fbpx

Zaplo.pl, czyli przetestuj pożyczkę na rekordową kwotę do 15.000 zł z promocyjnym RRSO 0%

Od samego początku działania bloga, zastanawiałem się nad stworzeniem artykułu dotyczącego wręcz wysypu promocji tytułowanych jako „pierwsza pożyczka gratis”. Ogólnie polega to na tym, iż zaciągając pożyczkę w danej firmie na kwotę załóżmy 1000 zł, nie zapłacicie żadnych odsetek i innych kosztów, jeśli zwrócicie środki w określonym czasie, zazwyczaj po jednym miesiącu. Ba, dwa lata temu poczyniłem nawet wpis na ten temat, aczkolwiek motywem przewodnim nie była sama pożyczka, a dwa bilety do kina, jakie były rozdawane przez Net Credit. Dzisiaj zmieniłem jednak zdanie, ponieważ na rynku funkcjonuje promocja, nad którą naprawdę warto się pochylić. Otóż serwis Zaplo.pl (należący do tej samej grupy kapitałowej co popularny Vivus) oferuje aż 15.000 zł pożyczki z RRSO na 0%. Cóż, przy takiej kwocie opłaca się nawet ulokowanie środków na krótkoterminowej lokacie. Wiem też, iż część z Was lubi poprawić swoją chwilową płynność poprzez wyciąganie na różne sposoby gotówki z karty kredytowej. Dlatego samą kwestię przeznaczenia środków uzyskanych z pożyczki pozostawiam już dla Was, natomiast ja skupię się na wnikliwej analizie samej promocji.

 

 

A co to jest to Zaplo?

Marka Zaplo.pl nie jest aż tak rozpoznawana jak Vivus, Wonga, czy Provident. Jak się jednak okazuje, należy ona do tej samej grupy kapitałowej co Vivus, czyli „4finance Group”. Zapytacie po co w takim razie utrzymywać dwie różne marki? Odpowiedź jest prosta. Vivus skupia się na krótkoterminowych pożyczkach na niewielkie kwoty. Zaplo celuje bardziej w pożyczki ratalne, których czas spłaty waha się od 3 do 36 miesięcy. W Zaplo możecie również pożyczyć większą kwotę, sięgającą nawet 15.000 zł.

Zaplo należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych oraz współpracuje z najważniejszymi podmiotami z zakresu oceny zdolności kredytowej jak BIK, BIG, ERIF, czy KRD.

 

Na czym polega promocja

Zasady promocji są bardzo proste. Jeśli wnioskujecie w Zaplo.pl o pożyczkę po raz pierwszy, możecie skorzystać z preferencyjnych warunków. Mianowicie, dokonując całkowitej spłaty pożyczki w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy, nie zapłacicie ani grosza odsetek oraz prowizji. W tym czasie możecie oczywiście dowolnie obracać uzyskanymi środkami. Dzień zawarcia umowy, według regulaminu definiowany jest jako dzień w którym pożyczkodawca przekazał kwotę pożyczki na wasze konto bankowe.

Pamiętajcie natomiast, iż dzień spłaty to dzień, w którym środki z powrotem znajdą się na koncie Zaplo. W związku z tym, musicie uwzględnić fakt, iż w weekendy oraz wieczorami przelewy nie są realizowane, zatem należy zachować odpowiedni bufor bezpieczeństwa pod względem czasu wykonania przelewu zwrotnego (chyba, że macie konto w tym samym banku co Zaplo). Jeśli nie zwrócicie pożyczki w terminie, wówczas naliczone zostaną Wam koszty zgodnie z umową. Będą to zarówno odsetki, jak i koszty prowizyjne. Dlatego lepiej ustawcie sobie przypomnienie w telefonie i kalendarzu 🙂 Swoją współpracę z Zaplo możecie również śledzić poprzez aplikację mobilną oraz profil internetowy.

 

 

Uczestnicy promocji

Pod względem uczestnictwa w promocji, Zaplo.pl nie stawia jakichś szczególnych warunków. Przede wszystkim musi to być wasza pierwsza pożyczka. Ogólne wytyczne w zakresie możliwości skorzystania z oferty Zaplo to:

  • obywatelstwo na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • wiek od 21 do 75 lat,
  • miejsce stałego zamieszkania na terenie Polski,
  • zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki,
  • niewpisanie do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych (w tym Biura Informacji Kredytowej),
  • pozytywna ocena podczas badania zdolności kredytowej,
  • posiadanie konta bankowego.

 

Zaplo nie wymaga jakichkolwiek zaświadczeń. Aby móc zawnioskować o pożyczkę, wystarczy tak naprawdę dowód osobisty. Informacja ta pochodzi ze strony pożyczkodawcy.

 

Jak zawnioskować o promocyjną pożyczkę?

Jeśli nigdy nie korzystaliście z pożyczki pozabankowej, warto wspólnie prześledzić jak wygląda proces wnioskowania o takowy produkt. W przypadku Zaplo.pl jest on o wiele szybszy i prostszy niż na przykład wnioskowanie o konto osobiste. Po przejściu na dedykowaną stronę promocji, wybierzcie kwotę i wysokość raty, jaką „chcecie płacić”. Oczywiście wysokość raty determinuje ich ilość, ale w waszym przypadku wybór jest tak naprawdę dowolny. Natomiast w przypadku kwoty, najlepiej celować w kwotę maksymalną, która i tak będzie ustawiona domyślnie. Wiadomo, ostatni krok należy do firmy pożyczkowej. W końcu to ona ocenia waszą zdolność kredytową. Zaplo może udzielić Wam pożyczki w żądanej wysokości, zaproponować niższą kwotę lub odmówić udostępnienia środków.

 

Po kliknięciu w Chcę pożyczkę pojawi się Wam formularz, w którym należy wypełnić dane identyfikacyjne oraz dochodowe. Co do zgód, wystarczy akceptacja pierwszych czterech, natomiast zgody marketingowe nie są obowiązkowe. Po rejestracji Zaplo zapyta Was, w którym banku posiadacie konto. To właśnie z tego konta dokonacie przelewu weryfikacyjnego na 1 grosz, by potwierdzić swoją tożsamość. Oczywiście grosik zostanie Wam zwrócony. W końcu miało być bez żadnych kosztów 🙂 Całość zajmie Wam 3-5 minut. Pieniądze na koncie pojawią się nawet w 15 minut, ale licząc od momentu uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Ciężko powiedzieć ile potrwa sama weryfikacja. Są to wewnętrzne procedury pożyczkowdawcy. 

Zaplo posiada rachunki w następujących bankach: Alior Bank, Getin Bank, mBank, Millennium Bank oraz PKO Bank Polski. Jeśli posiadacie rachunek w jednym z wymienionych banków, środki otrzymacie od razu. W przeciwnym razie, będziecie musieli się liczyć z kwestią sesji Elixir.

Na złożenie wniosku w promocji macie czas do 31 marca 2019 roku.

 

Złóż wniosek o pożyczkę z RRSO 0% do 15.000 zł

 

Finalizacja oraz spłata pożyczki

Jeśli decyzja pożyczkodawcy będzie pozytywna, środki powędrują na wasze konto, zaś na maila otrzymacie umowę oraz harmonogram spłat wraz z numerami konta. Do wyboru macie: Alior Bank, Getin Bank, mBank, Millennium Bank, Pekao S.A. oraz PKO Bank Polski. Dokonując spłaty pożyczki należy w tytule przelewu umieścić frazę „Spłata raty pożyczki nr referencyjny [wpisz nr referencyjny]” lub „Spłata pożyczki nr PESEL [wpisz nr PESEL]”.

 

Szczegóły:

 

Ku przestrodze…

Wpis przeznaczony jest jedynie dla osób odpowiedzialnych, które świadomie kontrolują swój budżet domowy. Prostota oraz „darmowość” pierwszej pożyczki może być uzależniająca. Najgłupszym rozwiązaniem byłoby wykupienie dóbr konsumpcyjnych za pieniądze uzyskane dzięki pożyczce oraz brak odpowiednich środków na spłatę. W ten sposób możecie wpaść w spiralę zadłużenia, co będzie niosło za sobą wiele negatywnych konsekwencji. Warto pamiętać, iż pożyczki pozabankowe to jedna z najdroższych form finansowania, której standardowe RRSO może wynieść nawet kilkaset procent.

 

 

Reprezentatywny przykład dla pożyczki udzielonej na warunkach promocyjnych: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 0 %; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 7 500 zł; zmienna stopa oprocentowania 0 %, całkowity koszt pożyczki 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0zł); całkowita kwota do zapłaty 7 500 zł, przy założeniu, że Pożyczkobiorca spłaci jednorazowo Całkowitą Kwotę Pożyczki w terminie do 30 dni od dnia zawarcia Umowy Pożyczki. Kalkulacja na dzień 23.01.2019 r. W przypadku braku spłaty Pożyczki zgodnie z warunkami Promocji Pożyczkobiorca zobowiązany jest do poniesienia kosztów Pożyczki zgodnie z warunkami wskazanymi w Umowie. RRSO dla ww. Pożyczki przy umowie Pożyczki na okres 36 miesięcy w przypadku nie spełnienia warunków Promocji wynosi 78,6%. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

 

Przykład reprezentatywny dla pożyczki: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 78,6%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 7 500 zł; zmienna stopa oprocentowania 10%, całkowity koszt pożyczki 8 712 zł (w tym: prowizja 7 500 zł, odsetki 1 212 zł); całkowita kwota do zapłaty 16 212 zł, płatna w 36 miesięcznych ratach (35 rat po 450,33 zł i ostatnia 36 rata: 450,45 zł). Kalkulacja na dzień 03.12.2018. Udzielenie pożyczki oraz przesunięcie terminu spłaty raty zależy od dokonania uprzedniej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Opłata rejestracyjna (zwrotna): 1 gr.

 

Złóż wniosek o pożyczkę z RRSO 0% do 15.000 zł

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów