fbpx

Jak rzutem na taśmę załapać się na zestaw promocji zapewniający nawet 1000 zł premii?

W ostatnim czasie w branży promocji bankowych możemy zauważyć pewną tendencję. Otóż banki postanowiły w miejsce pojedynczych promocji, udostępniać całe zestawy akcji promujących ich produkty. W ten sposób oprócz podstawowego konta do rozliczeń, ten sam bank chętnie zaopiekuje się naszymi oszczędnościami, oferując preferencyjne oprocentowanie. Do tego karta kredytowa? Czemu nie, skoro darmowa i z premią na start. Idąc dalej, bank zaoferuje zniżkę na zakup OC auta (w formie premii lub procentowego rabatu), a także zadba o nasze finanse firmowe proponując dobry rachunek dla przedsiębiorców, rzecz jasna z bonusem. W ten oto sposób dany bank chce sobie zagwarantować, że przeniesiemy do niego wszystkie nasze finanse, dzięki czemu staniemy się stabilnymi klientami. A czy tak będzie zawsze? To już zależy od Was 😉 Po wstępie teoretycznym, zapraszam Was do analizy jak w praktyce wygląda tego typu zestaw promocji na przykładzie Banku Millennium. W tym przypadku bank tak poukładał premie, że łącznie do zdobycia jest przykuwająca uwagę suma 1000 zł. Oprócz tego w ofercie znajduje się bardzo dobre konto oszczędnościowe z preferencyjnym oprocentowaniem obowiązującym przez pierwsze 100 dni. Ale uwaga! Promocja bazowego produktu będącego przepustką do wyjadania kolejnych wisienek kończy się już 31 lipca 2019 roku. Jeśli zatem chcecie się załapać na pełny pakiet, lepiej pospieszcie się ze składaniem wniosku o Konto 360º. Na szczęście możecie to zrobić nawet na smartfonie podczas podróży komunikacją miejska.

 

 

300 zł na start w promocji Konta 360º

Ta promocja trwa tylko do 31 lipca 2019 roku! W przeciągu 1-2 dni od złożenia wniosku pojawi się u Was kurier firmy TNT, który dostarczy umowę. Łączny bonus podzielony jest na 200 zł premii gotówkowej za założenie Konta 360º oraz 100 zł ekstra za skorzystanie z oferty Konta 360º Junior.

Główny warunek umożliwiający odbiór 200 zł to zapewnienie łącznych wpływów na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz wykonanie co najmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM. Wymienione czynności należy spełniać w sierpniu, we wrześniu oraz w październiku 2019 roku (w każdym miesiącu z osobna).

Konto osobiste w Banku Millennium zapewnia bezpłatne prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej za 0 zł oraz darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Ponadto przez pierwszy rok możecie korzystać za darmo z Pakietu Bardzo Pomocnego, którego łączna wartość za ten okres to niemal 60 zł.

 

Szczegółowy opis promocji: 300 zł na start w promocji Konta 360º.

 

 

 

 

200 zł premii w promocji karty kredytowej Mastercard 

Lipcowa edycja promocji karty kredytowej Mastercard zapewnia 200 zł premii gotówkowej oraz zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych. Oprócz tego, wybierając kartę kredytową Millennium Impresja Mastercard będziecie mogli dodatkowo zyskać nawet 760 zł moneyback wypłacanego jako 5% zwrotu od zakupów dokonanych u wybranych partnerów. Akcja z premią skierowana jest do posiadaczy konta w Banku Millennium.

Aby zdobyć 200 zł premii, wystarczy, że po aktywacji karty wykonacie za jej pośrednictwem transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKIEM o łącznej wartości 350 zł w każdym z trzech wymienionych okresów:

  • od momentu aktywacji karty do 31 sierpnia 2019 roku,
  • od 1 września do 30 września 2019 roku,
  • od 1 października do 31 października 2019 roku.

Premia o wartości 200 zł zostanie wypłacona do końca listopada 2019 roku.

 

Szczegółowy opis promocji: 200 zł premii w promocji karty kredytowej Mastercard.

 

100 zł lub 200 zł zwrotu za zakup ubezpieczenia samochodu

Kupując ubezpieczenie auta poprzez serwis internetowy lub aplikację mobilną Banku Millennium otrzymacie 100 zł zwrotu w przypadku OC lub OC z AC w wersji Mini albo 200 zł, jeśli zdecydujecie się na pakiet OC+AC. W promocji mogą wziąć udział posiadacze konta osobistego lub karty kredytowej, którzy obecnie nie posiadają umowy ubezpieczenia samochodu zawartej poprzez serwis internetowy lub aplikację mobilną Banku Millennium.

W ramach promocji możecie zdobyć jedną z dwóch premii:

  • 100 zł w przypadku samego OC lub OC wraz z AC w wariancie Mini ze składką roczną o wartości co najmniej 500 zł lub
  • 200 zł w przypadku pakietu OC wraz z AC w wariancie ekonomicznym, bądź optymalnym.

Promocja trwa od 3 czerwca 2019 roku do 31 sierpnia 2019 roku. W tym czasie należy wypełnić wniosek w Millenecie lub w aplikacji mobilnej (promocja nie wymaga jakiegokolwiek zapisu) oraz opłacić składkę.

 

Szczegółowy opis promocji: 100 zł lub 200 zł zwrotu za zakup ubezpieczenia samochodu.

 

300 zł premii w ramach promocji rachunku firmowego Konto Mój Biznes 

W promocji konta firmowego Mój Biznes do zdobycia jest aż 300 zł premii. Z promocji mogą skorzystać przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG. Wniosek o Konto Mój Biznes dostępny jest z poziomu bankowości elektronicznej (zakładka Konta, a następnie Konto firmowe). Aby uzyskać do niej dostęp, należy najpierw posiadać konto osobiste.

Waszym głównym zadaniem będzie:

  • wykonanie przelewu do ZUS-u na kwotę minimum 200 zł,
  • zapewnienie wpływów na konto w kwocie co najmniej 1000 zł.

 

Wymienione warunki należy spełnić w ciągu trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych, a konkretnie we wrześniu, w październiku oraz w listopadzie 2019 roku. Jeśli nie spełnicie warunku w danym miesiącu, otrzymacie premię niższą o 100 zł za każdy miesiąc, w którym nie spełniliście warunków.

 

Szczegółowy opis promocji: 300 zł premii w promocji rachunku firmowego Konto Mój Biznes.

 

Konto Oszczędnościowe Profit oprocentowane na 2,7% w skali roku

Konto Oszczędnościowe Profit oprocentowane jest na 2,7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest na 1,4% w skali roku. Okres obowiązywania preferencyjnego oprocentowania to 100 dni (promocja konta oszczędnościowego dla obecnych klientów jest co jakiś czas odświeżana). Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad.

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe, tak samo jak jeden przelew wychodzący w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 7,50 zł.

 

Szczegóły w regulaminie konta oszczędnościowego Profit oraz w Tabeli oprocentowania.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów