fbpx

Zostań posiadaczem darmowej karty kredytowej Simplicity w banku Citi Handlowy i otrzymuj 5 % zwrotu za wydatki, do 400 zł rocznie

baner-cashback

Ruszyła kolejna promocja karty kredytowej banku Citi Handlowy. Tym razem nagrodą nie jest voucher bądź telefon, lecz klasyczny zwrot naliczany od wykonanych transakcji bezgotówkowych. Moneyback wynosi 5%, zaś roczne ograniczenie kwoty jaką możecie odebrać to 400 zł. Wydawać by się mogło, iż zdobycie pełnej premii jest o wiele trudniejsze niż w przypadku promocji z voucherami. Jednak akcja z moneyback'iem również znajdzie swoich amatorów, o czym przekonacie się czytając porównanie promocyjnych kart kredytowych banku Citi Handlowy. Tradycyjnie, w promocji możecie wybrać bestsellerową kartę Citi Simplicity = darmowe wydanie i użytkowanie karty, brak opłat za monity oraz powiadomienia SMS.

 

 

Uczestnicy promocji

Akcja przeznaczona jest zarówno dla nowych, jak i powracających klientów banku Citi Handlowy. Zgodnie z regulaminem, z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową po 1 stycznia 2014 roku. Jeśli zatem posiadaliście kartę kredytową w Citi Handlowym, ale zamknęliście ją przed terminem wyznaczonym przez bank – wówczas możecie skorzystać z promocji. Analizując poprzednie promocje, należy stwierdzić, iż pod względem okresu karencji bank jest niestety nieugięty.

Ponadto z promocji nie mogą skorzystać pracownicy banku oraz spółek zależnych. Więcej na temat wykluczeń w regulaminie.

 

Warunki otrzymania nagrody:

Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji. Do wyboru macie kartę World Mastercard oraz Citi Simplicity. Zdecydowanie polecam tą drugą ze względu na brak opłaty za wydanie oraz brak opłaty rocznej. Czas na rejestrację mija 31 grudnia 2016 roku. Złożenie formularza z innego źródła niż dedykowana strona nie uprawnia do wzięcia udziału w promocji. Podczas wypełniania wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych.

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz poinformować o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej.

Gdy już otrzymacie swoją kartę wystarczy, że w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie):

  • zalogujecie się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  • wykonacie co najmniej jedną transakcję kartą spełniającą łącznie wszystkie poniższe kryteria:

– muszą to być transakcje bezgotówkowe (czyli bank nie uwzględnia np. wypłat z bankomatów),

– transakcje nie były przelewami z rachunku karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania oraz opłaty okresowe,

– transakcje nie mogą zostać zwrócone lub niezaksięgowane.

 

Jeśli spełnicie wszystkie powyższe warunki, w każdym z 12 kolejnych miesięcy, bank będzie naliczał Wam 5% zwrotu od wykonanych kartą transakcji bezgotówkowych. Maksymalny miesięczny zwrot to 50 zł, zaś rocznie Citi Handlowy może Wam wypłacić nie więcej niż 400 zł. Jeśli na przykład przekroczycie w 9. miesiącu kwotę 400 zł, wówczas w kolejnych miesiącach bank nie będzie już wypłacał moneyback'u.

Zwroty będą wypłacane na rachunek karty, powiększając jej saldo. Kwota zwrotu pomniejszy kwotę zadłużenia dotyczącą danej karty lub zwiększy ewentualną nadpłatę na rachunku karty. Premie zwolnione są z opodatkowania.

 

Promocja z 5% moneyback na tle innych promocji kart kredytowych 

Aby zdobyć pełne 400 zł zwrotu należy wydać kartą w ciągu roku 8000 zł. Miesięcznie wychodzi około 667 zł. To dość sporo. Mimo to promocja ta ma kilka zalet. Aby je przybliżyć, wspomnę tylko, iż obecnie dostępne są następujące promocje:

Pierwszą zaletą jest fakt, iż zwrot wypłacany jest w formie gotówki. Nie jesteście ograniczeniu do zakupów w jednym z wybranych sklepów, dodatkowo na z góry określoną kwotę (minimum 400 zł). 

We wszystkich promocjach z voucherami musicie utrzymywać kartę kredytową przez okres minimum 12 miesięcy. W przeciwnym razie, będziecie musieli zapłacić karę umowną równą 200 zł (choć i tak będziecie do przodu). Dodatkowo w przypadku promocji voucherem do Allegro, w ciągu miesiąca musicie wykonać transakcje na kwotę 2000 zł. W akcji z telefonem LG nie ma obowiązku utrzymywania karty przez 12 miesięcy, jednak należy wykonać transakcje na kwotę 3000 zł w ciągu 3 miesięcy. To dla niektórych osób może być zbyt trudne do wykonania. Możliwość zrezygnowania z karty Simplicity w dowolnym momencie (bez utraty wypłaconych premii) jest szczególnie ważna w przypadku potrzeby pilnego zamknięcia wszystkich kart kredytowych. Taka sytuacja może nastąpić w przypadku, gdy staracie się o kredyt hipoteczny i chcecie nieco poprawić swoją zdolność kredytową.

Pamiętajcie, iż równolegle trwa promocja konta osobistego w T-Mobile Usługi Bankowe, które zapewnia zwrot również wynoszący 5% w zamian za aktywne korzystanie z karty debetowej. Więcej na temat promocji w artykule.

 

 

Wymagania dotyczące uzyskania karty kredytowej


Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, powyżej 21-go roku życia, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby zatrudnione na umowach cywilno-prawnych (zlecenie lub dzieło), a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających dochody w załączniku – ostatnia strona regulaminu.
 

W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą: okres prowadzenia działalności to minimum 2 lata od zarejestrowania działalności, wymagany wiek – osoby powyżej 25-go roku życia
 

Dochód netto nie mniejszy niż 1200 zł
 .
Szczegóły karty

Do wyboru macie dwie karty kredytowe, aczkolwiek rekomenduję jedną – kartę Citi Simplicity. Powód? Prozaiczny. Karta jest zwolniona z opłaty za wydanie jak i z opłaty rocznej. Szczegóły karty:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł
  • opłata roczna za kartę – 0 zł
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł
  • okres bezodsetkowy – 56 dni

O oprocentowaniu karty nie wspominam, gdyż nawet nie wyobrażam sobie, aby którykolwiek użytkownik bloga JakDorobić.com wpadał w tak zwany „okres odsetkowy” 🙂 Ale jakby co, to wynosi 10% w skali roku. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania kart kredytowych, polecam mój artykuł Jak działa karta kredytowa?

.

Screen Shot 01-08-16 at 08.27 PM
 .
Karta kredytowa banku Citi Handlowy może być obarczona opłatą za korzystanie z usługi Citiphone (6 zł). Jednak zaraz po aktywacji karty, warto zalogować się do serwisu Citionline. Tam, w wiadomości wewnętrznej najlepiej zrezygnować z Citiphone. Wystarczy napisać krótkie sformułowanie: Rezygnuję z obsługi Citiphone, jednocześnie zostaję zwolniony/a z comiesięcznej opłaty z tego tytułu.
 

Więcej w tabeli opłat i prowizji

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Lokata z premią 100 zł w Toyota Banku + program poleceń

eKonto z premią do 300 zł + oprocentowanie 3% w mBanku

Konto dla Młodych w PKO BP z premią 100 zł oraz 10 biletów do kina

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

Karta kredytowa Simplicity z voucherem 400 zł

Karta kredytowa Simplicity + telefon LG K8 o wartości 549 zł

Bank Millennium: do 360 zł premii w ramach moneyback

PKO BP: Otwórz konto i odbierz 100 zł premii

Konto z Lwem w banku ING z 100 zł premii

Lokata db Plan 500+Premia w Deutsche Banku z premią roczną do 500 zł

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na NewsletterJAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów