Aktywuj aplikację IKO w PKO BP lub Inteligo i odbierz 15 zł premii + 100 zł do zdobycia za otwarcie darmowego konta w Inteligo

Promocja_15_zł_za_korzystanie_z_aplikacji_IKO

Bank PKO BP oraz jego internetowy oddział Inteligo zorganizowały promocję, w której do zdobycia jest łatwy bonus o wartości 15 zł. Wystarczy w okresie promocji aktywować aplikację IKO oraz zlecić trzy płatności lub przelewy z wykorzystaniem aplikacji na łączną kwotę minimum 100 zł. Jednocześnie przypominam o trwającej do 13 sierpnia 2016 roku promocji, w której w łatwy sposób możecie zdobyć 100 zł w zamian za otwarcie konta Inteligo.

 

 

Uczestnicy

Z promocji mogą skorzystać osoby, które posiadają konto osobiste w banku PKO BP lub w jego oddziale internetowym Inteligo. Oprócz tego, dodatkowym warunkiem jest wyrażenie zgody na otrzymywanie od PKO Banku Polskiego S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych oraz propozycji zawarcia umów w okresie obejmującym termin spełnienia warunków promocji oraz wypłaty premii. Udział w promocji może wziąć jedynie klient, który nie miał aktywnej aplikacji IKO na żadnym telefonie do swojego indywidualnego numeru klienta w terminie do 3 sierpnia 2016 roku.

Jeśli nie posiadacie jeszcze rachunku biorącego udział w promocji, zachęcam do zapoznania się z bestsellerową promocją konta Inteligo ze 100 zł premii. Rachunek jest darmowy, zaś karta debetowa jest bezpłatna w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę 100 zł. Ponadto wasze środki deponowane są w największym banku w Europie Środkowo – Wschodniej. Więcej na temat akcji w artykule: 100 zł premii od Inteligo…

 

Jak zdobyć 15 zł bonusu

W celu otrzymania premii, w okresie trwania promocji (4 – 31 sierpnia 2016 roku) należy pobrać i aktywować aplikację IKO. Jest ona dostępna na wszystkich najpopularniejszych systemach operacyjnych (między innymi iOS, Android, Windows Phone). Gdy aplikacja będzie już aktywowana, wystarczy, że wykonacie minimum 3 operacje płatnicze na łączną kwotę wynoszącą co najmniej 100 zł. Do operacji zaliczają się między innymi:

a) płatności bezgotówkowe przy użyciu kodu mobilnego BLIK w sklepie stacjonarnym w terminalu POS,

b) płatności bezgotówkowe w sklepie internetowym przy użyciu kodu mobilnego BLIK,

c) przelew na numer telefonu lub numer rachunku zlecony przez Aplikację IKO do innej osoby o wartości minimum 5 zł.

Ostatecznym warunkiem jest utrzymanie aktywnej aplikacji IKO do momentu wypłaty premii. Liczba bonusów jest ograniczona do 4000 sztuk. Promocja trwa do końca sierpnia lub do wykorzystania limitu bonusów. W przypadku niewykorzystania limitu, promocja może zostać przedłużona na kolejny miesiąc (tak też się stało podczas poprzednich edycji promocji).

W przypadku wyczerpania puli bonusów, bank powiadomi o tym poprzez stosowny komunikat na stronie PKO BP oraz Inteligo. Taka sama informacja pojawi się w przypadku przedłużenia promocji.

Premia zostanie wypłacona w ciągu 14 dni kalendarzowych liczonych od dnia następującego po dniu zakończenia okresu promocji. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam na stronę promocji oraz do regulaminu.

Mapę akceptantów aplikacji IKO odnajdziecie pod linkiem IKO – akceptanci. Na temat aktywacji aplikacji oraz jej użytkowania przeczytacie w artykule.

 
Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do morele.net

Karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do Nexterio.pl

Karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do Empik.com

Karta kredytowa Citi Simplicity z telefonem LG K8 o wartości 549 zł

Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe z premią do 300 zł

Premia 100 zł za założenie konta w Inteligo

100 zł za założenie konta Direct w ING Bank Śląski

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

mBank: eKonto z premią do 500 zł

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na Newsletter
JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów