fbpx

Zyskaj nawet 100 zł zwrotu pieniędzy z tytułu płatności rachunków poprzez platformę Robot finansowy Blue Media [aktualizacja]

ooo

Jeżeli szukacie sposobu na obniżenie swoich rachunków domowych, taką możliwość daje Wam trwająca promocja organizowana przez Blue Media. Płacąc swoje rachunki z wykorzystaniem innowacyjnego rozwiązania jakim jest Robot Finansowy BM, możecie zaoszczędzić do 5% wartości każdej dokonywanej płatności.

 

BM to nowa marka znanej od 1999 spółki akcyjnej Blue Media. Jej głównym zadaniem jest dostarczanie rozwiązań do obsługi transakcji elektronicznych i wsparcia sprzedaży on-line. Blue Media to polska firma nadzorowana przez KNF oraz posiada wszelkie certyfikaty i zezwolenia z zakresu usług płatniczych. Osobiście Blue Media kojarzy mi się z obsługą przelewów natychmiastowych w T-mobile Usługi Bankowe Alior Banku (dawny Alior Sync), jak i w innych bankach. Obecnie BM stworzyło własne narzędzie pod bardzo ciekawą nazwą. Robot finansowy, bo o nim mowa pozwala w automatyczny sposób dokonywać płatności za rachunki, doładowań telefonu, wykonywać przelewów ekspresowych oraz w najbliższej przyszłości nabywać ubezpieczenie turystyczne. 

 

Na czym polega promocja

W okresie trwania promocji organizator przekaże na saldo użytkownika kwotę w wysokości 5% kwoty brutto zrealizowanej, przez uczestnika, usługi doładowania telefonu lub płatności za rachunek (nie więcej jednak niż 25zł od pojedynczej transakcji).

Aby móc otrzymać premię należy:

1) zarejestrować się w serwisie bm.pl;

2) dokonać płatności automatycznej za rachunek używając zweryfikowanej karty debetowej.

Screen Shot 06-30-15 at 11.05 AM

 

 

Opłacona faktura musi zostać pobrana z EBOK  w wyniku przekazania organizatorowi przez uczestnika danych dostępowych do EBOK lub pobrana poprzez aplikację udostępnioną uczestnikowi przez organizatora; w promocji nie biorą udziału faktury, których dane dotyczące odbiorcy zostały przekazane samodzielnie przez uczestnika.

Prościej mówiąc, nie mogą to być faktury wprowadzone ręcznie, lecz pobrane od instytucji wystawiającej fakturę. Szczegółów jak tego dokonać dowiecie się po zalogowaniu w systemie. 

Tego typu transakcje dostępne są obecnie w 34 instytucjach. Szczegółowy wykaz:

 

Screen Shot 09-29-15 at 09.46 PM

 

Łączna całkowita kwota, którą uczestnik może otrzymać w trakcie trwania promocji nie może przekroczyć 100 PLN.

 

Ile to kosztuje

Rejestracja w serwisie, utrzymanie salda oraz doładowania telefonów są bezwarunkowo bezpłatne. Opłacanie rachunków jest bezpłatne do końca roku. Promocja ta była dotychczas regularnie przedłużana. Poza promocją opłata w przypadku jednego rachunku wynosi 1 zł.

Przykład:

Rachunek = 100 zł, zarobek 5 zł – 1 zł (0zł)

Rachunek = 200 zł, zarobek 10 zł – 1 zł (0zł)

Rachunek = 500 zł, zarobek 25 zł – 1 zł (0zł)

Rachunek >500 zł, zarobek 25 zł – 1 zł (0zł)

 

Jeżeli uważasz, iż taka forma opłacania rachunków pozwala na dodatkowe oszczędności – Zarejestruj się.

Regulamin promocji

 

Jak Dorobić używając Robota finansowego BM ?

Domowe rachunki są nieodłącznym – stałym kosztem, którego nie można uniknąć. W związku z tym warto poszukać oszczędności z tytułu ich opłacania. Warto zwrócić uwagę, iż w przypadku automatycznego opłacania rachunków, możecie dokonywać płatności kartą. Wobec tego oprócz 5% oszczędzacie dzięki wyrabianiu odpowiednich obrotów kartą debetową (np. w przypadku BOŚ Bank zwolnienie z opłaty 10 zł w przypadku wydania kartą 900 zł miesięcznie) lub też cashback (np. 3% od transakcji dokonanych kartą).

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów