XTB: „Mistrzowie Inwestowania”, czyli bezpłatna konferencja online 24 maja 2024 roku! Poznaj najlepszych inwestorów i ich rady!

Trwa do:
24 maja 2024

Ostatnie lata to prawdziwy poligon dla inwestorów. Wybuch pandemii COVID-19, wojna tuż za naszym płotem czy eskalacja konfliktu na Bliskim Wschodzie to zaledwie część czynników, które wpływają nie tylko na notowania spółek, ale przede wszystkim na życie nas wszystkich. Zmiany zachodzą z tak dużą dynamiką, że trudno jest nam oszacować trendy w kolejnym tygodniu, nie wspominając już nawet o opracowywaniu długoterminowych strategii inwestycyjnych. „Mistrzowie Inwestowania” to zupełna nowość – darmowa konferencja online dla każdego! W trakcie wydarzenia będziecie mogli wysłuchać, co do powiedzenia mają najskuteczniejsi inwestorzy i eksperci korzystający z platformy XTB! Konferencja odbędzie się 24 maja 2024 roku, zapisać możecie się jednak już teraz!

Chcesz wiedzieć więcej o XTB? Sprawdź ostatnie artykuły!

W XTB możecie liczyć na bogatą ofertę akcji, ETF, CFD i innych aktywów, darmowe materiały edukacyjne oraz oprocentowanie dla niezainwestowanych środków! Dla pasywnych inwestorów platforma przygotowała wygodne plany inwestycyjne. Co ważne – inwestowanie w akcje i ETF w XTB jest pozbawione prowizji aż do momentu osiągnięcia miesięcznego obrotu na poziomie 100.000 EUR!

„Mistrzowie Inwestowania” – co to za wydarzenie?

Mistrzowie Inwestowania to całkowicie nowy format wydarzeń online. W konferencji mogą wziąć udział zarówno aktywni użytkownicy XTB, jak i osoby, które nie mają tam jeszcze swojego konta (wystarczy zapisać się na wydarzenie). W ciągu kilku godzin będziecie mieli okazję wysłuchać rozmów i wykładów ekspertów oraz inwestorów. To skondensowana porcja wiedzy o technikach analizy, instrumentach i narzędziach inwestycyjnych oraz obecnych nastrojach na rynku. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych sposobów, by dowiedzieć się, co aktualnie „w trawie piszczy” i w którym kierunku zmierzają giełdy. Czy faktycznie czeka nas potężna hossa? A może to tylko ryzykowna bańka spekulacyjna?

Konferencja startuje w piątek 24 maja 2024 roku i potrwa w godzinach od 10:00 do około 15:00. Na dedykowanej stronie wydarzenia znajdziecie dokładną agendę rozmów i wykładów. Wśród tematów, które poruszą prelegenci, są między innymi takie zagadnienia, jak:

  • podejmowanie przyszłościowych decyzji inwestycyjnych,
  • dobieranie spółek i budowa portfela inwestycyjnego dopasowanego do celów, horyzontu czasowego oraz skłonności do ryzyka,
  • w jaki sposób oczekiwania rynku wpływają na trendy w indeksach,
  • czy mamy do czynienia z bańką giełdową?

Uczmy się od najlepszych!

Wśród prelegentów mistrzowskiej konferencji znajdziemy zarówno dosyć znane nazwiska, jak i ekspertów, którzy po raz pierwszy wypowiedzą się publicznie na temat swoich strategii, sposobów i technik. Taka fuzja opinii to dobry sposób, żeby wyrobić sobie własne zdanie na wiele tematów.

Mistrzowie Inwestowania XTB

Jak wziąć udział w konferencji XTB?

Aby zapisać się na konferencję, przejdźcie na dedykowaną stronę wydarzenia, podając adres e-mail oraz numer telefonu. Dzień przed konferencją otrzymacie na skrzynkę mailową specjalny link z zaproszeniem.

Po zapisaniu na wydarzenie XTB utworzy dla Was specjalne konto demo, dzięki któremu zyskacie dostęp do innych materiałów edukacyjnych i artykułów na platformie XTB. Konto będzie ważne przez 30 dni. Sądzę jednak, że wielu z Was postanowi zostać w XTB na dłużej. To prawdopodobnie najlepsze miejsce do stawiania pierwszych inwestycyjnych kroków.

Konferencja XTB – Mistrzowie Inwestowania


Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Prosimy, zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów