenia umowy oraz stwierdzi, czy możecie skorzystać z Lokaty Bezkarnej. 

Co do kwestii posiadania konta w byłym banku BGŻ czy obecnym BNP BGŻ Paribas – zupełnie nie wpływa to na możliwość wzięcia udziału w niniejszej promocji.

 

Jak założyć lokatę na 3,5% i zdobyć 50 zł bonusu

1) Pierwszym krokiem jak zawsze jest rejestracja na stronie promocji. W formularzu podajecie jedynie swoje podstawowe dane czyli imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres mailowy. Ponadto należy zaakceptować regulamin oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych, niezbędne do przeprowadzenia akcji promocyjnej (wszystkie trzy okienka). Dzięki nim, organizator otrzymuje informację, komu należy wypłacić bonus.

 

Załóż Lokatę Bezkarną na 3,5% i odbierz 50 zł bonusu

.

Czas na rejestrację w promocji macie do 31 grudnia 2017 roku, zaś na wypełnienie wniosku do 7 stycznia 2018 roku. Pula promocyjnych wniosków ograniczona jest wyłącznie do 1000 sztuk! W przypadku wyczerpania puli wniosków, strona nie będzie przyjmować nowych rejestracji. Póki link jest aktywny – macie pewność, iż weźmiecie udział w promocji.

.

2) Po rejestracji zostanie do Was wysłany mail potwierdzający udział w promocji. Natomiast Wam w tym momencie ukaże się przycisk Otwórz Konto i Załóż Lokatę. Kliknięcie w przycisk przeniesie Was do docelowego wniosku o Lokatę Bezkarną. Wypełniając wniosek warto dla pewności zaznaczyć wszystkie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Możecie je oczywiście później wycofać, jeśli tak zdecydujecie. 

Zakładając Lokatę Bezkarną, nie musicie zakładać konta osobistego w BGŻ Optima (bo nawet takiego nie mają w ofercie). Wystarczy podać swój numer rachunku w dowolnym banku, z którego wykonacie przelew weryfikacyjny zasilający lokatę. Od teraz będzie to rachunek powiązany, na który będziecie mogli przelewać środki z/do BGŻ optima. Na zasilenie lokaty będziecie mieli 5 dni roboczych. Numer rachunku do wykonania przelewu znajdziecie w mailu od BGŻ Optima. Jeśli macie obawy przed dokonaniem jednorazowego przelewu (przykładowo na 20.000 zł) możecie to zrobić w kilku częściach, by następnie zatelefonować na infolinię i „ręcznie” aktywować lokatę.

.

Aby otrzymać prawo do wypłaty bonusu należy zasilić lokatę na co najmniej 1000 zł oraz utrzymać ją do końca okresu lokacyjnego. Następnie, po zakończeniu Lokaty Bezkarnej utrzymajcie wypłacone z niej środki na rachunku oszczędnościowym SMART do 15 kwietnia 2018 roku włącznie (to znaczy: każdego dnia po zakończeniu Lokaty Bezkarnej w tym okresie saldo Konta Indywidualnego Rachunku SMART będzie równe lub wyższe niż wysokość założonej Lokaty Bezkarnej).

.

Wypłata premii

Do 30 kwietnia 2018 roku organizator powiadomi Was mailowo o potrzebie wypełnienia danych do wypłaty premii. Będziecie mieli na to czas do 10 maja 2018 roku. Lepiej jednak zrobić to niezwłocznie po otrzymaniu maila, aby fakt ten nie umknął Wam w natłoku innych spraw 🙂

Wypłata bonusu nastąpi 15 maja 2018 roku. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

.

Zarejestruj się w promocji BGŻ Optima i odbierz 50 zł bonusu

 

Szczegóły rachunku oszczędnościowego Konto Smart

Promocyjne oprocentowanie rachunku Smart dla nowych środków do 150.000 zł wynosi 2,5% w skali roku. Nadwyżka będzie oprocentowana nieco niżej, bo na 1,5% w skali roku. Oprocentowanie jest gwarantowane co najmniej do 25 stycznia 2018 roku.

Prowadzenie konta oszczędnościowego oraz przelewy internetowe są darmowe. Wykonywanie przelewów ograniczone jest wyłącznie na rachunek powiązany, czyli wasze konto osobiste w dowolnym banku. Do konta oszczędnościowego nie wydaje się karty debetowej.

 

Ważne dokumenty:

 

Jak później wypowiedzieć umowę z BGŻ Optima

Po zakończeniu promocji, sami zdecydujecie czy chcecie nadal korzystać z konta oszczędnościowego oraz innych lokat oferowanych przez BGŻ Optima, czy też po prostu wolicie wypowiedzieć umowę. Możecie to uczynić szybko i sprawnie poprzez system online w zakładce WNIOSKI. Następnie należy wybrać opcję ZAMKNIĘCIE RACHUNKÓW oraz ZAMKNIĘCIE RACHUNKU GŁÓWNEGO I CELOWEGO. Aby dyspozycja została przekazana do realizacji należy zaznaczyć rachunek, który ma zostać zamknięty oraz potwierdzić, czy rachunek powiązany jest aktywny. Okres wypowiedzenia wynosi 1 (jeden) miesiąc od dnia doręczenia wypowiedzenia. Pozostałe na koncie środki zostaną zwrócone na wasz rachunek powiązany.

 

Złóż wniosek o Lokatę Bezkarną + 50 zł bonusu

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


6

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

2.7

tysięcy członków
grupy

1.9

tysięcy
artykułów