fbpx

Bank Millennium: ponownie 200 zł premii do zdobycia za założenie Konta 360º – promocja przedłużona do 27 marca 2019 roku!

Super wiadomość! Bank Millennium postanowił przedłużyć do 27 marca 2019 roku promocję z rekordowym bonusem za założenie Konta 360º. Oprócz premii startowej, skorzystacie również z wielu innych benefitów przygotowanych dla posiadaczy konta. W związku z tym, dość często zdarza się sytuacja, iż po zakończeniu promocji, wiele osób kontynuuje współpracę z Bankiem Millennium, między innymi dla cyklicznie odnawianej promocji konta oszczędnościowego. Obecne oprocentowanie wynosi 2,7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł, co stanowi jedną z najlepszych opcji na rynku. Jeśli mimo wszystko będziecie chcieli zamknąć konto po odebraniu premii – nic nie stoi na przeszkodzie. Wówczas umowę rachunku możecie wypowiedzieć w pełni online, za pośrednictwem systemu Millenet. Co do nowinek technicznych, Bank Millennium ma bardzo intuicyjną aplikację mobilną oraz trzy formy płacenia telefonem: BLIK, wirtualna karta HCE oraz w niedalekiej przyszłości również Apple Pay. Dodatkowo, w odrębnej promocji możecie zdobyć 200 zł premii ekstra za wyrobienie karty kredytowej.

 

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji

Tradycyjnie Bank Millennium stosuje dwa warunki uczestnictwa. Po pierwsze, z promocji może skorzystać osoba, która na dzień 12 lutego 2019 roku (czyli dzień rozpoczęcia promocji) nie posiada jakiegokolwiek produktu Banku Millennium oraz nie jest wobec niej procesowany wniosek o jakikolwiek produkt banku. Kwestia ta dotyczy również między innymi współposiadania, czy też pełnomocnictwa.

Drugim z warunków uczestnictwa jest niekorzystanie dotychczasowo z jakiejkolwiek promocji Konta 360º. Chodzi tutaj o typowe akcje z premią na start, organizowane zazwyczaj we współpracy z zewnętrznymi partnerami typu Comperia, Bankier.pl, eBroker, ale również o akcję własną banku „Zyskaj 360 zł”. Jeśli ten warunek wyklucza Was z promocji, na szczęście możecie skorzystać z innej promocji Konta 360º, a mianowicie programu „Lubię to polecam”, w którym zastosowano o wiele bardziej liberalne warunki uczestnictwa. W tym przypadku maksymalna premia wynosi co prawda 90 zł, aczkolwiek okres karencji liczony jest 12 miesięcy wstecz. Przykładowo, w chwili pisania tego artykułu wystarczyło nie posiadać konta w Banku Millennium po 12 lutego 2018 roku. Co ważne, obie promocje się ze sobą nie łączą!

 

Wracając do dzisiejszej promocji, poniżej dokładny cytat z regulaminu, definiujący uczestnictwo:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

 

Jak założyć promocyjne konto

To kolejna promocja Banku Millennium, która nie jest dostępna na głównej stronie banku, a wyłącznie we współpracy z blogerami i innymi wydawcami internetowymi. W związku z tym, w celu uczestnictwa w promocji, wniosek o konto z premią złóżcie za pośrednictwem dedykowanej strony promocji. Po kliknięciu w Załóż Konto, na początku wybieracie opcję konta, która Was interesuje – standardowe lub w wersji Student. W tym drugim przypadku nie musicie być tak naprawdę studentami. Wystarczy, że będziecie mieli mniej niż 26 lat. Konto Student prowadzone jest na nieco lepszych zasadach, o czym przekonacie się w dalszej części wpisu.

 

 

Wypełniając wniosek możecie również wybrać usługi dodatkowe:

 • Pakiet Bardzo Pomocny (darmowy przez rok, potem 4,98 zł miesięcznie) oraz
 • Pakiet Bezpieczeństwa (darmowy przez pierwszy miesiąc, potem 3,99 zł miesięcznie).

Pierwszy z pakietów to typowe home-assistance oraz pomoc medyczna. Szczerze polecam wypróbować ten pakiet choćby w okresie, gdy jest on darmowy. Szerzej na jego temat piszę pod koniec artykułu. Drugi z pakietów zapewnia powiadomienia na temat wykonanych transakcji kartą oraz zwrot do 1000 zł w przypadku utraty środków na karcie.

 

 

Podczas składania wniosku pamiętajcie również o akceptacji regulaminu oraz wyrażeniu zgód na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku i podmiotów stanowiących jednostki powiązane z bankiem oraz współpracujące z bankiem na podstawie umowy, w tym poprzez środki porozumiewania się na odległość. Dla pewności, we wniosku zaznaczcie po prostu wszystkie zgody. Po odebraniu premii oczywiście będziecie mogli je wycofać.

 

Na złożenie wniosku w promocji macie czas od 12 lutego 2019 roku do 25 marca 2019 roku 27 marca 2019 roku. Promocja jest nielimitowana, ale obserwując zachowania czytelników bloga da się zauważyć, iż wiele osób zostawia tę decyzję na sam koniec, często zapominając o promocji i pisząc do mnie, czy da się jeszcze zarejestrować. Dlatego zalecam na spokojnie złożyć wniosek zaraz po przeczytaniu artykułu, dzięki czemu nic Wam nie umknie. Samą umowę należy podpisać natomiast do 31 marca 2019 roku. Możecie to zrobić:

 • za pośrednictwem kuriera – po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane oraz umówić datę wizyty kuriera firmy TNT. Kurier może być u Was już na następny dzień roboczy po złożeniu wniosku. Wizyta kuriera jest bardzo krótka, wystarczy jeden podpis na umowie oraz jeden na terminalu. Co ważne, z kurierem możecie się umówić na przykład w miejscu pracy lub w szkole. W przesyłce od razu otrzymacie kartę debetową.
 • w placówce banku – w tym przypadku pamiętajcie, aby pracownik oddziału nie wpadł na pomysł wygenerowania waszej umowy na nowo, a zdarza się to dość często. Wówczas możecie otrzymać do podpisania umowę na standardowych warunkach, co wykluczy Was z promocji. Także nie nabierajcie się na wszelkie „problemy techniczne” związane z wnioskiem online, ponieważ później niezbędne będzie pisanie reklamacji. Karta debetowa zostanie dosłana pocztą.

 

Warunki uzyskania 200 zł premii

Aby zdobyć premię, należy spełnić dwa warunki. Pierwszym z nich jest aktywacja aplikacji mobilnej w terminie do 31 marca 2019 roku. Aplikacja dostępna jest zarówno na system Android, jak i iOS. 

 

Drugi, a zarazem główny warunek to zapewnienie łącznych wpływów na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz wykonanie co najmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM. Warunki te należy spełniać w kwietniu 2019 roku, w maju 2019 roku oraz w czerwcu 2019 roku.

Transakcje bezgotówkowe mogą być wykonane zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie oraz mogą opiewać na dowolną kwotę. Wpływy na konto mogą pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku. Może to być również wpłata gotówki w kasie banku lub we wpłatomacie. Liczy się suma wpływów, zatem mogą to być przykładowo dwa wpływy po 500 zł.

 

Premia zostanie wypłacona do 16 lipca 2019 roku. Do tego dnia należy utrzymać aktywne konto wraz z wyrażonymi zgodami oraz kartą debetową. To wszystko. Po wypłacie premii możecie ją na przykład przelać na swoje konto lub wypłacić w bankomacie 🙂

Szczegóły w jednostronicowym regulaminie promocji „Zyskaj 200 zł”.

 

Złóż wniosek w promocji i odbierz 200 zł premii

 

Konto 360º w Millennium Bank – charakterystyka

W przypadku Konta 360º w bardzo łatwy sposób można uniknąć większości podstawowych opłat. Wystarczy zapewnić minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto oraz wykonać minimum 1 płatność kartą w miesiącu. W ten sposób za jednym razem spełnicie warunki promocji, jak i zapewnicie sobie zwolnienie z opłat. Co ważne, liczy się sam fakt zaksięgowania przelewu. Później środki możecie przykładowo z powrotem przelać na swoje konto.

Pierwszy „cząstkowy” miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach, po spełnieniu warunków, rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

0 zł zł za prowadzenie konta,

0 zł zł za kartę do konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

– 0 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi Cash Back,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,

0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny w pierwszym roku, 

– możliwość płatności BLIKIEM oraz kartą w telefonie.

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową oraz dobra aplikacja mobilna.

W przypadku niespełnienia warunków zapewniających „darmowość”, obowiązują opłaty zgodne z tabelą opłat i prowizji oraz z cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, wypłata z obcych bankomatów – 5 zł).

 

Konto 360º Student (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem):

0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania co najmniej 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł.

 

Szczegóły na temat opłat:

 

„Pakiet Bardzo Pomocny”, czyli darmowe assistance przez rok

Pakiet Bardzo Pomocny to assistance dołączane do Konta 360º. Pozwala on skorzystać 7-krotnie w ciągu roku z pomocy medycznej (na przykład wizyta lekarza, wizyta pielęgniarki, dostarczenie leków, transport sanitarny) lub pomocy home-assistance w przypadku awarii sprzętu AGD/RTV/PC/urządzeń mobilnych, zatrzaśnięcia się drzwi, zgubienia kluczy itd. Pakiet ten jest miłym dodatkiem do konta, dlatego trzeba go oceniać z pewnym dystansem. Nie da się ukryć, iż posiada on różne wyłączenia. Jednak w związku z faktem, iż pakiet jest bezpłatny przez pierwszy rok, warto go wypróbować. Później korzystanie z Pakietu Bardzo Pomocnego wiąże się z kosztem wynoszącym 4,98 zł miesięcznie. Możecie z niego zrezygnować na infolinii banku. Pakiet nie jest dołączany do Konta 360º Student. Aktywacja pakietu następuje od pierwszego dnia pełnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto. Więcej na temat pakietu na stronie banku. Natomiast najważniejszym dokumentem regulującym działanie pakietu assistance jest OWU, z którym koniecznie trzeba się zapoznać przed wezwaniem fachowca.

 

Produkty oszczędnościowe

Wszyscy nowi klienci mogą skorzystać z lokaty mobilnej oprocentowanej na 2,25% lub 2,5% (przy wykorzystaniu modułu rozszerzonej rzeczywistości) w skali roku. Okres lokaty to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział 500 – 10 000 zł. Drugim z polecanych produktów oszczędnościowych jest Konto Oszczędnościowe Profit oprocentowane na 2,7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest na 1,4% w skali roku. Okres obowiązywania preferencyjnego oprocentowania to 92 dni (promocja konta oszczędnościowego dla obecnych klientów jest co jakiś czas odświeżana). Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad.

Kolejnym rozwiązaniem jest Lokata IKE z oprocentowaniem 3% w skali roku. Jest to prawdopodobnie najwyżej oprocentowane IKE bankowe w Polsce. Więcej na temat Lokaty IKE pod linkiem.

 

 

Darmowy limit w koncie

Nowi klienci banku mogą skorzystać ze specjalnej promocji limitu w koncie. Po pierwsze zostaniecie zwolnieni z prowizji za udzielenie limitu, a po drugie, przez 7 dni w miesiącu będziecie mogli skorzystać z darmowego debetu. Łącznie daje to nawet 84 dni darmowego kredytu w ciągu roku. Pozyskane w ten sposób środki możecie ulokować na koncie oszczędnościowym lub lokacie. O limit w koncie możecie zawnioskować przez system Millenet, a gdy wariant ten będzie niedostępny, również poprzez infolinię lub w oddziale banku. Więcej na temat promocji limitu w koncie w:

 

Złóż wniosek w promocji i odbierz 200 zł premii

 

Kalendarium promocji:

 • Od 12 lutego do 27 marca 2019 – rejestrujecie się w promocji i składacie wniosek

 • Do 31 marca 2019 – podpisujecie umowę o konto wraz z kartą debetową

 • Do 31 marca 2019 – aktywujecie aplikację mobilną

 • Kwiecień 2019 – wpływ na 1000 zł + 1 płatność kartą/BLIKIEM

 • Maj 2019 – wpływ na 1000 zł + 1 płatność kartą/BLIKIEM

 • Czerwiec 2019 – wpływ na 1000 zł + 1 płatność kartą/BLIKIEM

 • 16 lipca 2019 – premia ląduje na waszych kontach 🙂

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów