fbpx

Zestaw promocji pozwalających zaoszczędzić na codziennych zakupach: czapka od TIC TAC, 30 zł premii w Santander Banku, test past Wawrzyniec

W dzisiejszym wpisie prezentuję zestaw kilku drobniejszych promocji, z których sam korzystam, a które pozwolą Wam zaoszczędzić nieco grosza na codziennych wydatkach. Promocje te są zbyt małe, by poświęcać im dedykowany wpis, natomiast zebrane w jednym „worku” mogą stanowić solidną podpowiedź do uzyskania dodatkowych dochodów. Wiadomo, możecie skorzystać albo ze wszystkich promocji jednocześnie, albo zgodnie z zasadą „do wyboru do koloru”.

 

 

Czapka zimowa za zakup 5 opakowań Tic Tac

Zima zbliża się coraz większymi krokami. Jeśli nie chcecie wydawać pieniędzy na nową czapkę, możecie takową otrzymać od Tic Tac. Wystarczy zakupić 5 opakowań słynnych Tic Tac'ów lub 5 opakowań TIC TAC GUM i zarejestrować paragon ma stronie promocji. Zgłoszenia trwają od 1 października do 1 grudnia 2018 roku (do godziny 10:00) lub do wyczerpania puli 5000 czapek (licznik dostępny jest na stronie promocji). W akcji dostępne są 2 wzory czapek, które będą wysyłane losowo. Z promocji możecie skorzystać dwukrotnie. Wysyłka (kurierem lub listem poleconym) odbędzie się do 15 stycznia 2019 roku.

Szczegóły promocji na stronie „Zrób coś z głową”.

 

 

 

 

30 zł premii za założenie konta dla ucznia

Rzadko się zdarza, że bank za założenie konta płaci tak niską premię. W Santander Banku możecie zdobyć 30 zł premii za założenie konta dla osoby, która ukończyła 13 lat, ale nie ukończyła 20 lat i jest uczniem szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej. Dodatkowym warunkiem jest nieposiadanie konta w BZ WBK po 8 września 2017 roku.

Głównym warunkiem uzyskania 30 zł premii w promocji jest założenie Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową w oddziale banku lub placówce partnerskiej oraz wykonanie 5 płatności kartą do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym nastąpiło otwarcie konta.

Nagroda zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu pod warunkiem, iż konto i karta nadal będą aktywne. Promocja trwa do końca roku. W przypadku osób do 20. roku życia, prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe.

Szczegóły promocji na stronie „Przybij piątkę”.

Nieco starszym czytelnikom bloga przypominam natomiast o promocji Konta Jakie Chcę z premią w wysokości 280 zł!

 

Zwrot środków za przetestowanie past Wawrzyniec

W ostatnim czasie na blogu prezentuję sporo promocji typu „test produktu”. Tym razem będziecie mogli przetestować za darmo pasty Wawrzyniec, a promocja dostępna będzie wyłącznie w dyskontach sieci LIDL. Akcja potrwa od 15 października do 28 października 2018 roku. W tym czasie należy zarejestrować skan/zdjęcie paragonu na stronie promocji.

Szczegóły promocji na stronie Lidla – Wawrzyniec.

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów