fbpx

BNP Paribas: 375 zł łatwej premii w promocji darmowego konta – promocja zakończona

Trwa do:
31 października 2020
Dostępność wniosków
3000

BNP Paribas przebija sam siebie. Mianowicie, oprócz trwającej akcji z 350 zł premii, ruszyła promocja, w której do zdobycia jest aż 375 zł premii na start. Na łączny bonus składa się 275 zł premii pieniężnej oraz karta podarunkowa do Biedronki o wartości 100 zł. Warunki zdobycia pełnej puli są niezmiernie proste 🙂 Rachunek możecie otworzyć i zamknąć bez wychodzenia z domu. Z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci banku. Aby załapać się na 375 zł premii, wystarczy, że nie posiadaliście konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 15 miesięcy. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 1 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Dodatkowo możecie zdobyć kolejne nawet 150 zł premii za założenie konta dziecku oraz 300 zł do wydania na Allegro w promocji karty kredytowej. Akcja trwa wyłącznie do 31 października 2020 roku.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 15 października 2020 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 15 lipca 2019 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii. Natomiast posiadanie innych produktów BNP Paribas (na przykład konta oszczędnościowego lub karty kredytowej) oczywiście umożliwia udział w niniejszej promocji.

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. 

Złożenie wniosku o konto wraz z dowolną kartą debetową możliwe jest wyłącznie do 31 października 2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane.

Na zawarcie umowy macie czas do 13 listopada 2020 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji, zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to tradycyjny kurier – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty, pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni i nie później niż do 13 listopada 2020 roku.

Warunki promocji, czyli 375 zł premii w dwóch transzach

Pierwszą premię pieniężną o wartości 175 zł otrzymacie za wykonanie w listopadzie 2020 roku jednego przelewu za pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej (na dowolną kwotę). Przelew ten możecie wykonać na swoje konto w innym banku. Oprócz tego wykonajcie 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę.

Drugą nagrodę w postaci 100 zł premii pieniężnej oraz karty podarunkowej do Biedronki o wartości 100 zł otrzymacie pod warunkiem, iż w grudniu 2020 roku wykonacie płatności kartą na kwotę co najmniej 300 zł oraz minimum 1 przelew zewnętrzny poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną (na dowolną kwotę).

Errata: płatności bezgotówkowe kartą możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre transakcje, które mogłyby ułatwić zbyt łatwe „nabicie płatności”. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej).

Finalizacja promocji

Na koniec zostaną już tylko delikatne formalności. Mianowicie, do 18 grudnia 2020 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody. Waszym zadaniem będzie uzupełnienie danych do wypłaty premii (głównie chodzi tu o podanie numeru konto do wypłaty premii). Link do dedykowanej strony, na której należy pozostawić wspomniane dane zawarty będzie w mailu. Będziecie mieli na to czas do 27 grudnia 2020 roku.

Premie pieniężne zostaną wypłacone odpowiednio do 31 grudnia 2020 roku oraz do 31 stycznia 2021 roku. Bon do Biedronki otrzymacie SMS-owo również do 31 stycznia 2021 roku. Bon ten ma charakter wielorazowy i nie wydaje się z niego reszty. Nadwyżkę kosztów zakupów ponad wartość karty podarunkowej opłacicie standardowo, na przykład kartą, BLIKIEM albo gotówką. Ważność bonu upływa 30 kwietnia 2022 roku.

W dniu wydania nagród, konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczy jedna płatność “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe.

Szczegóły w regulaminie promocji “Zakupowy szał”.


Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
  • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
  • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

  • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów