fbpx

Zrób zakupy na empik.com za minimum 70 zł z użyciem PayPala i odbierz bonus o wartości 20 zł

Sklep internetowy empik.com postanowił zachęcić swoich użytkowników do płatności za zakupy z wykorzystaniem PayPala. W bieżącej promocji możecie otrzymać voucher o wartości 20 zł. Wystarczy wykonać zakupy za minimum 70 zł oraz opłacić je właśnie poprzez PayPal. Głównym warunkiem jest fakt, iż musi to być wasza pierwsza transakcja na empik.com z wykorzystaniem tej właśnie formy płatności.

 

 

Zasady promocji

Akcja skierowana jest do osób, które posiadają zarejestrowane konto na empik.com oraz 

w trakcie trwania Promocji zawrą z zarejestrowanego konta umowę sprzedaży towaru na kwotę nie niższą niż 70,00 zł w Sklepie Internetowym empik.com oraz po raz pierwszy dokonają płatności za pomocą PayPal w Sklepie Internetowym empik.com. („Uczestnicy”).

Promocja trwa od 15 maja 2017 roku do 10 czerwca 2017 roku. Może być ona jednak zakończona przed czasem w przypadku wyczerpania się puli bonusów. Pula wynosi 5000 sztuk Ekart, każda o wartości 20 zł. 

Ekarta zostanie przesłana w ciągu 3 dni od momentu odebrania przez Was zamawianego towaru. Jej ważność to 12 miesięcy od daty doładowania środków. Ekarta jest wielokrotnego użytku. Działa ona na zasadzie e-portmonetki w ramach serwisu empik.com.

Więcej na stronie promocji oraz w regulaminie.

 

Korzystając z okazji przypominam o dwóch dużych akcjach promocyjnych, które kończą się już niebawem:

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów