„Zarabiaj z duetem korzyści – edycja 3”, czyli ponownie 140 zł lub 70 zł w promocji Toyota Banku + 20 zł ekstra za utrzymanie lokat

Promocja przedłużona do 3 kwietnia 2018 roku!

Ruszyła kolejna promocja depozytowa w Toyota Banku. Warunki promocji są niemal bliźniaczo podobne do akcji, która miała miejsce w lutym tego roku. Ponownie nowi i powracający klienci banku mogą zdobyć 140 zł bonusu na start, zaś dotychczasowi posiadacze Konta Jedynego 70 zł premii. Dodatkowo otrzymacie 20 zł ekstra, jeśli utrzymacie aktywne lokaty do okresu ich zapadalności. To jeszcze nie wszystko. W ramach programu poleceń możecie zdobyć kolejne 200 zł (50 zł za jedno skuteczne polecenie oferty). Wracając do kwestii produktowych, promowanymi lokatami są Lokata Sprint na 180 dni z oprocentowaniem 2,5% w skali roku oraz Lokata Plus na 9 miesięcy z oprocentowaniem 2% w skali roku. Aby zdobyć premię wystarczy zaangażować łącznie 8000 zł (3000 zł na pierwszej lokacie oraz 5000 zł na drugiej).

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja dostępna jest zarówno dla całkiem nowych (w tym powracających), jak i obecnych posiadaczy konta w Toyota Banku. Poniżej przedstawiam poszczególne statusy klientów, definiowane przez regulamin promocji.

 

Nowy klient to osoba, która nie posiada i nie posiadała Konta Jedynego w Toyota Banku w okresie od  1 lipca 2016 roku do 13 marca 2018 roku.

Jeśli posiadaliście konto w Toyota Banku, ale zamknęliście je przed 1 lipca 2016 roku, wówczas posiadacie status nowego klienta. Dzięki temu możecie zdobyć aż 140 zł bonusu. Informacja ta jest ważna szczególnie dla czytelników bloga, którzy brali udział w początkowych akcjach Toyota Banku i przez długi czas nie mogli skorzystać z nadarzających się okazji. Oczywiście nowymi klientami są także osoby, które dotychczasowo nigdy nie miały styczności z Toyota Bankiem.

 

Obecny Klient – osoba, która posiada Konto Jedyne otwarte w ramach poprzednich akcji organizowanych we współpracy z Agorą. Status obecnego klienta posiadają zatem osoby, które założyły Konto Jedyne w ramach następujących promocji:

Klikając w odnośniki przejdziecie do opisów danych promocji, co pozwoli Wam zweryfikować, czy konto na pewno zakładaliście podczas akcji z Agorą. Warto mieć na uwadze, iż w międzyczasie bank organizował także akcje Money Mania oraz Comperia Bonus. Założenie konta w ramach tych akcji nie uprawnia Was do wzięcia udziału w niniejszej promocji. 

 

Osoby wykluczone z promocji (zarówno jako nowy, jak i obecny klient) to osoby, które:

 • zamknęły Konto Jedyne w okresie od 1 lipca 2016 roku do 13 marca 2018 roku lub
 • brały udział w promocji „Zarabiaj z duetem korzyści – edycja 2” lub
 • są pracownikami banku.

 

Teraz, gdy już mamy wyjaśnioną kwestię uczestnictwa w promocji, możemy przejść do analizy warunków promocji. Na początek przedstawię zasady promocji dla nowych klientów, a następnie dla dotychczasowych. Opisy przygotowałem w ten sposób, iż jeśli jesteście obecnymi klientami banku – nie musicie czytać opisu dla nowych klientów i na odwrót. Zawsze to trochę zaoszczędzonego czasu, bo trzeba przyznać, iż akcje Toyota Banku tworzone są z rozmachem 🙂

 

140 zł premii dla nowych klientów – zasady promocji

Aby wziąć udział w akcji, pierwszym krokiem standardowo będzie rejestracja na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas od 14 marca 2018 roku do 27 marca 2018 roku 3 kwietnia 2018 roku. W tym miejscu wystarczy tylko podać imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu, a także zaznaczyć pierwsze okienko (akceptacja regulaminu oraz zgoda na przetwarzanie danych przez organizatora). Po automatycznym zalogowaniu w aplikacji promocyjnej, wybierzcie na dole strony opcję Menu „Nie mam konta w Toyota Banku” po czym kliknijcie „Przejdź do strony banku”. Teraz zostaniecie przeniesieni do wniosku o Konto Jedyne na stronie Toyota Banku

Pamiętajcie, aby podczas składania wniosku zaakceptować zgodę na przesyłanie informacji handlowych, zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz zgodę na przekazywanie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Chodzi tu głównie o informacje dotyczące przyznawania i wydawania premii oraz nagród w promocji przez Agorę będącą organizatorem promocji.

 

Podczas wypełniania wniosku, bank zapyta Was w jakiej formie chcecie otrzymywać wyciągi. Lepiej wybrać elektroniczne, ponieważ papierowe kosztują 5 zł miesięcznie. Podobnie jest w przypadku Pakietów SMS. Lepiej z nich zrezygnować, żeby nie narażać się na dodatkowe koszty.

Regulamin promocji nie wymaga wnioskowania o kartę debetową. Warto ją jednak wyrobić, ponieważ umożliwia ona uwolnienie się z opłaty za konto. Prowadzenie konta kosztuje 2,49 zł miesięcznie, zaś karta debetowa jest darmowa. Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 400 zł sprawi, iż opłata za prowadzenie konta zostanie obniżona do 0 zł. Ewentualnie możecie odpuścić sobie kartę, zaś opłaty za prowadzenie konta potraktować jako „koszty uzyskania premii”.

Bank dość precyzyjnie określa, jakie będą dalsze kroki. Otóż w ciągu 4 dni roboczych skontaktuje się z Wami konsultant, by potwierdzić dane oraz umówić wizytę kuriera. Ten zaś zjawi się u Was z umową do podpisania w ciągu następnych 3 dni roboczych. Po podpisaniu umowy otrzymacie SMS-a z informacją o uruchomieniu Konta Jedynego.

 

Najważniejszym z warunków jest oczywiście założenie promocyjnych lokat:

 • Lokaty Sprint na 180 dni – minimum 3000 zł (oprocentowanie 2,5% w skali roku),
 • Lokaty Plus na 9 miesięcy – minimum 5000 zł (oprocentowanie 2% w skali roku).

 

Toyota Bank ma dość pokaźną ofertę lokat, dlatego polecam uważny wybór depozytów z listy dostępnej w systemie elektronicznym. Pomyłka może kosztować Was utratę prawa do wypłaty premii. Obie lokaty należy założyć do 16 kwietnia 2018 roku.

Aktywne lokaty należy utrzymać przez minimum 90 dni. Warto jednak poczekać do okresu ich zapadalności, ponieważ przedwczesne zerwanie depozytów będzie skutkować niewypłaceniem naliczonych odsetek (otrzymacie sam bonus) oraz brakiem premii dodatkowej w kwocie 20 zł. O finalizacji promocji oraz terminach wypłaty premii przeczytacie w elementach wspólnych (po analizie dla obecnych klientów).

 

70 zł premii dla obecnych klientów – zasady promocji

Standardowo, pierwszym krokiem jest rejestracja na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas od 14 marca 2018 roku do 27 marca 2018 roku 3 kwietnia 2018 roku. Spośród trzech okienek wystarczy zaznaczyć pierwsze (akceptacja regulaminu oraz zgoda na przetwarzanie danych przez organizatora). Automatycznie zostaniecie zalogowani w aplikacji promocyjnej. Teraz, przewińcie na dół strony i wybierzcie opcję menu „Mam konto w Toyota Banku”, po czym przejdźcie na stronę banku. W tym miejscu wypełniacie podstawowe dane oraz akceptujecie zgodę na przekazywanie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Chodzi tu głównie o informacje dotyczące przyznawania i wydawania premii oraz nagród przez Agorę (standardowa procedura w tego typu promocjach). Jednocześnie należy posiadać aktualną zgodę (wyrażoną we wcześniejszych akcjach) na przesyłanie informacji handlowych oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Punktem kulminacyjnym będzie zwiększenie salda depozytów posiadanych w Toyota Banku na dzień 13 marca 2018 roku (czyli kwoty środków pieniężnych zgromadzonych na wszystkich kontach i wszystkich lokatach w banku we wskazanym dniu) poprzez założenie promocyjnych lokat:

 • Lokaty Sprint na 180 dni – minimum 3000 zł (oprocentowanie 2,5% w skali roku),
 • Lokaty Plus na 9 miesięcy – minimum 5000 zł (oprocentowanie 2% w skali roku).

 

Aktywne lokaty należy utrzymać przez minimum 90 dni. Warto jednak poczekać do okresu ich zapadalności, ponieważ przedwczesne zerwanie depozytów będzie skutkować niewypłaceniem naliczonych odsetek (otrzymacie sam bonus) oraz brakiem premii dodatkowej w kwocie 20 zł. O finalizacji promocji oraz terminach wypłaty premii przeczytacie w elementach wspólnych.

 

Dodatkowo przez co najmniej 30 dni (licząc od dnia założenia lokat) należy utrzymać saldo wszystkich depozytów, które posiadaliście w banku według stanu na dzień 13 marca 2018 roku oraz założone w ramach akcji lokaty (utrzymanie zwiększonego salda depozytów). Definicyjnie wygląda to tak:

Utrzymanie zwiększonego salda depozytów – utrzymanie kwoty środków zgromadzonych na wszystkich kontach i wszystkich lokatach w Banku na dzień 13.03.2018 roku oraz założonych w ramach Akcji lokat: Lokaty Sprint oraz Lokaty Plus przez minimum 30 dni licząc od dnia zwiększenia salda depozytów;

Zwiększenie salda depozytów – zwiększenie kwoty środków pieniężnych zgromadzonych na wszystkich kontach i wszystkich lokatach dostępnych w ofercie Banku na dzień 13.03.2018, poprzez założenie lokat: Lokaty Sprint oraz Lokaty Plus.

 

Powyższy wymóg najlepiej wyjaśnić na przykładzie. Załóżmy, że w dniu 13 marca 2018 roku posiadam w Toyota Banku dwie aktywne lokaty na łączną kwotę 13.000 zł. Oprócz tego, w ramach niniejszej promocji wpłacam kolejne 8000 zł. Ponadto, na Koncie Jedynym posiadam jakąś drobną kwotę, służącą do pokrycia opłat z tytułu prowadzenia rachunku (na przykład 10 zł). Aby zatem spełnić warunki promocji po 30 dniach od założenia Lokaty Sprint oraz Lokaty Plus, w Toyota Banku muszę posiadać: 13.000 zł + 8000 zł + 10 zł na Koncie Jedynym. Dla pewności, w wpłacę na Konto Jedyne dodatkowo 10 zł (saldo wyniesie 20 zł), tak, by przypadkiem saldo po 30 dniach nie było niższe (a nuż w międzyczasie pojawi się jakaś drobna opłata z tytułu użytkowania konta, która wyautuje mnie z promocji).

 

Wypłata bonusu 140 zł lub 70 zł

Kwestia wypłaty bonusu zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku jest jednakowa, dlatego nie rozbijam jej na osobne części. Finalizacją akcji będzie powiadomienie Was o otrzymaniu prawa do wypłaty premii. Stosownego maila od organizatora z informacją o zakwalifikowaniu do otrzymania premii otrzymacie do 3 sierpnia 2018 roku.

Następnie do 10 sierpnia 2018 roku będziecie musieli zalogować się na stronie promocji (link będzie podany w mailu), by uzupełnić dane do wypłaty premii (podstawowe dane do zrealizowania przelewu na Konto Jedyne).

Premia (zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów) zostanie wypłacona w terminie do 23 sierpnia 2018 roku na wasze Konto Jedyne. Oczywiście do momentu wypłaty premii, należy zachować aktywne konto osobiste. Bonusy zwolnione są z opodatkowania.

Po szczegóły promocji odsyłam do regulaminu oraz na stronę promocji.

 

Akcja „Polecaj i zarabiaj” – do 200 zł premii w programie poleceń

Oprócz bonusu za założenie i utrzymanie lokat, dodatkowo możecie zarobić w programie poleceń. Bawiąc się w bankiera, otrzymacie 50 zł za skuteczne polecenie oferty swoim bliskim. Poleceni natomiast będą mogli zdobyć bonus w zamian za założenie promocyjnych lokat, dzięki czemu korzystają obie strony. Maksymalnie możecie polecić ofertę 4 osobom, co daje sumaryczną wartość 200 zł premii dodatkowej. Aby otrzymać premię dodatkową należy spełnić warunki do wypłaty premii głównej (założenie i utrzymanie lokat).

Aby móc zostać polecającym należy spełnić warunki bycia obecnym klientem (czyli założyć Konto Jedyne w jednej z  wymienionych wcześniej akcji Agory) lub zostać nowym klientem poprzez złożenie wniosku o Konto Jedyne podczas trwającej promocji. Uczestnik akcji „Polecaj i zarabiaj” może być jednocześnie Poleconym jak i Polecającym. Aby móc polecać ofertę, należy wygenerować kod poleceń na dedykowanej stronie promocji (ta sama, na której rejestrujecie się w akcji).

Osoba polecona wpisuje kod podczas rejestracji w promocji. Oprócz kodu należy również wpisać imię i nazwisko polecającego oraz jego adres e-mail (ten, na który zarejestrował się w programie poleceń).

Poleconymi mogą być nowi klienci banku, czyli osoby, które nie posiadają i nie posiadały w okresie od 1 lipca 2016 roku do 13 marca 2018 roku Konta Jedynego w Toyota Banku, czyli definicyjni nowi klienci.

Oczywiście udział w programie poleceń nie jest obowiązkowy, zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku. Korzystając z promocji, zarówno z kodem polecenia, jak i bez – i tak otrzymacie 140 zł premii. Jest to jedynie dodatek motywacyjny, który sprawi, iż w akcji weźmie udział większa liczba uczestników.

Premie w programie poleceń również zostaną wypłacone do 23 sierpnia 2018 roku.

 

Szczegóły Konta Jedynego

 • 0 zł / 2,49 zł za prowadzenie konta – opłata nie jest pobierana w przypadku dokonania transakcji kartą na kwotę minimum 400 zł miesięcznie,
 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową,
 • 0 zł za trzy pierwsze wypłaty w miesiącu ze wszystkich bankomatów w Polsce, pozostałe wypłaty 4,50 zł każda,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • moneyback 5% – 10% zwrotu za zakupy na stacjach paliw,
 • Tabela opłat i prowizji.

Toyota Bank reklamuje Konto Jedyne jako „najlepsze konto dla zmotoryzowanych”. Przejawem tego hasła jest promocja „Tankuj korzyści do pełna”. W jej ramach otrzymujecie zwrot od 5% do 10% wartości zakupów dokonanych na stacjach paliw. Szczegóły programu moneyback na stronie banku.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów