Wirex: 25 EUR (około 120 zł) szybkiej premii na start + 30 EUR za polecanie platformy swoim bliskim

Trwa do:
31 marca 2022

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Ruszyła kolejna edycja programu poleceń platformy Wirex. Tym razem do zdobycia jest 25 EUR premii (około 120 zł) za wykonanie kilku prostych czynności! Premia została podzielona na dwie części – pierwsze 15 EUR dostaniecie już za samą rejestrację! Natomiast dodatkowe 10 euro otrzymacie za wpłatę depozytu oraz zakup kryptowalut na kwotę co najmniej 40 euro. Po założeniu konta, możecie dodatkowo zarabiać poprzez polecanie platformy swoim bliskim. Polecając platformę dalej, możecie zgarnąć do 150 EUR za pięć skutecznie poleconych osób (30 euro za każde skuteczne polecenie). Wirex to sprawdzona i przetestowana giełda, którą część z Was może już dobrze znać.

Wirex – co wiemy o platformie? 

Wirex to multifunkcyna platforma, łącząca w sobie cechy portfela i giełdy krypto oraz konta walutowego (dostępne są między innymi: euro, funt, dolar amerykański, polski złoty czy chorwacka kuna). W przypadku walut cyfrowych mamy do wyboru kilkadziesiąt różnych tokenów – od najpopularniejszych, aż po te nieco bardziej egzotyczne.

Giełda w liczbach przedstawia się naprawdę imponująco. Ponad 4,5 miliona klientów w 130 krajach na świecie, handlując ponad 150 aktywami w ofercie wypracowała już 3 miliardy dolarów wartości wszystkich transakcji. Świadczy to nie tylko o popularności platformy, ale także o jej wiarygodności.

W ofercie Wirex znalazła się także wielowalutowa karta płatnicza oraz bezprowizyjne wymiany pomiędzy kryptowalutami oraz walutami tradycyjnymi po kursach pozagiełdowych i międzybankowych. Karta pozwala na wypłaty z bankomatów do równowartości 400 USD miesięcznie bez dodatkowych opłat.

Karta wielowalutowa Wirex

Bonus Wirex – jak założyć i zweryfikować konto?

Promocja trwa w terminie do 31 marca 2022 roku. W tym czasie powinniście założyć i zweryfikować konto, a także zapewnić depozyt i dokonać zakupu kryptowaluty.

Aby skorzystać z promocji, przejdźcie na dedykowaną stronę promocji za pomocą linka polecającego. Jako, że maksymalna pula osób poleconych to tylko 5 osób, link prześlę Wam w wiadomości prywatnej – w tym celu napiszcie do mnie poprzez zakładkę KONTAKT, w tytule wpisując frazę WIREX) i zostawcie zapytanie o link do WIREX.

Po wejściu w link, na początek wystarczy jedynie kraj, email i hasło do konta. Na podany adres zostanie wysłana wiadomość weryfikacyjna. Wystarczy, że potwierdzicie swój email, a następnie wypełnicie resztę danych: adres, imię, nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu (na który po chwili przyjdzie kod weryfikacyjny) i obywatelstwo.

Weryfikacja jest równie prosta, co rejestracja. Za pomocą smartfona zeskanujcie wyświetlony na ekranie kod QR i pobierzcie aplikację na telefon. Zalogujcie się, przepiszcie kod SMS, potwierdźcie prawidłowość danych w aplikacji oraz prześlijcie zdjęcie dokumentu tożsamości (do wyboru paszport, dowód osobisty, prawo jazdy lub karta pobytu) i zróbcie selfie. Weryfikacja może potrwać od kilku minut do maksymalnie 24 godzin, jednak bardziej prawdopodobny jest krótszy scenariusz. Umie trwało to dosłownie 2 minuty 🙂

Szybka weryfikacja w Wirex

Jak odebrać bonus Wirex?

Bonus został podzielony na dwie części. Całość obrazuje poniższa tabela (stawki w zielonej kolumnie obowiązują polecającego, premie dla zakładającego konto podświetlone są na fioletowo).

WIREX – warunki promocji

Jeśli założyliście i zweryfikowaliście swoje konto, powinno czekać już na nim 15 EUR (w tokenie WXT), czyli około 65 zł. Proste? Proste! Teraz pora sięgnąć po więcej. 

Po weryfikacji czekał na mnie pierwszy bonus Wirex
  • Aby zdobyć 10 euro premii ekstra złóżcie pierwszy depozyt o wartości minimum 40 EUR. Sam skorzystałem z szybkiej wpłaty EUR kartą walutową. Płatność była pozbawiona jakiejkolwiek opłaty dodatkowej. Informacje o ewentualnej prowizji pojawiają się zawsze przed wykonaniem płatności. Rekomendujemy wpłatę co najmniej 44 euro, tak by po drodze nie pogubiły się wymagane środki ze względu na drobne opłaty transakcyjne.
  • Wykonajcie pierwszą wymianę krypto o wartości co najmniej 40 EUR, na przykład zakup Bitcoina. Żeby dokonać zakupu, kliknijcie po prostu ikonę wymiany (strzałki) po środku dolnego panelu aplikacji.

Premia ekstra o wartości 10 euro zostanie wypłacona w ciągu 30 dni roboczych.

Wszystkie nagrody przekazywane są w formie tokena Wirex o nazwie WXT. Po przyznaniu nagrody możecie od razu wymienić je na dowolną walutę tradycyjną lub kryptowalutę i przesłać na dowolne konto lub portfel.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Zdobywaj bonus Wirex za polecanie platformy znajomym!

Wirex nagradza oczywiście nie tylko nowych klientów, ale także tych, którzy ich przyprowadzają. Za każdego skutecznie poleconego możecie otrzymać po 30 EUR bonusu. I w tym przypadku premia została pocięta na dwie części (spójrzcie na zieloną kolumnę w tabeli powyżej), a poszczególne stawki są bardzo podobne do tych, które otrzymują nowi klienci. Jeśli Wasi znajomi wypełnią wszystkie zadania, oni otrzymają 25 euro, a wy otrzymacie 30 EUR. Jeśli spełnią mniej warunków – premia będzie mniejsza.

Link polecający oraz kod znajdziecie w zakładce X-tras – Invite Friends.

Referral friends – Bonus Wirex

Jedna osoba może zaprosić maksymalnie 5 znajomych, zdobywając tym samym nie więcej niż 150 EUR w formie tokenów WXT, co przekłada się na ponad 700 zł premii!

Od razu informuję, iż nie ma możliwości umieszczania linków polecających w komentarzach do wpisu, zarówno na blogu, jak i na profilach bloga w social mediach. Oczywiście możecie podrzucać znajomym ten artykuł jako instrukcję.

Aktualną stawkę w programie poleceń znajdziecie zawsze we wskazanej zakładce. 

Żeby polecenie zostało uznane za skuteczne, poleceni powinno wykonać te same kroki, które wypełnialiście Wy, czytając ten artykuł. 

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.


Informacje o ryzykach

Tego typu promocje są miłym dodatkiem do wszelkich “dużych” promocji bankowych. Oprócz premii na start, można sporo dorobić poprzez polecanie usługi swoim znajomym oraz rodzinie. Działania nie są zbyt skomplikowane, jednak tego typu akcje kierowane są głównie do osób nieco zaznajomionych z tematyką nowych technologii oraz finansów (z naciskiem na kryptowaluty). W dodatku artykuły te polecam szczególnie osobom, które mają zamiar inwestować w kryptowaluty w dłuższym horyzoncie, a nie jedynie otworzyć konto – zdobyć bonus – zamknąć konto.

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogłem coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Wszystkie informacje na stronie Wirex „w oryginale” dostępne są w języku angielskim, zatem zawsze można coś zrozumieć na opak. Dla mnie również jest to dość nowy produkt, dlatego mam prawo nie ustrzec się od błędów za co z góry przepraszam. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

Musicie być świadomi wahań kursów zarówno walut tradycyjnych, jak i kryptowalut. Wszelkie decyzje inwestycyjne podejmujecie na własne ryzyko. Osobiście przedstawiłem schemat działania produktu na bazie własnych doświadczeń.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów