fbpx

8000 punktów w programie MasterCard Priceless Specials (o wartości nawet 150 zł) za zakupy u wybranych partnerów na kwotę minimum 500 zł

Jakiś czas temu, przy okazji promocji T-Mobile Usługi Bankowe, wspominałem o starcie programu lojalnościowego MasterCard Priceless Specials. Obecnie, w ramach promocji „Powrót do szkoły” posiadacze karty z logiem MasterCarda mogą zdobyć aż 8000 punktów lojalnościowych. Warunkiem ich zdobycia jest wykonanie płatności na kwotę co najmniej 500 zł u dwóch z siedmiu partnerów uczestniczących w akcji. Punkty możecie wymienić przykładowo na voucher New Balance o wartości 150 zł, czy też 100 zł za każde 6000 punktów do wykorzystania w RTV Euro AGD.

 

 

Zasady promocji „Powrót do szkoły”

Promocja trwa od 15 sierpnia do 15 września 2017 roku i skierowana jest do uczestników programu MasterCard Priceless Specials. W przypadku dokonania zakupów u następujących partnerów Mastercard: RTV Euro AGD, Decathlon, ToysRus, Merlin.pl, iSpot, Black Red White oraz Diverse otrzymacie 8000 punktów. Warunkiem ich uzyskania jest dokonanie zakupów u minimum 2 różnych z wymienionych partnerów za łączną kwotę co najmniej 500 zł. Z promocji można skorzystać jednorazowo. Katalog nagród w kategorii „Powrót do szkoły” dostępny jest tutaj. Z moich wyliczeń wynika, iż moneyback w przypadku tej promocji wyniesie około 135-150 zł. Jeśli zatem planowaliście zakupy u partnerów biorących udział w akcji, śmiało możecie wziąć udział w promocji, zważywszy na fakt, iż odbędzie się to w sposób bierny.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie.

 

Jeśli jeszcze nie przystąpiliście do programu lojalnościowego MasterCard Priceless, możecie to zrobić poprzez złożenie odpowiedniej dyspozycji w swoim banku. Obecnie w programie uczestniczą: Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, Getin Bank, Lion's Bank, Bank BPS, BOŚ Bank, Deutsche Bank, BZ WBK, mBank, Noble Bank, PKO BP oraz Raiffeisen Polbank. Szczegóły programu na stronie MasterCarda oraz w regulaminie.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów