Wideorejestrator MIO Mivue (o wartości 349 zł) oraz 200 zł cashback za wyrobienie karty kredytowej Citibanku – przedłużenie promocji

Screen Shot 08-13-15 at 04.06 PM

 

Citibank, lider na rynku kart kredytowych w Polsce przedłużył do końca marca świetną promocję, w której możecie zdobyć Wideorejestrator MIO Mivue 600 (o wartości 349 zł) oraz 200 zł zwrotu z tytułu płatności kartą na stacjach BP. Jak zawsze warunki uprawniające do zdobycia nagrody są bardzo proste, zaś wartość bonusu sowita. Zapraszam po szczegóły.

 

 

Uczestnicy

Z oferty mogą skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibank. Jeżeli więc nigdy nie mieliście karty Citibanku lub posiadaliście ją przed 2015 rokiem (i zdążyliście z niej zrezygnować) możecie wziąć udział w promocji.

 

Wymagania dotyczące uzyskania karty kredytowej


Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, powyżej 21-go roku życia, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące
 

W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą: oferta skierowana jest do osób powyżej 25-go roku życia, którzy prowadzą działalność od co najmniej 2 lat.
 

Dochód netto nie mniejszy niż 1200 zł
(Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających dochody w załączniku na 3. stronie)
 

Wideorejestrator MIO Mivue 600 – warunki uzyskania nagrody

  • Pierwszym z warunków jest oczywiście złożenie wniosku o kartę w trakcie trwania oferty (do 31 marca 2016 roku). Należy tego dokonać poprzez dedykowany link:

Karta Citibank z wideorejestratorem MIO Mivue

Zawnioskowanie o kartę z innego linku spowoduje, iż nie otrzymacie premii.

 

  • Po otrzymaniu karty należy:

a) dokonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 1000 zł w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty wydania karty w systemie banku (mogą to być na przykład transakcje w sklepach lub w Internecie);

b) zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile bądź CitiHandlowy for iPad w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty wydania karty w systemie banku;

c) w dniu otrzymania nagrody, być posiadaczem karty.

 

O spełnieniu warunków przyznania nagrody zostaniecie powiadomieni przez bank poprzez wysłanie wiadomości e–mail. Wiadomość zostanie przesłana w ciągu pierwszych dwóch tygodni miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełniliście warunki określone w regulaminie.

Wideorejestrator zostanie wysłany za pośrednictwem kuriera na ostatnio zarejestrowany w systemie banku adres korespondencyjny w ciągu 30 dni od daty wysłania wiadomości e–mail informującej o przyznaniu nagrody. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

 

citek

 

 

200 zł cashback z tytułu tankowania na stacjach BP – warunki

 

  • Uczestnik otrzyma zwrot 1zł za każdy litr zakupionego paliwa na stacjach sieci BP przy czym litr zostanie obliczony jako iloraz kwoty wydanej przez uczestnika oraz średniej ceny paliwa PB 95 za miesiąc poprzedzający wypłatę, według niezależnego zestawienia Polskiej Izby Paliw Płynnych. Jak widzicie, możecie dokonać dowolnych zakupów na stacjach BP, a i tak otrzymacie zwrot. Mogą to być zarówno hot-dogi jak i wycieraczki, a nawet karty prezentowe BP.

 

  • Zwrot dokonywany jest za pełny, wyliczony w powyższy sposób litr paliwa. Oznacza to, iż za cząstkową ilość wartości jednostki paliwa (np. 0,5 l) nie otrzymacie 1 zł premii.

 

  • Zwrot dotyczy jednej transakcji na Stacjach BP zaksięgowanej w systemie banku w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym w przypadku gdy uczestnik wykonał kilka transakcji, brana pod uwagę jest ta o najwyższej wartości.

 

  • Zwroty przyznawane są nie dłużej niż przez pierwsze 6 miesięcy od daty wydania karty, łącznie na kwotę do 200 zł w ciągu całego okresu promocji.

 

  • Premie będą wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym transakcja została zaksięgowana.

 

  • Transakcje, za które otrzymacie premie muszą zostać wykonane na Stacjach BP, sklasyfikowane jako MCC 5541 (Stacje serwisowe z lub bez usług dodatkowych), których nazwa w systemach rozliczeniowych organizacji płatniczych rozpoczyna się od „BP–”. System na szczęście nie rozpoznaje co kupowaliście na stacji. Wobec tego możecie „dobić” waszą transakcję do wyższej wartości poprzez zakup kawy lub innego produktu spożywczego na stacji.

 

MCC – to czterocyfrowe oznaczenie nadawane przedsiębiorstwu działającemu w danej branży w momencie zainstalowania terminalu do płatności kartami któregoś z globalnych operatorów (Visa, Mastercard).

 

Koszt posiadania Citibank-BP PAYBACK 

 

  • Opłata miesięczna – 8 zł, zwolnienie z opłaty w przypadku dokonania transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 2000 zł miesięcznie (karta Silver)

 

  • Opłata miesięczna – 18 zł, zwolnienie z opłaty w przypadku dokonania transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 4000 zł miesięcznie (karta Gold)

 

Dodatkowe korzyści

Wyrabiając kartę Citibank BP Payback możecie zbierać punkty w programie lojalnościowym Payback, po czym wymieniać je na nagrody. Na start otrzymacie 1500 punktów Payback (karta Silver) lub 3000 punktów (karta Gold). Szczegóły nagród jakie możecie uzyskać znajdziecie na stronie payback.pl 

Dla przykładu kupony do Empiku, PizzaPortal lub Smyka wymieniane są w proporcji 1000 punktów – 10 zł. Wobec tego można wnioskować, iż na start dostajecie dodatkowo 15 zł lub 30 zł w zależności od wybranej karty.

 

Czas trwania promocji

Na złożenie wniosku o kartę macie czas aż do 31 marca 2016 roku. Jednak czy warto aż tak zwlekać z decyzją 🙂

 

Opodatkowanie

Kwoty przekazane w ramach niniejszej Oferty są wolne od podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt. 68a ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

 

Regulamin promocji Wideorejestrator MIO Mivue 600

Regulamin promocji „Tankuj taniej z Kartą Kredytową Citibank–BP PAYBACK”

Tabela opłat i prowizji

 

Jak zrezygnować z karty kredytowej

Promocja nie narzuca Wam żadnej „lojalki” wobec banku. W związku z tym możecie zamknąć kartę zaraz po otrzymaniu pełnej puli. Oczywiście wybór należy do Was. Ostatnio sam chciałem zamknąć swoją kartę kredytową w Citibanku. Jednak konsultant przekonał mnie, abym tego nie robił. Myślicie, że mam niską asertywność? Nie, po prostu dostałem świetną propozycję. Zwolnienie z opłat za kartę na rok oraz 10% cashbacku za wykonanie transakcji bezgotówkowych w kolejnych dwóch miesiącach (maksymalny cashback 50 zł). Z karty możecie zrezygnować poprzez system Citionline lub poprzez rozmowę z konsultantem infolinii Citiphone. Nie musicie fatygować się do oddziału lub wysyłać wypowiedzenia pocztą tradycyjną.

 

Chcesz być na bieżąco?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]
Zapisz się na Newsletter


 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów