fbpx

mBank: 300 zł za założenie firmy i mBiznes Konto Standard za darmo przez rok!

Trwa do:
31 sierpnia 2020

Od dłuższego czasu nosicie się z zamiarem założenia własnej firmy i przejścia „na swoje”? Jeśli cały czas czekacie na odpowiedni moment, mam dla Was dobrą wiadomość – właśnie nadszedł. mBank, w swojej najnowszej promocji, daje przyszłym przedsiębiorcom to, czego potrzebują najbardziej: szybkość, wygodę i minimum formalności podczas otwierania firmy, darmowy rachunek firmowy przez rok oraz 300 zł premii na dobry start. Warunki uzyskania premii są bardziej, niż proste: należy zarejestrować nową działalność z pomocą mBanku i otworzyć mBiznes Konto Standard, a następnie wykonać płatności na kwotę minimum 1000 zł kartą dołączoną do rachunku. 

Uczestnicy – kto może wziąć udział w promocji

Regulamin promocji określa uczestnika jako osobę fizyczną, która w dniu zakładania firmy w ramach promocji nie prowadziła jednoosobowej działalności gospodarczej. Warunek ten wydaje się dość logiczny i trudno się z nim kłócić. 🙂 

Nie martwcie się jednak jeśli już od jakiegoś czasu prowadzicie własny biznes. Przedsiębiorca nie musi być przywiązany do jednego konta. Możecie mieć kilka rachunków firmowych i śmiało korzystać zamieszczanych na blogu promocji jak na przykład: nawet 1700 zł premii w promocji iKonta Biznes w Alior Banku czy 1000 zł w promocji Konta Przekorzystnego Biznes w Banku Pekao

Zasady promocji

Akcja promocyjna mBanku daje uczestnikom dwie korzyści: darmowy (przez 12 miesięcy) rachunek firmowy oraz 300 zł premii gotówkowej, które zostanie wypłacone w jednej racie na otwarte w ramach promocji konto bankowe. 

Żeby wziąć udział w promocji, osoby, o których mowa w akapicie Uczestnicy, powinny zarejestrować jednoosobową działalność gospodarczą za pośrednictwem dedykowanej strony promocji, zakładając jednocześnie mBiznes Konto Standard i wnioskując o wydanie karty debetowej Mastercard Debit Business. Wszystkie te czynności wykonacie za pomocą podlinkowanej strony akcji. Macie na to czas do 31 sierpnia 2020 roku. 

Następnie, w ciągu 30 dni (licząc od momentu zawarcia z bankiem umowy o produkty), należy wykonać płatności bezgotówkowe za pomocą wspomnianej karty debetowej o łącznej wartości co najmniej 1000 zł.

Premia zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki (przykładowo: do końca września, jeśli warunek spełnicie w sierpniu).

Kwestie podatkowe

Pamiętajcie, że w przypadku przedsiębiorców, wszystkie premie wypłacane przez bank powinny być traktowane jako przychód firmy. Przychód należy obowiązkowo zaksięgować oraz odprowadzić od niego podatek. To ważny szczegół, który pozwoli Wam spać spokojnie, a w razie kontroli Urzędu Skarbowego, uniknąć także wielu nieprzyjemności.

Szczegóły w regulaminie promocji.

mBiznes Konto Standard – ile to kosztuje

W ramach promocji otrzymujecie 12-miesięczne zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz nielimitowane przelewy internetowe. Koszty prowadzenia rachunku w pierwszych 12 miesiącach są następujące:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów mBanku, sieci Euronet, Santander Bank Polska oraz Planet Cash i Cashline.
  • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach mBanku oraz sieci Euronet, Planet Cash i Cashline. 


Po upływie 12 miesięcy opłaty będą naliczane zgodnie z bieżącą taryfą opłat i prowizji

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów