fbpx

W1TTY: 3 euro premii (około 15 zł) w programie poleceń bez depozytu, 3 euro premii ekstra za płatność kartą oraz podwyższenie moneyback z 1% na 3% (do 120 euro)

Ciekawe zmiany w programie poleceń aplikacji płatniczej W1TTY. Oprócz 3 euro (około 15 zł) dla obu stron programu poleceń, platforma wypłaca również 3 euro premii ekstra za pierwszą płatność kartą VISA w terminie do 18 kwietnia 2022 roku. W tym celu można użyć karty wirtualnej, która generowana jest zaraz po aktywacji aplikacji. Ponadto W1TTY podwyższa zwrot za płatności kartą. Dotychczasowo było to 1% od wartości transakcji (do 40 euro zwrotu w skali miesiąca). W terminie od 8 kwietnia do 31 maja 2022 roku cashback będzie wynosił 3% od wartości transakcji (łącznie do 120 euro w trakcie trwania promocji). Niezmiennie zaś, premię w programie poleceń możecie zdobyć za samą rejestrację – bez depozytu i wykonywania jakichkolwiek płatności. Dla przypomnienia, W1TTY to platforma, która ma spełniać podobne zadania do znanego wszystkim dobrze Revoluta. Za pomocą W1TTY możecie więc wymieniać waluty i robić zakupy w zagranicznych sklepach, wysyłać przelewy międzynarodowe, płacić kartami wirtualnymi i fizycznymi oraz kontrolować własny budżet z poziomu smartfona. Po założeniu konta, sami będziecie mogli je polecać swoim bliskim, zgarniając w ten sposób po 3 euro za każde skuteczne polecenie. Dodatkowa premia czeka natomiast na studentów, którzy mogą odebrać aż 12 euro premii ekstra, po spełnieniu ultra-prostych warunków 🙂

Czym jest W1TTY?

W1TTY to zarejestrowany na Litwie internetowy portfel wielowalutowy wraz z kartą fizyczną i kartą wirtualną. Za pomocą platformy możecie przesyłać natychmiastowo środki do znajomych, którzy są użytkownikami tej samej aplikacji, a także wykonywać przelewy walutowe i międzynarodowe. Karty W1TTY możecie podpinać do różnych usług subskrypcyjnych (Netflix, Spotify, HBO Go, Amazon Prime itp.). Istnieje także możliwość płatności telefonem w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, po wprowadzeniu danych karty do Google Pay (do Apple Pay na razie nie udało nam się dodać karty W1TTY).

Aplikacja została przetłumaczona na język polski oraz zapewnia polski support. W1TTY jest licencjonowanym podmiotem, działającym na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego (kraje Unii Europejskiej i nie tylko), a także w Wielkiej Brytanii.

Karta W1TTY dodana do Google PayW1TTY pozwala też na wygodną wymianę walut (dostępnych jest kilkadziesiąt pozycji) i tworzenie portfeli dla każdej waluty z osobna. Możliwe jest również utworzenie portfela w PLN (konto nadal będzie miało jednak numer IBAN z przedrostkiem GB, a nie PL). W aplikacji znajdziemy też ciekawe opcje budżetowania.

W W1TTY znajdziecie też specjalny program nagród. Aplikacja rozdaje bowiem punkty (tak zwane W1TTSY) za czynności związane z aktywnością w koncie. Może to być przykładowo dodanie zdjęcia profilowego, wykonanie przelewu, czy zamówienie karty płatniczej. Użytkownicy mogą już zbierać punkty na swoich kontach, jednak możliwość wymiany i katalog nagród mają dopiero się pojawić.

Bezpieczeństwo

Pieniądze przesyłane do W1TTY deponowane są na kontach bankowych, które firma prowadzi w imieniu użytkowników. Dzięki temu, nawet przy niewypłacalności aplikacji i powstaniu długów względem wierzycieli (czarny scenariusz :)), pieniądze z indywidualnych kont bankowych trafiają w pierwszej kolejności do ich właścicieli. Konta nie są jednak bezpośrednio objęte systemem gwarancji czy odszkodowań. Po prostu są one wydzielone na subkontach w banku dostarczającym usług płatniczych dla W1TTY.

2€ premii dla studentów co miesiąc

Dla osób, które zweryfikują się jako studenci (za pomocą legitymacji wydanej co najmniej miesiąc przed przesłaniem do W1TTY) i zamówią kartę Student+ (darmową) przewidziany został comiesięczny bonus w postaci 2€ pod warunkiem wykonania co najmniej dwóch transakcji kartą miesięcznie.

Oferta ta obowiązuje przez 6 pierwszych miesięcy po założeniu konta. Nagroda będzie przekazywana do 14. dnia kolejnego miesiąca. Zatem łącznie do zdobycia jest aż 12 euro premii, czyli niemal 60 zł ot tak 🙂

Szczegółów promocji dla studentów szukajcie w jej regulaminie.

W1TTY – koszty i opłaty

Prowadzenie konta w W1TTY może odbywać się w jednym z trzech planów. Pierwszy z nich – Every1 – jest darmowy. Zachowuje przy tym jednak pełną funkcjonalność. Dostępna karta fizyczna będzie również bezwarunkowo darmowa, jednak za jej dostawę trzeba będzie zapłacić 5€. W kontekście zdobywania premii nie ma jednak konieczności jej zamawiania. Jeśli chcielibyście korzystać W1TTY regularnie, możecie sami stworzyć sobie darmową „kartę fizyczną”, wprowadzając po prostu dane karty wirtualnej do aplikacji Google Pay i korzystać z funkcji płatności telefonem.

W ramach darmowego planu możecie utworzyć jedną kartę wirtualną.

Karty płatnicze W1TTY

Dla osób spragnionych produktów premium, W1TTY przygotowało specjalną, limitowaną kartę. Metalowy środek płatniczy trafi jedynie do 500 pierwszych użytkowników, którzy go zamówią.

Metalowa karta płatnicza W1TTY First

Jak wpłacać i wypłacać środki do W1TTY – ile to kosztuje?

Zasilenie konta może odbyć się za pomocą tradycyjnego przelewu. W przyszłości W1TTY ma również udostępnić możliwość doładowania konta kartą debetową.

Jeśli chodzi o wypłaty, możliwe jest zlecenie przelewu tradycyjnego (przelew poza Europejski Obszar Gospodarczy kosztuje 6€, wewnątrz EOG transfer będzie darmowy) lub natychmiastowe przesłanie pieniędzy do innego użytkownika W1TTY. Pieniądze możecie też wypłacić kartą z bankomatu z limitem 1 wypłaty w miesiącu lub doładować inny portfel internetowy. Opłata za kolejne wypłaty w miesiącu wynosi 2,5€.

Koszty wymiany walut

W1TTY przewalutowuje środki na następujących zasadach:

  • przewalutowania są darmowe do łącznej wartości 100€ miesięcznie (w darmowym planie),
  • 2,25% prowizji pobierane jest w tygodniu od poniedziałku do piątku,
  • 4,25% prowizji W1TTY pobiera w weekendy.

Opłata dotyczy oczywiście kwot powyżej limitu 100€ miesięcznie oraz wymiany walut innych niż EUR (w tym przypadku nie ma darmowych przewalutowań).

Jak przeczytamy w aplikacji, firma stosuje „uśrednione kursy”.

Więcej na temat opłat przeczytacie w cenniku usług.

Jak założyć konto w W1TTY?

Proces trwa góra kilka minut. Zacznijcie od pobrania aplikacji z dedykowanego linka polecającego (trzeba to zrobić na smartfonie – link nie zadziała w przeglądarce na komputerze). Zainstalujcie ją, wypełnijcie podstawowe dane i zweryfikujcie konto za pomocą zdjęcia jednego z dokumentów tożsamości (paszport lub dowód osobisty) oraz selfie – zdjęcia własnej twarzy. Weryfikacja nie powinna potrwać dłużej niż kilka godzin. To standardowa procedura KYC, znana między innymi z różnych platform kryptowalutowych. Ranking giełd kryptowalut znajdziecie klikając w link.

Już samo wykonanie tej prostej czynności zagwarantuje Wam 3€ premii na start.

Szczegółów szukajcie w regulaminie programu poleceń.

AKTUALIZACJA: W1TTY wypłaca również 3 euro premii ekstra za pierwszą płatność kartą VISA w terminie do 18 kwietnia 2022 roku. W tym celu możecie użyć karty wirtualnej, która generowana jest zaraz po aktywacji aplikacji.

Niestety promocja ta nie ma osobnego, dedykowanego regulaminu. Info o promocji znajduje się wyłącznie na profilach społecznościowych W1TTY – na Instagramie oraz na Facebooku.

Zarabiaj na polecaniu W1TTY!

Jak wspominałem, W1TTY możecie polecać kolejnym użytkownikom. Za każdą osobę, która spełni warunki opisane w tym artykule, otrzymacie 3€ premii. Polecony otrzyma zaś, jak przystało na nowego klienta, 3€ za rejestrację.

Jedyne, co powinniście zrobić, to odszukać swój link polecający i podać go znajomym lub udostępnić w mediach społecznościowych. Odnośnik znajdziecie po zalogowaniu się do aplikacji w zakładce Zaproś znajomych.

Od razu informuję, iż nie ma możliwości umieszczania linków polecających w komentarzach do wpisu, zarówno na blogu, jak i na profilach bloga w social mediach. Oczywiście możecie podrzucać znajomym ten artykuł jako instrukcję.

Szczegółów szukajcie w regulaminie programu poleceń.

1 3% moneyback, do 40 120 euro miesięcznie

Nowością w ofercie W1TTY jest 1% cashback wypłacany za płatności kartą – zarówno stacjonarnie, jak i online. Maksymalny miesięczny zwrot wynosi 40 euro. Moneyback uruchamia się automatycznie. W zasadzie sam nie widziałem, że zwroty już mi się naliczają, dopóki nie odkryłem tego w aplikacji mobilnej 🙂

Aktualizacja: W terminie od 8 kwietnia do 31 maja 2022 roku cashback będzie wynosił 3% od wartości transakcji (łącznie do 120 euro w trakcie trwania promocji).

W1TTY – 3% cashback

Minimalna wartość transakcji objętej moneyback wynosi równowartość 1 euro. Cashback zostanie zarejestrowany na rachunku w ciągu 45 dni. Do tego momentu ma on status oczekujący. Historię naliczeń zwrotów możecie śledzić w aplikacji mobilnej – jest to naprawdę bardzo przejrzyste. Gdy środki zostaną już zaakceptowane (kwota wskazana w polu „Dostępne”), wówczas jednym przesunięciem palca będziecie mogli zlecić wypłatę zgromadzonych zwrotów na konto główne.

Szczegóły w regulaminie promocji 1% cashback.

Szczegóły w regulaminie promocji 3% cashback (ważny od 8 kwietnia do 31 maja 2022 roku).

W1TTY – moneyback

Jak zamknąć konto w W1TTY?

Żeby zamknąć konto w W1TTY wystarczy skontaktować się z supportem – najprościej za pomocą czatu w aplikacji. Konsultant zamknie konto po złożeniu przez Was stosownej dyspozycji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów