Ważny komunikat dla uczestników promocji Money Mania – iKonto w BGŻ BNP Paribas

W dzisiejszym wpisie pragnę przekazać krótki, aczkolwiek ważny komunikat dla osób, które brały udział w specjalnej edycji akcji Money Mania, w której do zdobycia było 100 zł za założenie konta oraz 200 zł w formie moneyback. Bank BGŻ BNP Paribas, będący partnerem promocji nie do końca poradził sobie z realizacją wniosków. Wiele osób nadal czeka na wizytę kuriera, który ma dostarczyć umowę. Na szczęście bank poszedł na pewne ustępstwa, dzięki czemu spokojnie spełnicie warunki promocji. W związku z tym, jeśli nadal nie podpisaliście umowy o iKonto – nie rezygnujcie z udziału w promocji.

 

 

Z mojej perspektywy

Z racji, iż nie spełniałem warunków „okresu karencji”, osobiście nie mogłem wziąć udziału w tej edycji Money Manii. Na szczęście, jeden z członków mojej rodziny zdecydował się na otwarcie konta, dzięki czemu mogłem na bieżąco śledzić czy realizacja promocji odbywa się prawidłowo. Przyznam szczerze, że miałem mieszane uczucia. Wniosek o konto został złożony 21 marca 2017 roku. Mail informujący o wstępnej weryfikacji został natomiast przesłany dopiero po 8 dniach, czyli 29 marca 2017 roku. Później bank próbował kontaktować się w sprawie potwierdzenia adresu korespondencyjnego, co było bez sensu, ponieważ adres zameldowania był identyczny jak adres korespondencyjny. Wniosek utknął w czeluściach banku. Po mailowych i telefonicznych interwencjach udało się wreszcie ruszyć cały proces. Konsultant tłumaczył się dużym zainteresowaniem promocją, co wpłynęło na przedłużenie się realizacji wniosków. Ale że aż tak?

Nie popisała się również firma kurierska DHL. Przed godziną 7:00 rano, 10 kwietnia 2017 roku (poniedziałek) członek rodziny otrzymał SMS z informacją, iż tego dnia podjęta będzie próba doręczenia przesyłki. Niestety kurier się nie pojawił. We wtorek, następnego dnia – też nie. Tego dnia zainterweniowaliśmy w firmie kurierskiej. DHL przysłał maila z przeprosinami oraz informacją, iż przesyłka zostanie dostarczona kolejnego dnia, czyli 12 kwietnia 2017 roku. Udało się. Kurier zjawił się 12 kwietnia 2017 roku (mocno grymasił, że ma się pojawić po godzinie 15:00, a nie o 11:00 tak jak jemu pasuje). 2 dni później przyszedł mail z informacją o pełnej aktywacji konta.

Podsumowując, udało się spełnić warunek podpisania umowy w terminie wraz z pełną aktywacją konta (deadline to 18 kwietnia 2017 roku), zaś na spełnienie kwietniowych warunków (wpływ na 1000 zł oraz płatności w kwocie 300 zł) pozostało nieco ponad 2 tygodnie. A co w innych przypadkach?

 

Ważny komunikat od organizatora

14 kwietnia 2017 roku organizator promocji rozesłał maile z informacją o przedłużeniu terminu pełnej aktywacji konta w promocji. Wydaje mi się, że maile dostali wszyscy, nawet ci, którzy terminowo otrzymali umowy do podpisania. Jeśli nie macie tej wiadomości, sprawdźcie zakładkę SPAM. Informacja była dość krótka i klarowna:

 

Szanowni Państwo,
 
Informujemy, że w odpowiedzi na prośby Uczestników Promocji termin pełnej aktywacji i uzyskania dostępu do Konta Osobistego, otworzonego w naszej promocji, został przedłużony do 28 kwietnia 2017 roku. Przesyłamy link do nowego Regulamin Promocji ze stosownym aneksem: https://moneymania.pl/edycja-specjalna-ikonto/regulamin.pdf .

Życzymy zdobycia nagrody w Promocji „Money Mania Edycja Specjalna z iKontem”.
 
Pozdrawiamy,
Zespół Promocji „Money Mania Edycja Specjalna z iKontem”

 

Jeśli zatem nie podpisaliście jeszcze umowy oraz rzecz jasna nie aktywowaliście konta, możecie to zrobić do 28 kwietnia 2017 roku! Potwierdza to aneks do regulaminu, który podlinkowany został powyżej.

No dobrze, tylko jak spełnić warunki promocji (wpływ na 1000 zł oraz transakcje kartą na 300 zł) jeśli do zakończenia miesiąca pozostało na przykład 2 dni? Podpytałem o to u organizatora i otrzymałem odpowiedź:

 

Dla Klientów, którzy w pełni aktywują konto w dniach 19-28 kwietnia 2017 r. spełnienie warunku wpływów i transakcji w kwietniu 2017 r. nie będzie konieczne do uzyskania premii. By dostać nagrodę w promocji, będą oni musieli spełnić warunki regulaminowe w maju 2017 r. Klientów, którzy aktywują w pełni konto do 18 kwietnia 2017 r., obowiązują warunki regulaminowe dla obu miesięcy.

 

Jak widzicie, bank zachował się bardzo fair. Ba, osoby, które podpiszą umowę między 19 a 28 kwietnia 2017 roku mają wręcz uproszczone zadanie w stosunku do pozostałych uczestników promocji. Wystarczy, że w maju 2017 roku zapewnią wpływ na 1000 zł oraz wykonają transakcje kartą na 300 zł i to wystarczy, żeby zdobyć 100 zł premii. Fajnie, że wszystko dobrze się skończyło, a bank skorzystał z doświadczeń po słynnej „aferze tabletowej”.

 

Money Mania 10

Korzystając z okazji, przypominam o akcji Money Mania 10, która wystartowała wczoraj. Tym razem partnerem promocji jest Bank Millennium. Akcja jest naprawdę solidna: 200 zł za założenie konta, 360 zł w ramach moneyback, 1500 zł w konkursie dla uczestników promocji, lokata na 2,5% w skali roku (do 10.000 zł), konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku (do 100.000 zł), darmowy roczny pakiet assistance oraz bezpłatne konto osobiste. O szczegółach promocji przeczytacie we wpisie Money Mania 10.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów