fbpx

#ZostanWDomu i zarabiaj, czyli ostatnie chwile kilku promocji, dzięki którym poprawisz stan swojego portfela i to bez wychodzenia z domu!

Kwarantanna to czas, który większość z nas spędza w nieco inny sposób. Jedni spędzają go na rozrywce, inni zaś stawiają na rozwój. W obu tych przypadkach, ciekawe pomysły na wypełnienie wolnego czasu znajdziecie na mojej grupie facebookowej. Alternatywnym sposobem na spędzenie czasu w domu jest korzystanie z promocji bankowych. Akurat pod tym względem banki spisały się bardzo dobrze, uproszczając swoje procedury oraz udostępniając zdalne formy zawierania umów. Niestety, wraz z końcem marca pożegnamy kilka ciekawych promocji bankowych. Być może część z nich zostanie reaktywowana wraz z początkiem kwietnia, ale lepiej dmuchać na zimne. Banki w ostatnim czasie mają sporo na głowie oraz borykają się z ograniczeniami kadrowymi. W związku z tym, kurek z nowymi promocjami może zostać drastycznie przykręcony. Natomiast w prezentowanych dzisiaj promocjach, łącznie możecie zdobyć kwotę sięgającą nawet 2000 zł.

 

 

200 zł premii od Banku Pekao S.A. – biometria

Umowę w Banku Pekao S.A. zawrzecie nie ruszając się sprzed ekranu komputera/smartfona. Konto otwiera się poprzez biometrię, a mówiąc prościej… poprzez selfie. Nie musicie nawet łączyć się z konsultantem poprzez wideoromowę. Wystarczy wypełnić wniosek oraz zrobić kilka fotek, między innymi swojej twarzy oraz dowodu tożsamości.

Promocja trwa tylko do 31 marca 2020 roku!

 

W ramach promocji bazą jest rekordowe 200 zł premii na start, wypłacane w zamian za…spełnienie warunków zwalniających z opłaty za konto. Kolejne 50 zł bonusu otrzymacie za założenie Konta Przekorzystnego dla Młodych, czyli rachunku przeznaczonego dla waszych dzieciaków. Bank Pekao S.A. ma również zaszyty program poleceń w ramach którego możecie dorobić nawet 1500 zł premii ekstra. Dla posiadaczy oszczędności, Żubr przygotował natomiast konto oszczędnościowe na 3% w skali roku dla kwoty do 30.000 zł i to z gwarancją oprocentowania przez 120 dni! Dodatkowo, wyrabiając Kartę Przekorzystną, na start otrzymacie 1000 punktów w programie Bezcenne chwile, co pozwoli Wam odebrać voucher o wartości 20 zł na wybrane usługi.

 

 

 

160 zł premii od ING Banku Śląskiego – przelew inicjujący

ING Bank Śląski na kilka miesięcy przed epidemią wprowadził opcję zawarcia umowy poprzez przelew weryfikacyjny. Cóż, jak pokazuje rzeczywistość – był to strzał w dziesiątkę. Oprócz tego, inne formy zawarcia umowy to kurier lub placówka banku (to już dla nieco odważniejszych).

Promocja trwa tylko do 31 marca 2020 roku!

 

W ramach akcji do zdobycia jest 160 zł stosunkowo łatwej premii, z której możecie skorzystać bezkosztowo, ponieważ prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe, zaś opłaty za kartę bardzo łatwo można się pozbyć (mam na to specjalny fortel). Wisienką na torcie jest konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Ponadto, w promocji regularnego inwestowania możecie zdobyć 200 zł premii ekstra.

 

 

 

Smartfon LG o wartości 599 zł z kartą kredytową Citi – biometria lub mail

W dzisiejszym zestawieniu, oprócz kont osobistych znalazła się również karta kredytowa Simplicity. Oprócz zawarcia umowy za pośrednictwem kuriera, Citi Handlowy udostępnia również opcję biometrii oraz wysyłki umowy mailowo. W tym pierwszym przypadku bank poprosi o załączenie fotki twarzy oraz dowodu osobistego. Po porównaniu waszego zdjęcia do zdjęcia w dowodzie osobistym, umowę otrzymacie online.

Promocja trwa tylko do 31 marca 2020 roku!

 

Karta kredytowa Citi Simplicity jest w pełni darmowa. W praktyce oznacza to, iż nie zapłacicie ani złotówki za wydanie, jak i za użytkowanie karty w kolejnych okresach – bezwarunkowo. Oprócz tego bank dorzuca darmowe monity oraz wygodne powiadomienia SMS. Oprócz trwającej tylko do końca marca promocji ze smartfonem LG K30 o wartości 599 zł, do waszej dyspozycji są również trzy inne promocje karty Simplicity:

 

 

 

250 zł bonusu od Santander Bank Polska – wideorozmowa

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, Santander Bank Polska postanowił wdrożyć nową formę finalizacji umowy o konto, a mianowicie wideorozmowę. Zastąpiła ona tradycyjną formę, jaką dotychczasowo była dostawa umowy kurierem. Wideoweryfikacja ma swoje ograniczenie w postaci dostępności konsultantów od godziny 8:00 do 20:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku.

 

W ramach promocji odbierzecie aż 250 zł łatwej premii za założenie Konta Jakie Chcę. Na łączny bonus składa się 200 zł w promocji “Konto Jakie Chcę z Bonusem” oraz 50 zł premii ekstra w ramach programu poleceń. Jeśli 250 zł to dla Was nadal za mało, kolejne 300 zł otrzymacie za opłacanie rachunków domowych – w formie 1% moneyback.

 

 

 

200 zł od Alior Banku – przelew weryfikacyjny lub wideorozmowa

W Alior Banku zdalne zakładanie rachunków było modne zanim jeszcze pojawił się koronawirus. Do wyboru macie wideorozmowę lub przelew weryfikacyjny. Jeśli podczas składania wniosku pojawi się jakiś błąd uniemożliwiający dokończenie procesu lub nadal macie aktywną bankowość elektroniczną Alior Banku, wybierzcie opcję kontaktu telefonicznego ze strony konsultanta banku. W ten sposób podczas rozmowy dokończycie składanie wniosku, a przy okazji zachowacie prawo do uczestnictwa w promocji.

 

Aktualnie, w ramach promocji Money Mania Alior Bank oferuje 200 zł premii gotówkowej na start za założenie Konta Jakże Osobistego. Oprócz tego możecie skorzystać z konta oszczędnościowego na 3% w skali roku. Co prawda maksymalna kwota ograniczona jest do 20.000 zł, jednak dużą zaletą jest fakt, iż obowiązywanie preferencyjnego oprocentowanie jest stale przedłużane (obecnie gwarancja oprocentowania ma obowiązywać do czerwca tego roku). Idąc dalej natrafiamy na Konto Mega Oszczędnościowe na 2,5% w skali roku. Jednak w tym przypadku oprocentowanie obowiązuje aż do kwoty 100.000 zł!

 

 

 

BNP Paribas z 200 zł premii – przez Internet, ale…

BNP Paribas również udostępnia możliwość założenia konta w pełni online. Umowę zawrzecie potwierdzając ją poprzez system Autenti. Niestety problem pojawia się w przypadku karty debetowej, którą dostarcza kurier. Ponadto kurierowi należy okazać dowód osobisty. 

Promocja trwa tylko do 6 kwietnia 2020 roku!

 

W promocji do zdobycia jest 200 zł premii na start. Wystarczy, że wykonacie 4 przelewy i zapewnicie 2 wpływy na konto, a nagroda będzie wasza. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 1 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów