BGŻ BNP Paribas: bon 100 zł do H&M + do 300 zł „Mobilnej premii” w promocji Konta Optymalnego

Bank BGŻ BNP Paribas rozpoczyna kolejną kanonadę promocji Konta Optymalnego. Przed weekendem informowałem Was o akcji, w której do zdobycia jest łatwe 100 zł na start. Dziś natomiast donoszę o promocji, w której zamiast gotówki możecie zdobyć bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach (również internetowym) H&M. Kolejne 300 zł bonusu możecie zdobyć w promocji „Mobilna premia”, o której szczegółach dowiecie się z dalszej części wpisu. Tym, którzy nie znają jeszcze zalet Konta Optymalnego przypominam o dwóch kluczowych kwestiach – zarówno prowadzenie konta, jak i karta debetowa są za bezwarunkowe 0 zł!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja „Stylowe Konto” dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta w BGŻ BNP Paribas (jak i przed połączeniem banków BGŻ i BNP Paribas) w ciągu 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku o Konto Optymalne. Wykluczenie to nie dotyczy BGŻ Optima, czyli internetowej odnogi banku BGŻ BNP Paribas służącej głównie do pozyskiwania depozytów. W przypadku BGŻ Optima podpisywana jest osobna umowa ramowa i to wyłącznie o konto oszczędnościowe, a nie klasyczny ROR.

 

Sprawdź ofertę Lokaty Bezkarnej w BGŻ Optima na 3,5% w skali roku

 

Jak przystąpić do promocji „Stylowe Konto”

Gdy spełniacie warunki uczestnictwa, czas przejść do konkretów. Wniosek o promocyjne konto dostępny jest po rejestracji na dedykowanej stronie akcji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, numer kontaktowy, PESEL oraz adres e-mail. Pamiętajcie, aby zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji (wszystkie trzy okienka).

Akcja trwa od 26 października 2017 roku do 22 grudnia 2017 roku lub do wyczerpania limitu 1000 promocyjnych wniosków. Póki link jest aktywny – macie pewność, że weźmiecie udział w promocji. 

Po rejestracji pojawi się Wam link promocyjny, prowadzący do wniosku o konto na stronie banku. Pamiętajcie, iż jednym z warunków promocji jest zawnioskowanie o kartę debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej. Umowa o konto wraz z kartą debetową (w jednej przesyłce) zostaną dostarczone za pośrednictwem kuriera firmy DHL. Umowę należy podpisać nie później niż do 12 stycznia 2018 roku

 

Warunki uzyskania 100 zł premii do H&M

Gdy już aktywujecie swoje konto, w styczniu 2018 roku zapewnijcie wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz wykonajcie transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł. 

Wpływy mogą pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Tak naprawdę zaraz po zaksięgowaniu wpływu, możecie z powrotem wypłacić środki. Kluczowy jest sam fakt zaksięgowania środków na Koncie Optymalnym. Wpływami niespełniającymi warunków promocji są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych). Płatności kartą mogą być wykonane zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie.

Na koniec pozostaje już tylko finalizacja promocji. Do 16 lutego 2018 roku organizator prześle Wam mailowe potwierdzenie o przyznaniu nagrody. Voucher w formie kodu SMS zostanie do Was wysłany w terminie do 12 marca 2018 roku. W tym czasie wasze konto i karta debetowa koniecznie muszą być aktywne (na szczęście zarówno prowadzenie konta, jak i karta debetową są bezwarunkowo darmowe). Oczywiście po tej dacie sami zdecydujecie, co dalej z kontem.

Bon o wartości 100 zł możecie wykorzystać jednorazowo w dowolnym sklepie H&M na terenie Polski lub w sklepie internetowym hm.com/pl do 1 lutego 2020 roku. Premia w ramach promocji zwolniona jest z opodatkowania. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji Stylowe Konto.

 

Kalendarium promocji:

 • Od 26 października do 22 grudnia 2017 – rejestrujecie się w promocji
 • Do 12 stycznia 2018 – podpisujecie umowę o konto wraz z kartą debetową
 • Styczeń 2018 – wpływ na 1000 zł + płatności kartą na 300 zł
 • Do 16 lutego 2018 – otrzymujecie mailowe potwierdzenie zdobycia bonu
 • Do 12 marca 2018 – otrzymujecie bon 100 zł do H&M
 • Do 1 lutego 2020 – wykorzystujecie bon w sklepach H&M

 

Do 300 zł moneyback w promocji „Mobilna premia”

Akcja „Stylowe Konto” łączy się z promocją „Mobilna premia”, w której do zdobycia jest nawet 300 zł premii (maksymalny miesięczny zwrot to 25 zł). W ramach tej promocji otrzymacie 1 zł zwrotu za wykonanie płatności mobilnej. Do premiowanych płatności zaliczają się:

 • płatności z wykorzystaniem Android Pay,
 • transakcje wykonane aplikacją mobilną GOmobile (z wyłączeniem transakcji poprzez system BLIK oraz założenia lokaty poprzez aplikację),
 • płatności za pośrednictwem portfela cyfrowego MasterPass.

W przypadku transakcji poprzez aplikację GOmobile bank stosuje tu jednak ograniczenie polegające na tym, iż w przypadku kilku Transakcji Aplikacją Mobilną GOmobile wykonanych na ten sam rachunek beneficjenta w tym samym miesiącu kalendarzowym Premia wypłacana jest tylko za pierwszą transakcję.

Natomiast w przypadku płatności z wykorzystaniem portfela MasterPass, raczej nie ma potrzeby wykonywania ich za pośrednictwem telefonu (regulamin na to nie wskazuje).

Transakcja MasterPass – transakcja bezgotówkowa obciążająca Konto Posiadacza, dokonana Kartą w ramach usługi Cyfrowego Portfela Banku, tj. usługi udostępnionej przez Bank i realizowanej poprzez system MasterPass zgodnie z Regulaminem Usługi Cyfrowego Portfela Banku BGŻ BNP Paribas S.A. „e-Portfel”.

 

Szczegóły w regulaminie promocji „Mobilna premia”.

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z maszyn należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
 • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych (usługa jest obecnie wdrażana),
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe.

Szczegóły w taryfie opłat i prowizji.

 

Weź udział w promocji i odbierz do 400 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów