fbpx

Dedykowana promocja dla naszych czytelników, czyli 33% zniżki na przesyłki DPD – partnera bloga

Prowadzenie bloga JakDorobic.pl jest dla mnie szalenie satysfakcjonującym zajęciem. Staje się takie jeszcze bardziej, gdy dla swoich czytelników, oprócz wartościowych treści, mogę przygotować coś więcej. Tym razem mam dla Was specjalny kod, uprawniający do zniżki na przesyłki krajowe, dostarczane przez firmę DPD. Kod będzie ważny do końca roku, a proces nadawania, który opisałem w dalszej części, jest maksymalnie uproszczony. Nawet, jeśli teraz nie skorzystacie z kodu, na pewno przyda się przy okazji wysyłania zwrotu do sklepu online czy przesyłania paczek do znajomych. Kod zadziała wiele razy – jest jedynie ograniczony czasowo. Co tu kryć, 33% zniżki sprawia, iż swoje paczki możecie wysyłać za grosze! Przedsiębiorcy odliczający podatek VAT mogą zapłacić za wysyłkę śmieszne… kilka złotych netto. W ten oto sposób, marka DPD stała się oficjalnym partnerem bloga JakDorobic.pl 🙂

Jak przygotować paczkę DPD

Nikt nie ma wątpliwości, jak zapakować książkę czy karton z ubraniami. Schody zaczynają się wtedy, gdy do przewiezienia jest rower, szklany wazon czy komplet filiżanek. Czy takie produkty mogą dotrzeć bezpiecznie do adresata? Odpowiedź brzmi: tak, ale należy je odpowiednio zabezpieczyć. 

Żeby uniknąć wątpliwości i nieprzyjemnych zdarzeń, firma DPD stworzyła i udostępniła na swojej stronie internetowej specjalny podręcznik pakowania poszczególnych rodzajów przedmiotów. Jeśli więc zastanawiacie się, jak zapewnić bezpieczeństwo ważnej przesyłki, zajrzyjcie tutaj.
 

Jak wykorzystać kod DPD

DPD dba o to, by rejestracja i nadanie paczki były jak najbardziej przyjazne użytkownikowi. Poniżej, w kilku krokach, opiszę cały proces.

Krok 1. Wejdźcie na stronę dpd.com.pl i kliknijcie przycisk Nadaj paczkę online. W nowym ekranie wybierzcie opcję przesyłki krajowej.

Krok 2. Wybierzcie rodzaj doręczenia (w tym przypadku Doręczenie do odbiorcy). Następnie uzupełnijcie dane dotyczące paczki – wymiary, wagę oraz kod nadawcy i odbiorcy. 

Krok 3. W podsumowaniu wpiszcie kod promocyjny: JAKDOROBIC. Pozwoli to naliczyć 33% rabatu. W moim przypadku cena paczki spadła z 16,99 zł do 11,38 zł brutto

Krok 4. Wybierzcie swoją ulubioną formę płatności. W grę wchodzą szybkie płatności z banków, płatności kodem BLIK oraz najpopularniejszymi kartami płatniczymi. Macie również możliwość wykorzystać Google Pay i Apple Pay i inne systemy płatnicze. Po prawej stronie możecie jeszcze raz potwierdzić kwotę. 

Krok 5. Wydrukujcie etykietę i naklejcie ją na paczkę. Dobrze jest wykorzystać do tego mocną, przezroczystą taśmę klejącą, dzięki której przy okazji zabezpieczycie treść etykiety przed przetarciem czy zniszczeniem. Ewentualnie w oddziałach stacjonarnych DPD możecie pobrać za darmo samoprzylepne “kangurki”, do których schowacie etykietę.

Użyj kodu rabatowego: JAKDOROBIC

Gdzie nadać paczkę

Przesyłka bezpiecznie zapakowana, zlecenie zarejestrowane i opłacone, a etykieta solidnie naklejona na paczkę? Teraz pozostaje jedynie dostarczyć ją do punktu DPD Pickup. Mapa dostępnych lokalizacji znajduje się w tym miejscu

Żeby ułatwić sobie zadanie, kliknijcie ikonę lokalizacji. Mapa automatycznie przybliży się do miejsca, w którym się znajdujecie. Najbliższy punkt DPD Pickup znajdziecie najprawdopodobniej w niedalekim sąsiedztwie. 

Zanieście tam swoją paczkę. Obsługa zeskanuje kod i potwierdzi nadanie. 

Gdzie śledzić paczkę

DPD umożliwia oczywiście śledzenie paczki od momentu nadania, aż do dostarczenia przesyłki. Lokalizację paczki możecie sprawdzić tutaj lub za pomocą aplikacji mobilnej mojapaczka.dpd.com.pl. Aplikacja pozwoli Wam także na szybkie przekierowanie paczki pod inny adres (gdy nie ma Was w domu) lub do wybranego punktu, a także zmianę terminu dostawy. 

Użyj kodu rabatowego: JAKDOROBIC

DPD – partner bloga.

Marka DPD jest partnerem bloga w zakresie tematyki oszczędzania i zarabiania na współpracy z nowoczesną firmą kurierską.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów