fbpx

BNP Paribas: 300 zł premii za założenie darmowego konta bez wychodzenia z domu

Trwa do:
9 sierpnia 2020

Promocje bankowe ewidentnie wyleczyły się z pandemii koronawirusa! W związku z tym miło mi poinformować, iż w BNP Paribas do zdobycia jest aż 300 zł premii na start! Ba, konto otworzycie bez wychodzenia z domu, ponieważ francuski bank wdrożył technologię zakładania konta przez selfie. Oczywiście jeśli jesteście tradycjonalistami – możecie wybrać opcję finalizacji umowy za pośrednictwem kuriera. Aha i przy okazji, zamknięcie konta również odbywa się w pełni online – gdyby nie przypadło Wam ono do gustu. Z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci banku. Aby załapać się na 300 zł premii, wystarczy, że nie posiadaliście konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy! Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 1 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Uwaga – pula wniosków w promocji to tylko 3000 sztuk, zatem warto się pospieszyć!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 27 lipca 2020 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 27 lipca 2019 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii. Natomiast posiadanie innych produktów BNP Paribas (na przykład konta oszczędnościowego lub karty kredytowej) oczywiście umożliwia udział w niniejszej promocji.

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. 

Złożenie wniosku o konto wraz z dowolną kartą debetową możliwe jest wyłącznie do 9 sierpnia 2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane.

Na zawarcie umowy macie czas do 24 sierpnia 2020 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji, zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Po otrzymaniu karty, pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni.

Warunki promocji, czyli 300 zł premii w czterech transzach

Pierwszą nagrodę w postaci bonu do Biedronki o wartości 50 zł otrzymacie za podpisanie umowy o konto oraz wykonanie w sierpniu 2020 roku 5 płatności BLIKIEM stacjonarnie lub internetowo. Kwota płatności jest dowolna.

Drugą nagrodę w postaci premii gotówkowej w wysokości 100 zł otrzymacie pod warunkiem, iż we wrześniu 2020 roku wykonacie 2 płatności Apple Pay lub Google Pay oraz 5 płatności BLIKIEM (stacjonarnie lub internetowo). Tutaj również kwota płatności jest dowolna. Oprócz tego zapewnijcie wpływy na konto w kwocie co najmniej 500 zł. Mogą one pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku (odpadają przelewy wewnętrzne czy wpłaty gotówkowe).

Trzecią nagrodę w postaci premii gotówkowej w wysokości 100 zł otrzymacie pod warunkiem, iż w październiku 2020 roku wykonacie 2 płatności Apple Pay lub Google Pay oraz 5 płatności BLIKIEM (stacjonarnie lub internetowo). Tutaj również kwota płatności jest dowolna. Oprócz tego zapewnijcie wpływy na konto w kwocie co najmniej 500 zł. Mogą one pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku (odpadają przelewy wewnętrzne czy wpłaty gotówkowe).

Czwartą nagrodę w postaci bonu do Biedronki o wartości 50 zł otrzymacie za utrzymanie aktywnego konta i karty w terminie do końca grudnia 2020 roku.

Finalizacja promocji

Na koniec zostaną już tylko delikatne formalności. Mianowicie, do 23 października 2020 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu nagrody gotówkowej oraz prośbą o podanie danych do wypłaty premii. Na wymienione czynności będziecie mieli czas do 26 października 2020 roku. Wypłata nagród gotówkowych odbędzie się do 31 października oraz do 30 listopada 2020 roku.

Natomiast e-kody do Biedronki otrzymacie SMS-owo w terminie do 30 września 2020 roku oraz do 31 stycznia 2021 roku. Będziecie mogli je wykorzystać do końca października 2021 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji “Wideopromocja”.


Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
  • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
  • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

  • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów