Pekao S.A.: 200 zł premii na start, 50 zł premii dla dziecka, złota karta, konto oszczędnościowe na 3% w skali roku – bez wychodzenia z domu!

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Do zakończenia promocji Banku Pekao S.A. zostało już niewiele czasu. Możliwość składania wniosków zamyka się 31 marca 2020 roku. Po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku, iż pakiet promocji Pekao to obecnie najkorzystniejszy „zestaw powiększony”, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Bazą jest rekordowe 200 zł premii na start, wypłacane w zamian za…spełnienie warunków zwalniających z opłaty za konto. Co ważne, promocja ta charakteryzuje się krótkim okresem karencji. Kolejne 50 zł bonusu otrzymacie za założenie Konta Przekorzystnego dla Młodych, czyli rachunku przeznaczonego dla waszych dzieciaków. Tutaj zasada jest prosta – ile dzieci, tyle premii. Bank Pekao S.A. ma również zaszyty program poleceń w ramach którego możecie dorobić nawet 1500 zł premii ekstra. Dla posiadaczy oszczędności, Żubr przygotował natomiast konto oszczędnościowe na 3% w skali roku dla kwoty do 30.000 zł i to z gwarancją oprocentowania przez 120 dni! Pekao ma w swojej ofercie również dwie ciekawe karty debetowe. Możecie wyrobić jedną z nich albo obie. Karta Rewolucyjna Mastercard zapewnia płatności walutowe oraz wypłaty z zagranicznych bankomatów po kursach rzeczywistych bez dodatkowej prowizji. Dodatkowo na start otrzymacie 1000 punktów w programie Bezcenne chwile, co pozwoli Wam odebrać voucher o wartości 20 zł na wybrane usługi. Natomiast karta VISA Gold gwarantuje wszystkie bankomaty za darmo (po spełnieniu pewnych warunków) oraz moim zdaniem to najładniejsza złota karta debetowa na rynku, dostępna w zasadzie dla każdego. Konto Przekorzystne otworzycie w pełni online – bez wychodzenia z domu. To bardzo ważne zagadnienie w obliczu akcji #zostanwdomu #zostajewdomu

Uczestnicy promocji z 200 zł premii

Promocja skierowana jest do osób, które od 1 stycznia 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku nie posiadały (również jako współposiadacz) konta osobistego w Banku Pekao S.A.

Na szczęście posiadanie innego produktu (przykładowo: konta oszczędnościowego, kredytu, karty kredytowej, czy pożyczki) nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji!

Jak zdobyć 200 zł premii na start?

Łączna premia podzielona jest na dwie transze po 100 zł. Aby zdobyć pierwsze 100 zł, wystarczy, że w okresie od aktywowania konta do końca pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy zalogujecie się do aplikacji, zapewnicie wpływ na konto w kwocie co najmniej 500 zł oraz wykonacie minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą lub aplikacją PeoPay.

Kolejne 100 zł otrzymacie, jeśli identyczne warunki spełnicie dodatkowo w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych. 

Wymagane wpływy mogą pochodzić przykładowo z waszego rachunku w innym banku. Wyłączone są natomiast wpłaty gotówkowe (we wpłatomacie lub w kasie banku), przelewy wewnętrzne (pomiędzy kontami w Banku Pekao S.A.) oraz wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek.

Płatność kartą lub aplikacją PeoPay może opiewać na dowolną kwotę. Pamiętajcie jednak, iż w przypadku PeoPay chodzi o zbliżeniową płatność telefonem lub poprzez płatność ekspresową w Internecie. Wyłączone są natomiast zwykłe przelewy mobilne oraz płatności BLIKIEM.

Wypłata 200 zł premii startowej

Wypłata nagrody również nastąpi w dwóch transzach. Pierwsze 100 zł otrzymacie przelewem do końca drugiego miesiąca po założeniu konta (przykładowo, zakładając konto w marcu, pierwsze 100 zł otrzymacie w maju). Drugą transzę otrzymacie najpóźniej do 31 lipca 2020 roku. Oczywiście w tym dniu wasze konto musi pozostawać aktywne.

Szczegóły: regulamin promocji Konta Przekorzystnego z 200 zł premii.

Jak założyć konto w promocji z 200 zł?

Promocja trwa do 31 marca 2020 roku – w tym czasie należy zarówno złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji, jak i zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową. Do wyboru macie przepiękną kartę Debit Gold lub kartę Mastercard zapewniającą punkty Priceless Specials (wymienne na voucher o wartości 20 zł). Wniosek złożycie za pośrednictwem komputera lub smartfona. 

Co do kwestii finalizacji umowy, aby zdobyć 200 zł premii należy wybrać formę biometrii (selfie). Mówiąc prościej, podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego (przypomina to wnioskowanie o konto w Revolut). Proces ten może się odbyć na laptopie lub po przeniesieniu do aplikacji PeoPay (wyboru dokonacie podczas wypełniania wniosku).

Jeśli natomiast finalizacja umowy się nie powiedzie z przyczyn technicznych, wówczas możecie wybrać opcję podpisania umowy w placówce (ale tylko w takim przypadku!). Jeśli natomiast od razu wybierzecie zawarcie umowy w placówce, wówczas uzyskacie jedynie 100 zł premii.

50 zł premii dla Twoich dzieci

Po założeniu Konta Przekorzystnego, możecie zdobyć dodatkowe bonusy za zakładanie kont swoim pociechom. W tym przypadku uczestnikami niniejszej promocji są dzieci, które ukończyły 9. rok życia, ale nie ukończyły jeszcze 18 lat (osobą podpisującą umowę w imieniu dziecka jest jego przedstawiciel ustawowy).

Promocja ta również potrwa do 31 marca 2020 roku. Dzięki temu, możecie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu uwzględniając zasadę, że 1 dziecko to 1 premia.

Aby wasze dziecko mogło skorzystać z promocji, musi posiadać status nowego klienta, co oznacza nieposiadanie Konta Przekorzystnego dla Młodych w dniu startu promocji, czyli 2 marca 2020 roku – to bardzo krótki okres karencji!. Dodatkowo, premii nie otrzyma dziecko, które korzystało już z poprzednich edycji promocji “Rodzicie polecają Konto Przekorzystne dzieciom”.

Tak naprawdę jedynym warunkiem do uzyskania 50 zł jest otwarcie pakietu złożonego z Konta Przekorzystnego dla Młodych oraz Konta oszczędnościowego Mój Skarb. Wasze dzieci nie muszą wykonywać jakichkolwiek transakcji. Wypłata premii nastąpi do 24 kwietnia 2020 roku.

O ile rachunek Mój Skarb możecie wyklikać z poziomu bankowości elektronicznej, o tyle Konto Przekorzystne dla Młodych dostępne jest wyłącznie w oddziałach Pekao S.A. (bez placówek agencyjnych i partnerskich). Wizytę musicie odbyć ze swoim dzieckiem, które również złoży podpis na umowie. Ot taki rodzinny spacerek do banku.

Szczegóły w regulaminie promocji – X edycja.

Szczegóły Konta Przekorzystnego dla Młodych oraz Konta Mój Skarb

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za kartę debetową
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie,
 • 0 zł za wpłatę gotówki w oddziale lub wpłatomacie banku,
 • szczegóły – Tabela Opłat i Prowizji.

Co do konta oszczędnościowego Mój Skarb, ogromnym plusem jest fakt, iż jego prowadzenie oraz przelewy wychodzące są darmowe bez limitu. Oprocentowanie wynosi 1,5% w skali roku.

Konto Oszczędnościowe na 3% w skali roku do 30.000 zł

Na nowych klientów Pekao S.A. czeka również bardzo dobra oferta konta oszczędnościowego. Maksymalna kwota obowiązywania preferencyjnego oprocentowania wynosi 30.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje przez 120 dni od momentu zawarcia umowy o konto oszczędnościowe. Nadwyżka ponad 30.000 zł będzie pracowała już według standardowego oprocentowania.

Z promocji konta oszczędnościowego możecie skorzystać do 31 marca 2020 roku. Najlepiej zawnioskować o nie podczas składania wniosku o Konto Przekorzystne.

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Co miesiąc bezpłatnie możecie wykonywać nielimitowaną liczbę przelewów z konta oszczędnościowego (co zdarza się dość rzadko), aczkolwiek wyłącznie poprzez aplikację PeoPay. Przelewy poprzez tradycyjną bankowość elektroniczną kosztują standardowo 7 zł za każdy przelew.

Szczegóły w regulaminie oferty specjalnej konta oszczędnościowego.

Nawet 1500 zł premii ekstra w programie poleceń

Konto Przekorzystne z 200 zł premii na start możecie polecać swoim bliskim. Za skuteczne polecenie otrzymacie 100 zł bonusu, jednak maksymalna liczba osób poleconych to 15 duszyczek. Program poleceń również trwa do końca marca. Więcej na temat programu pisałem w osobnym artykule, do którego Was teraz odsyłam, by nie dublować treści.

Konto Przekorzystne – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6 zł,
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale lub we wpłatomatach banku,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Pekao S.A. – dla obu rodzajów kart.

Jeśli macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są dla Was bezwarunkowo darmowe. Dotyczy to zarówno karty VISA Gold, jak i Karty Przekorzystnej Mastercard. 

Szczegóły w Tabeli opłat i prowizji.

Świetne karty debetowe do wyboru!

Bank Pekao S.A. ma w swojej ofercie dwie świetne karty debetowe. Możecie zdecydować się na jedną z nich lub domówić drugą i korzystać z obu naraz 🙂 Poniżej charakterystyki obu kart.

 • Karta Rewolucyjna Mastercard

Bank Pekao S.A. postanowił mocno powalczyć z fintechami zapewniającymi korzystne rozwiązania płatnicze za granicą. W ten oto sposób do naszej dyspozycji została oddana Karta Rewolucyjna, zapewniająca przewalutowania bez prowizji.

W praktyce, oznacza to, iż płacąc zarówno w sklepach stacjonarnych za granicą, jak i przez Internet, środki zostaną przeliczone po średnim kursie Mastercarda, bez narzucania jakiejkolwiek prowizji. Kursy oferowane przez organizację Mastercard to tak zwane kursy rzeczywiste, czyli nieobarczone wysokim spreadem. Kursy stosowane w danym dniu możecie śledzić na bieżąco na specjalnej podstronie Mastercarda. Dzięki temu nie musicie specjalnie zakładać kont walutowych, wyrabiać dodatkowych kart płatniczych, czy tez korzystać z kantorów walutowych. Jeśli jednak zdecydujecie się na otwarcie kont walutowych, wówczas Karta Rewolucyjna będzie działała niczym karta wielowalutowa. Oznacza to, iż inteligentny system będzie pobierał środki z konta walutowego, zgodnego z walutą płatności.

Przewalutowania po kursie średnim Mastercarda stosowane są również w przypadku wypłat z zagranicznych bankomatów. Oprócz tego, nie zapłacicie ani grosza prowizji za takową wypłatę. Warunkiem niepobierania opłat za wypłaty z zagranicznych bankomatów jest…spełnienie warunków zwalniających z opłaty za prowadzenie konta. Mianowicie, wystarczy, że zapewnicie w danym miesiącu wpływy na co najmniej 500 zł oraz wykonacie minimum 1 płatność na dowolną kwotę. W ten oto sposób zapewnicie sobie zagraniczne bankomaty za free w danym miesiącu.

To jeszcze nie wszystko! Od niedawna Pekao S.A. jako kolejny bank dołączył do grona oferujących punkty lojalnościowe w programie Mastercarda. Z tej okazji trwa promocja, dzięki której otrzymacie 1000 punktów za przystąpienie do programu. Aby skorzystać z promocji, zarejestrujcie swoją Kartę Rewolucyjną Mastercard na stronie programu lub w bankowości Pekao24. Rejestracji należy dokonać do 31 marca 2020 roku. Przystąpienie do programu jest jedynym warunkiem uzyskania premii, nie musicie nawet wykonywać jakichkolwiek transakcji.

Promocyjne punkty w programie Priceless Specials zostaną przydzielone w ciągu 14 dni roboczych od momentu rejestracji. W dniu przyznania nagrody wasza karta musi być aktywna oraz nie może być w fazie wypowiedzenia. Punkty przyznane w ramach nagrody są ważne przez okres 6 miesięcy od dnia ich udostępnienia, zatem lepiej nie zwlekajcie z wymianą punktów na nagrody. Najciekawszym sposobem wymiany punktów będzie wybór voucherów o wartości 20 zł, na przykład Free Now.

Szczegóły w regulaminie promocji – 1000 punktów powitalnych.

Karta Rewolucyjna jest darmowa po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę w danym miesiącu. W przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł.

Karta zapewnia również darmowe wypłaty gotówki z bankomatów należących do sieci Banku Pekao S.A. Dodatkowo spełniając warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę (wpływ na minimum 500 zł + 1 płatność kartą), bank sprezentuje Wam w danym miesiącu 2 darmowe wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz darmowe wypłaty z zagranicznych bankomatów bez ograniczeń.

 • Złota karta debetowa VISA Gold, czyli powiew prestiżu bez wysokich kosztów

Dotychczasowo złote i platynowe karty płatnicze przeznaczone były wyłącznie dla osób bardzo majętnych. Dla podkreślenia statusu tych osób, banki wydawały im prestiżowe karty kredytowe, co wiązało się niejednokrotnie z wysokimi kosztami obsługi danego produktu lub wysokimi progami wejścia do tego elitarnego klubu (na przykład aktywa na poziomie miliona złotych). Bank Pekao wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i postanowił wydawać złote karty debetowe – nie tylko do kont w ramach private bankingu, ale również dla swojego bazowego produktu jakim jest Konto Przekorzystne. Oprócz prestiżu, karta Gold zapewnia zniżki i rabaty w programie VISA Oferty.

Karta VISA Gold jest darmowa po wykonaniu 4 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę w danym miesiącu. W przypadku niespełnienia tego warunku, miesięczny koszt karty to 9,99 zł. Warunek ten nie dotyczy osób do 26. roku życia, które kartę mogą użytkować za darmo bez spełniania jakichkolwiek warunków. Ba, młodzi mogą również bez żadnych warunków wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą – bez limitów i bez kosztów.

Dla osób od 26. roku życia karta VISA Debit Gold zapewnia nielimitowane wypłaty z bankomatów Pekao S.A. za 0 zł. Standardowa opłata za wypłatę z pozostałych bankomatów w Polsce to 5 zł. Jednak zapewniając miesięczne wpływy na konto na kwotę od 500 zł do 4999 zł oraz wykonując minimum 1 płatność bezgotówkową kartą zapewniacie sobie 2 darmowe wypłaty gotówki z dowolnego bankomatu w Polsce. Natomiast, gdy wpływ wynosi minimum 5000 zł, wówczas wszystkie krajowe bankomaty macie za darmo! Z wymaganych wpływów wyłączone są wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz polecenia przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klientów. Ponadto spełniając wymienione warunki zapewnicie sobie darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą. To ważne, ponieważ kurs rozliczeniowy stosowany dla karty Gold to kurs hurtowy zapewniany przez organizację VISA bez dodatkowej prowizji (podobnie jak w przypadku karty Mastercard).

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów