fbpx

Załóż konto w Inteligo i odbierz bony o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach Intersport+ 20 zł bonusu za płatności telefonem z IKO

Powraca promocja konta Inteligo, w której możecie zdobyć bony o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach Intersport. Warunki promocji są bardzo podobne do poprzedniej edycji. Wystarczy założyć konto oraz wykonać 1 transakcję bezgotówkową kartą MasterCard na dowolną kwotę. Równolegle trwa również promocja aplikacji mobilnej IKO, w której do zdobycia jest dodatkowe 20 zł. Łącząc obie promocje możecie odebrać nawet 170 zł premii.

 

 

Promocja „Intersport za 0”

W promocji Inteligo mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały konta w Inteligo oraz PKO BP w okresie od 1 grudnia 2016 roku do 23 lipca 2017 roku. Okres karencji jest zatem dość krótki, wynosi niecałe 7 miesięcy. Jeśli korzystaliście w przeszłości z innych promocji Inteligo lub PKO BP (na przykład z programu poleceń), ale zamknęliście swoje konto przed 1 grudnia 2016 roku – śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Aby wziąć udział w akcji należy w dniach od 24 lipca do 31 sierpnia 2017 roku złożyć wniosek o konto Inteligo wraz z kartą debetową MasterCard. Do konta Inteligo dostępna jest również karta VISA, aczkolwiek jej wybór uniemożliwia udział w promocji.

Podczas wypełniania wniosku zaznaczcie również zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Zgodę należy wyrazić od 24 lipca 2017 roku do 14 września 2017 roku (na przykład podczas wnioskowania o konto) i nie odwoływać jej co najmniej do dnia wydania nagrody. Limit promocyjnych wniosków wynosi 2000 sztuk. Na szczęście bank poda stosowną informację o wyczerpaniu się puli nagród na stronie promocji „Intersport za 0”. Na tej samej stronie należy zarejestrować swój udział w promocji po złożeniu wniosku o konto. Macie na to czas od 24 lipca 2017 roku do 14 września 2017 roku.

Gdy podpiszecie już umowę (dostarczoną przez kuriera) wystarczy, że wykonacie jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową MasterCard na dowolną kwotę. Mogą to być na przykład jakieś drobne zakupy w sklepie spożywczym. Płatność należy wykonać również do 14 września 2017 roku.

 

To wszystko, nagroda w formie 3 bonów o wartości 50 zł każdy zostanie przesłana poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej Inteligo do 29 września 2017 roku. W tym dniu zarówno wasze konto, jak i karta muszą być aktywne. Ważność kodów mija 31 grudnia 2017 roku. Bony możecie wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych Intersport, jak i w sklepie internetowym intersport.pl. W tym pierwszym przypadku podczas jednorazowych zakupów możecie wykorzystać kilka bonów naraz. Natomiast w przypadku sklepu internetowego, podczas jednej transakcji można wykorzystać wyłącznie jeden bon (dodatkowo nie można nim pokryć kosztów dostawy). Płacąc bonami nie wydaje się reszty, zaś w przypadku, gdy wartość transakcji jest  wyższa niż wartość bonów, różnicę należy dopłacić w tradycyjny sposób (np. kartą lub gotówką). Więcej na temat promocji w regulaminie.

 

Złóż wniosek o konto Inteligo i odbierz 150 zł premii

 

20 zł bonusu za płatność telefonem z IKO w technologii HCE

Obecnie trwa również promocja dla użytkowników aplikacji IKO, w której możecie zdobyć łatwe 20 zł bonusu. Wystarczy aktywować aplikację oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 50 zł. Promocja trwa od 18 lipca 2017 roku do 18 września 2017 roku lub do wyczerpania puli nagród (nagrody otrzyma 14.750 pierwszych uczestników).

Więcej na temat promocji w osobnym artykule

 

Szczegóły konta Inteligo 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

  • 0 zł za przelewy krajowe oraz zlecenia stałe – realizowane przez Internet,
  • 0 zł za wydanie karty,
  • 0 zł za kartę debetową w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę 100 zł w ciągu miesiąca, w przeciwnym razie opłata wynosi 4 zł.
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego i BZ WBK,
  • 0 zł za wpłaty gotówkowe we wpłatomatach banku PKO BP lub w kasie banku.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Złóż wniosek o konto Inteligo i odbierz 150 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów