300 zł premii za wyrobienie karty kredytowej oraz 100 zł za polecanie karty swoim bliskim w
T-Mobile Usługi Bankowe Alior Banku

Nareszcie mamy do czynienia z promocją bankową, której jeszcze nie było. Mało tego, T-Mobile Usługi Bankowe Alior Banku zapewnia wysoką premię przy dość prostych i liberalnych warunkach jej zdobycia. Osoby, które zdecydują się wyrobić kartę kredytową w tymże banku mogą liczyć na 300 zł premii. Co ważne, z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, byli, jak i obecni klienci banku. O szczegółach i zasadach akcji dowiecie się w dalszej części artykułu. Teraz dodam tylko, iż dodatkową bonifikatą w promocji jest zwolnienie z opłat za wydanie i wznowienie karty, zaś bank nie wymaga od Was żadnego okresu jej posiadania.

 

 

Uczestnicy promocji

Jeżeli chcecie wyrobić sobie rekomendowaną kartę kredytową z premią 300 zł wystarczy, że nigdy wcześniej nie mieliście umowy o kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe (TMUB). Oznacza to, iż jeśli nawet posiadacie (lub posiadaliście) inny produkt w banku jak na przykład konto osobiste, konto oszczędnościowe czy pożyczka – i tak możecie zdobyć 300 zł bonusu. Jeżeli nie wiecie jak funkcjonuje karta kredytowa lub macie obawy związane z jej użytkowaniem polecam artykuł: Jak działa karta kredytowa.

Jeśli rekomendowany jest inny produkt niż T-Mobile konto (rachunek oszczędnościoworozliczeniowy w polskich złotych w wariancie T-Mobile konto), Odbiorca Rekomendacji może być klientem Banku korzystającym z Produktów i mieć aktywną umowę dot. Produktu z Bankiem (poza umową o rekomendowany Produkt).

 

Jak zdobyć 300 zł premii

Pierwszym krokiem jest zawnioskowanie o kartę kredytową, korzystając z linku rekomendacyjnego. Jeśli chcesz, mogę polecić Ci kartę. Wystarczy, że złożysz wniosek klikając w mój link rekomendacyjny.

Po złożeniu wniosku bank będzie badał waszą zdolność kredytową. Z informacji jakie uzyskałem od konsultanta, minimalna kwota dochodu, jaka wystarcza do ubiegania się o kartę to 500 zł. Dochód może być uzyskiwany z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie, emerytury, renty i innych źródeł. Szczegółów odnośnie dokumentowania dochodu dowiecie się po złożeniu wniosku. Jeśli prawidłowo przejdziecie weryfikację, wystarczy, że spełnicie następujące warunki:

  • umowa o kartę kredytową zostanie zawarta do 40 dni od złożenia wniosku z rekomendacji oraz zostanie zaksięgowana transakcja bezgotówkowa (jedna) dokonana do 60 dni od podpisania umowy

W tym miejscu otrzymujecie prawo do pierwszej transzy nagrody – 110,10 zł.

  • wykonacie 3 transakcje bezgotówkowe, które zostaną zaksięgowane w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki dotyczące pierwszego warunku

W tym miejscu otrzymujecie prawo do drugiej transzy nagrody – 110,10 zł.

  • wykonacie 3 transakcje bezgotówkowe i zostaną one zaksięgowane w miesiącu kalendarzowym następującym jako drugi miesiąc, po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki pierwszej premii

W tym miejscu otrzymujecie prawo do trzeciej transzy nagrody – 110,10 zł, czyli łącznie 330,30 zł

Co ciekawe, bank nie narzuca minimalnej wartości transakcji bezgotówkowych (może to być zapłata w sklepie za nawet 1 zł). Najważniejsze, żeby transakcje były niezwrócone i zostały zaksięgowane w danym miesiącu.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2016 roku, aczkolwiek lepiej do niej przystąpić nieco wcześniej, czyli do 30 czerwca 2016 roku. Wówczas skorzystacie ze specjalnej promocji, o której przeczytacie nieco niżej (specjalna promocja ta została przedłużona do 30 września, więc spokojnie możecie składać wnioski do końca sierpnia). Premie zostaną wypłacone na rachunki uczestników do 25-go dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym warunki ich przyznania zostały spełnione. 

Szczegóły w regulaminie promocji – poleć znajomemu kartę kredytową Mastercard

 

Jak sprytnie spełnić warunki promocji (przykład)

Maj 2016 – składacie wniosek o kartę kredytową

Czerwiec 2016 – podpisujecie umowę oraz dokonujecie minimum 1 transakcję bezgotówkową

Lipiec 2016 – dokonujecie minimum 3 transakcje bezgotówkowe, odbieracie 100,10 zł za spełnienie pierwszego warunku

Sierpień 2016 – dokonujecie minimum 3 transakcje bezgotówkowe, odbieracie 100,10 zł za spełnienie drugiego warunku

Wrzesień 2016 – odbieracie 100,10 zł za spełnienie trzeciego warunku

 

 

Polecaj kartę znajomym – odbierz 100 zł za polecenie

Aby móc polecać kartę kredytową (lub inne produkty TMUB) należy posiadać konto osobiste oraz zarejestrować się w programie rekomendacyjnym. Zrobicie to w systemie bankowości internetowej – zakładka „Narzędzia”/„Rekomendacje”. Jeśli zaś nie posiadacie jeszcze konta, polecam promocję konto osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe Alior Banku z darmowym prowadzeniem oraz 5% moneyback.

Za skuteczne polecanie karty kredytowej otrzymacie 100 zł w przypadku pierwszych 3 skutecznych poleceń oraz 60 zł za każde następne.

Regulamin programu rekomendacyjnego

 

Szczegóły karty kredytowej

  • 0 zł za wydanie karty kredytowej
  • 58 dni okresu bezodsetkowego

Jeżeli swoją kartę wyrobicie do 30 czerwca 2016 roku 30 września 2016 roku (promocja przedłużona), skorzystacie ze specjalnej taryfy:

  • Zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę do końca 2016 roku do 31 marca 2017 roku, niezależnie od liczby transakcji bezgotówkowych dokonanych w miesiącu kalendarzowym,
  • Zwolnienie z opłaty za wznowienie Karty kredytowej na drugi rok użytkowania, niezależnie od łącznej kwoty rozliczonych transakcji,
  • Obniżenie stawki oprocentowania limitu kredytowego o 20% na okres 14 miesięcy od dnia zawarcia umowy o Kartę kredytową.

Dodatkowo do 30 czerwca możecie skorzystać ze zwolnienia z prowizji za przelew z rachunku karty kredytowej. Standardowo kosztuje on 4%, minimum 10 zł wypłacanej kwoty. Przelew ten traktowany jest jako transakcja bezgotówkowa, zatem możecie dokonać przelewu z karty, który następnie trafi na konto oszczędnościowe. Natomiast po okresie bezodsetkowym, najlepiej spłacić kartę wcześniej pobraną kwotą. W ten sposób osiągnięcie dodatkowy dochód utrzymując pieniądze banku na koncie oszczędnościowym. 

Regulamin promocji kart kredytowych (ważny do 30 czerwca 2016 roku)

Regulamin promocji kart kredytowych II (ważny od 1 lipca 2016 roku) 

Tabela Opłat i Prowizji

 

 

Opodatkowanie premii

Jeśli jesteście osobą poleconą, otrzymujecie pełne 300,30 zł netto

Dla Poleconego premia stanowi nagrodę uzyskaną w związku ze sprzedażą premiową w rozumieniu art. 21 ust. 1 pkt 68 Ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (tekst jednolity Dz. U. z 2012 poz. 361 z późn. zm i jest zwolniona z podatku do kwoty 760 zł.

Osoby polecające otrzymają natomiast PIT-8C, który musi rozliczyć

Zgodnie z zasadami Programu Rekomendacyjnego do końca lutego w roku następującym po właściwym roku podatkowym Bank przekaże Polecającemu oraz Urzędowi Skarbowemu właściwemu według miejsca zamieszkania Polecającego, informacje o wysokości przychodów (PIT-8C) uzyskanych we właściwym roku podatkowym, przesyłką za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na Newsletter
JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów