Zarabiaj podwójnie w promocji eKonta od mBanku, do 300 zł premii oraz oprocentowanie rachunku 3% w skali roku – II edycja promocji

mbankZyskajPodwojnie

mBank postanowił kontynuować swoją promocję „Konto podwójnie zarabiające”, w związku z czym przedłużył ją do 31 stycznia 2017 roku. Zasady II edycji są niemal identyczne. Dla przypomnienia, zakładając eKonto w taryfie Standard lub w taryfie Plus możecie otrzymać do 300 zł premii w ramach moneyback za płatność kartą bądź BLIK-iem. Druga część promocji to oprocentowanie rachunku na 3% w skali roku dla kwoty do 3000 zł. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi jak i powracający klienci mBanku. Oferowane w promocji konta osobiste to jedne z najlepszych tego typu rachunków na rynku. Prowadzenie eKonta Standard jest darmowe, zaś w przypadku taryfy Plus należy zapewnić wpływy na minimum 1000 zł miesięcznie. W zamian otrzymujecie wszystkie bankomaty w Polsce za 0 zł. W obu taryfach, karta debetowa jest darmowa pod warunkiem zapewnienia 5 dowolnych transakcji bezgotówkowych w miesiącu.

 

 

Uczestnicy

Z promocji „Konto podwójnie zarabiające” mogą skorzystać zarówno nowi jak i powracający klienci mBanku, czyli według regulaminu:

Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który po dniu 1 stycznia 2015 roku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

Jeśli więc, kiedykolwiek posiadaliście konto w mBanku, ale zamknęliście je przed 1 stycznia 2015 roku – możecie zawalczyć o pełną pulę, 300 zł + konto na 3%.

Do promocji możecie przystąpić w okresie od 1 listopada 2016 roku do 31 stycznia 2017 roku.

W promocji nie mogą wziąć udziału klienci otwierający rachunek wspólny.

 

 

 

50 zł miesięcznie w formie 2% zwrotu od transakcji kartą i aplikacją BLIK

Premia oferowana w ramach tej promocji to typowy 2%-moneyback od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą bądź aplikacją BLIK. Maksymalny miesięczny zwrot to 50 zł (począwszy od drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę), zaś okres wypłacania premii to 6 miesięcy (łącznie do 300 zł). Aby móc skorzystać w danym miesiącu z moneyback'u musicie spełnić dodatkowe warunki, a mianowicie:

  • zapewnić wpływ na konto minimum 1000 zł (jednorazowy, z obcego konta);

wpływ nie może pochodzić z rachunku należącego do uczestnika promocji

  • wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 250 zł;
  • nie anulować powyższych transakcji, do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym transakcja została wykonana, rozumiane jako zwrot towaru;
  • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku.

Ponadto wnioskując o konto, musicie wyrobić kartę debetową.

 

Premia za zgromadzone środki – 3%

Dodatkowym bonusem w nowej odsłonie promocji jest oprocentowanie środków na eKoncie dla kwoty do 3000 zł. Wysokość odsetek stanowiących premię wynosi 3% w skali roku, obowiązuje miesięczna kapitalizacja odsetek. Pozostałe środki zgromadzone na rachunku nie są oprocentowane. Oprocentowanie obowiązuje przez okres 7 kolejnych miesięcy, począwszy od miesiąca, w którym zawarto umowę.

Zakładając, iż przez pełne 7 miesięcy utrzymacie na koncie średnie saldo wynoszące 3000 zł, po zakończeniu tego okresu zarobicie 52,5 zł odsetek brutto, a po odjęciu podatku 42,53 zł.

3000 zł x 3% x 7 / 12 = 52,5 zł     52,5 zł x (100%-19%) = 42,53 zł

 

Szczegóły promocji w regulaminie promocji „Konto podwójnie zarabiające – II edycja”.

 

Szczegóły eKonta w taryfie Standard w mBanku

0 zł za prowadzenie konta

0 zł / 4 zł za kartę do konta

Wystarczy dokonać 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, by karta była darmowa

0 zł za wypłaty z bankomatów sieci Euronet, BZWBK oraz Planet Cash

– 3%, minimum 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów

0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą

0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne

0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą

 

Szczegóły eKonta z taryfą plus w mBanku

0 zł / 5 zł za prowadzenie konta

W przypadku zapewnienia wpływu na minimum 1000 zł konto jest darmowe

0 zł / 4 zł za kartę do konta

Wystarczy dokonać 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, by karta była darmowa

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne

0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą

 

Szczegóły – Tabela Opłat i prowizji

 

Opodatkowanie

Uzyskana premia (oprócz premii w postaci odsetek) podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U.2012, poz.361).

 

>>Złóż wniosek o eKonto Standard i odbierz do 300 zł premii<<

 

Jak zamknąć konto

Po zdobyciu premii sami zdecydujecie czy chcecie zostawić sobie na dłużej ten całkiem dobry rachunek czy też wolicie go zamknąć. Możecie to uczynić w dowolnej placówce, listownie, poprzez system mBanku oraz podczas rozmowy z konsultantem. Więcej na ten temat w Poradniku jak skutecznie zamknąć konto – sekcja mBank.

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów