fbpx

Sprawdź zapach AXE i odbierz do 15 zł zwrotu środków na konto, czyli kolejny test produktu!

Reklamy antyperspirantów marki AXE przeszły do historii. Wiele przykładów z tej nieco kontrowersyjnej twórczości znajdziecie bez trudu w serwisie YouTube. Tym razem właściciel marki postanowił użyć nieco innej formy promocji swoich produktów, a mianowicie testu produktu. Cóż, nie ma chyba lepszej formy reklamy niż możliwość przetestowania danego specyfiku w praktyce…i to w pełni za darmo. Jak pewnie się domyślacie, i za tym testem stoi znana i lubiana agencja Smolar. Mając na uwadze poprzednie akcje Smolara, mogę powiedzieć jedno: zasady są tutaj przejrzyste i uczciwe, zaś akcja przebiega bardzo sprawnie. Maksymalny zwrot w promocji wynosi 15 zł na jedną osobę, jednak promocję możecie polecić bratu, ojcu, szwagrowi i komu tam jeszcze chcecie 🙂 Na „bęben trafiają” żele pod prysznic, antyperspiranty oraz dezodoranty w aerozolu. Jednocześnie przypominam, iż na blogu znajdziecie jeszcze cztery aktualne testy produktów marek: Actimel, Mutti oraz Develey. Szczegółów szukajcie w blogowej wyszukiwarce. Wszystkie produkty możecie nabyć podczas jednych zakupów 🙂

 

 

Zasady promocji

Mówiąc w skrócie, zasady są bardzo podobne do wszystkich dotychczasowych testów produktów. Kupujecie jeden z wybranych produktów marki AXE w dowolnym sklepie w dniach od 1 października do 31 października 2019 roku, zachowujecie paragon, wypełniacie formularz zgłoszeniowy wraz ze skanem paragonu, podajecie numer konta, a na końcu otrzymujecie zwrot za zakupiony produkt. W promocji biorą udział następujące produkty:

  • antyperspiranty,
  • żele pod prysznic,
  • dezodoranty w aerozolu.

 

W celu uzyskania zwrotu, wypełnijcie formularz promocyjny na dedykowanej stronie promocji. Pula zwrotów w promocji wynosi 4960 sztuk, ale na szczęście organizator zadbał o to, aby nie rozeszła się “na hurra” w kilka dni. Promocja podzielona jest zatem na 31 dziennych etapów od 1 października do 31 października 2019 roku.

W każdym z nich przydzielone będzie po 160 zwrotów. Gdy w danym etapie limit zostanie osiągnięty, wówczas rejestracja zostanie zamknięta, zaś w przypadku mniejszej liczby chętnych, niewykorzystana pula przechodzi na kolejny dzień. Niestety w praktyce wygląda to tak, iż pula rozchodzi się niedługo po nastaniu nowego dnia. Jeśli zatem zależy Wam na otrzymaniu zwrotu, wówczas wyczekujcie aż wybije północ i rozpocznie się nowy dzień. Cóż, promocja dobra, a zwrotów dość mało jak na całą Polskę 🙂

 

 

Wypełnienie formularza jest dość proste i nie powinno raczej sprawić Wam żadnego problemu. Oczywiście niezbędnym elementem będzie akceptacja regulaminu promocji oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki (może spaść do SPAM-u). 

 

 

 

 

Zwrot środków

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego oraz adres e-mail nie mogą być użyte w dwóch różnych zgłoszeniach. 

Zwroty wypłacone będą sukcesywnie, nie wcześniej jednak niż w ciągu 21 dni po dokonaniu prawidłowego zgłoszenia do promocji. Ostateczny termin wypłaty środków to 29 listopada 2019 roku. W przypadku potrzeby dodatkowej weryfikacji, zwrot środków może się opóźnić do 13 grudnia 2019 roku. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

 

Kwota 15 zł to maksymalna stawka jaką możecie uzyskać. W przypadku, gdy koszt produktu na paragonie będzie niższy, wówczas na wasze konto powędruje kwota realnie zapłacona w sklepie. Natomiast w przypadku, gdy cena będzie równa lub wyższa od kwoty maksymalnej, wówczas otrzymacie 15 zł.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie akcji „Wypróbuj zapach AXE za darmo”.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów