PKO BP: 300 zł rekordowej premii gotówkowej za założenie darmowego konta osobistego – II edycja promocji KASAWRACA2 + 5% w skali roku na koncie oszczędnościowym

Trwa do:
30 czerwca 2024
Dostępność wniosków
13000

PKO Bank Polski ruszył z drugą edycją promocji darmowego rachunku Konto za Zero, w której do zgarnięcia jest aż 300 zł premii. Bonus wypłacany będzie w formie 5-procentowego moneyback za płatności kartą VISA! To już druga edycja tej promocji, tym razem pod kryptonimem KASAWRACA2. Warunki promocji są bardzo proste, o czym zaraz się przekonacie 😉 Dla posiadaczy oszczędności czeka natomiast 5% w skali roku na koncie oszczędnościowym dla kwoty do 250.000 zł.

Uczestnicy promocji „Pieniądze wracają – edycja 2”

W promocji może wziąć udział każda osoba, która nie posiadała konta osobistego w PKO BP w okresie od 1 stycznia 2022 roku do 14 kwietnia 2024 roku. Posiadanie konta w Inteligo nie wyklucza Was z promocji.

Pamiętajcie też, że PKO BP i Bank Pekao to dwa zupełnie różne podmioty. Bycie klientem Banku Pekao w żaden sposób nie wpływa na Wasz udział w promocji.

Zasady promocji PKO BP – „Pieniądze wracają – edycja 2”

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Konto w promocji możecie założyć w terminie do 30 czerwca 2024 roku lub do momentu wyczerpania limitu 13.000 uczestników. Konto za Zero założycie na dedykowanej stronie promocji. Zawnioskujcie również o wydanie karty debetowej VISA. Składając wniosek o rachunek, koniecznie wpiszcie kod KASAWRACA2. Tylko w ten sposób zakwalifikujecie się do promocji.

Wyraźcie także zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Tu należy wpisać kod KASAWRACA2
A tak to wygląda po prawidłowym wpisaniu kodu

Zasady przyznawania premii są proste i intuicyjne. Nagroda ma formę 5-procentowego moneyback, czyli zwrotu gotówkowego za płatności kartą. Moneyback będzie naliczany za zakupy kartą wykonywane przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu otwarcia konta. W każdy z tych miesięcy należy także co najmniej raz zalogować się do bankowości elektronicznej na komputerze lub do aplikacji mobilnej banku.

Maksymalny zwrot za każdy miesiąc to 50 zł, a więc w ciągu 6 kolejnych miesięcy możecie zdobyć maksymalnie 300 zł premii. Aby zatem zdobyć maksymalną premię za dany miesiąc, należy wykonać płatności kartą debetową na kwotę co najmniej 1000 zł.

Jeśli chodzi o wykluczone płatności, posłużę się cytatem z regulaminu: Do transakcji bezgotówkowych kartą nie wliczamy transakcji w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory.

Wykluczone są także wszelkie przelewy z karty. Doładowania portfeli internetowych, takich jak Revolut, nie zapewnią więc zwrotu 😉

Przykładowo: zakładając konto w kwietniu 2024 roku, należy wykonywać płatności kartą oraz logować się do bankowości elektronicznej lub mobilnej w miesiącach od maja do października 2024 roku.

Wypłata moneyback w promocji PKO BP

Zwrot za dany miesiąc zostanie dodany do konta najpóźniej w terminie do końca następnego miesiąca, a więc zwrot za transakcje wykonane w maju 2024 roku otrzymacie w terminie do końca czerwca 2024 roku i tak dalej.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Konto za Zero – szczegóły

Flagowy rachunek z oferty PKO BP, czyli Konto za Zero zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, zaś karta jest bezpłatna po wykonaniu 5 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę (kartą i/lub BLIKIEM).

  • 0 zł za prowadzenie konta bez żadnych warunków,
  • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów należących do PKO Banku Polskiego,
  • 10 zł za wypłaty kartą z pozostałych bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów za granicą,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce wykonane BLIKIEM,
  • 0 zł za kartę debetową – wystarczy wykonać 5 płatności kartą i/lub BLIKIEM w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata, w przeciwnym razie opłata wyniesie 10 zł,
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe i mobilne.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

Konto oszczędnościowe na 5% w skali roku

Teraz czas na krótką analizę Konta Oszczędnościowego Plus od PKO Banku Polskiego. Oprocentowanie rachunku przez pierwsze 90 dni to 5% w skali roku. Dniem przystąpienia do promocji jest po prostu dzień pierwszej wpłaty na nowo-otwarte konto oszczędnościowe. Limit środków dla których obowiązuje preferencyjne oprocentowanie to 250.000 zł.

Prowadzenie Konta Oszczędnościowego Plus jest darmowe. Raz w miesiącu możecie również wykonać z niego jeden darmowy przelew wewnętrzny. Każdy kolejny będzie już kosztował 9,99 zł.

Do promocji konta oszczędnościowego możecie przystąpić w terminie do 18 kwietnia 2024 roku.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów