fbpx

Wypróbuj serwis Internetowykantor.pl i odbierz kartę podarunkową Allegro o wartości 25 zł

Za oknem temperatury osiągają rekordowe wartości. Oznacza to ni mniej ni więcej, iż lato rozpoczęło się na całego. Jeśli zatem zaplanowaliście zagraniczne kanikuły, we wszelkich rozliczeniach płatniczych dopomoże Wam serwis Internetowykantor.pl. Oprócz bardzo dobrych warunków w zakresie wymiany waluty, w promocji startowej zyskacie kartę podarunkową Allegro o wartości 25 zł. Głównym warunkiem otrzymania premii jest wymiana 500 jednostek jednej z wybranych walut biorących udział w promocji (do wyboru macie: USD, EUR, GBP oraz CHF). Warto się jednak pospieszyć. Nagrody przewidziane są dla 250 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji. Internetowykantor.pl to najstarszy serwis wymiany walut online, należący do grupy Currency One, znanej również z serwisu Walutomat.pl.

 

 

Zasady promocji „Wymień walutę i odbierz świąteczny bon”

Akcja przeznaczona jest dla nowych użytkowników serwisu Internetowykantor.pl, którzy zarejestrują się na dedykowanej stronie promocji i utworzą konto użytkownika. Nowi klienci to osoby, które nigdy nie posiadały w serwisie konta jako osoba fizyczna, prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej.

 

Promocja trwa od 20 czerwca 2019 roku do wyczerpania puli 250 nagród, nie dłużej jednak niż do 31 sierpnia 2019 roku. W przypadku przedwczesnego zakończenia akcji, formularz zostanie zamknięty i nie będzie przyjmował nowych wniosków.

Głównym warunkiem zdobycia karty podarunkowej do Allegro jest zlecenie kupna lub sprzedaży co najmniej 500 jednostek danej waluty (do wyboru macie USD/EUR/GBP/CHF). Możecie przykładowo zakupić 250 jednostek danej waluty, a następnie je odsprzedać, gdy kurs wzrośnie. Łączny obrót będzie stanowił 500 jednostek.

 

Jak otrzymam prezent

Po spełnieniu warunków promocji, kartę podarunkową otrzymacie mailowo do 12 września 2019 roku. Ważność bonu upływa 17 stycznia 2020 roku, więc za jego pośrednictwem możecie nawet dokonać zakupu prezentów na…święta Bożego Narodzenia. Karta podarunkowa jest jednorazowego użytku (z kwoty karty nie wydaje się reszty). W przypadku przekroczenia salda, nadwyżkę można opłacić tradycyjnie, na przykład przelewem lub kartą. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu oraz na stronę promocji.

 

Kilka słów na temat serwisu Internetowykantor.pl

Na koniec, krótko na temat serwisu Internetowykantor.pl. Jak wcześniej wspominałem, jest to najdłużej działający na rynku kantor online w Polsce. Od 2010 roku z jego usług skorzystało już ponad 297 tysięcy klientów. W chwili pisania tego artykułu, w serwisie opineo.pl znajdziemy niemal 800 tysięcy opinii na temat funkcjonowania serwisu. Wskaźnik pozytywnych opinii wynosi…100%, zaś ocena ogólna to 4.9/5.0.

Internetowykantor.pl należy do grupy Currency One (posiadającą licencję KNF – tutaj link), znanej między innymi z giełdy wymiany walut Walutomat.pl. Dużą zaletą serwisu Internetowykantor.pl jest dość prosty interfejs, dostęp do aplikacji mobilnej, a także możliwość skorzystania z kalkulatora korzyści, dzięki któremu obliczycie ile możecie zaoszczędzić na wymianie waluty w serwisie w stosunku do kursów oferowanych przez banki w Polsce.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów