BGŻ BNP Paribas: vouchery o wartości 400 zł w promocji karty kredytowej + roczne zwolnienie z opłaty za kartę + bon na 150 zł w promocji konta

Po dwóch edycjach promocji, w których do zdobycia były bony Allegro, bank BGŻ BNP Paribas kolejną akcję promocyjną karty kredytowej MasterCard. Tym razem możecie zdobyć punkty w programie mamBONUS wymienne na vouchery o łącznej wartości 400 zł. Do wyboru macie: RTV EURO AGD, Douglas, empik, Zalando, Smyk, eBilet.pl, InterSport, Answear.com, czy W.KRUK. Innym pomysłem na realizację punktów jest wybór doładowania telefonu. Oprócz tego, w ramach programu lojalnościowego otrzymacie punkty powitalne, które będziecie mogli wymienić przykładowo na bilet do kina. Co ważne, z promocji skorzystacie bezkosztowo, ponieważ przez pierwszy rok karta będzie dla Was darmowa (ponadto w wersji Gold otrzymacie ciekawy pakiet ubezpieczeń). Jeśli nie jesteście jeszcze klientami BGŻ BNP Paribas, przypominam o trwającej promocji Konta Optymalnego. Tam do zdobycia jest voucher o wartości 150 zł do wykorzystania w Biedronce, Decathlonie lub H&M. Zatem łącząc obie promocje możecie zyskać nagrody o łącznej wartości 550 zł!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Z promocji może skorzystać osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed dniem zawarcia umowy o kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas:

  • nie miała zawartej innej Umowy o Kartę z Bankiem;
  • nie rozwiązała, nie wypowiedziała ani nie złożyła oświadczenia o odstąpieniu od zawartej z Bankiem Umowy o Kartę;
  • zawarta przez nią z Bankiem Umowa o Kartę nie okazała się nieważna.

 

Jak sami widzicie regulamin nie wyklucza z promocji posiadaczy konta osobistego. Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć promocję Konta Optymalnego z voucherem o wartości 150 zł z promocją karty kredytowej. W ten sposób możecie zdobyć sumarycznie nawet 600 zł premii!

 

Jak zawnioskować o promocyjną kartę

Aby wziąć udział w promocji, od 2 maja 2018 roku do 30 czerwca 2018 roku należy wypełnić formularz na dedykowanej stronie promocjiPo wypełnieniu formularza, bank będzie się z Wami kontaktował w celu realizacji dalszych kroków. Podczas rozmowy, konsultant pobierze od Was szczegółowe dane osobowe i dochodowe. Warto sobie wcześniej przygotować informacje dotyczące stażu pracy, czy też wysokości otrzymywanego wynagrodzenia. Podczas rozmowy poinformujcie konsultanta, iż interesuje Was wyłącznie karta z logo MasterCard (tylko te karty biorą udział w promocji).

Gdy uzyskacie pozytywną (wstępną) decyzję kredytową, wówczas zostaniecie zaproszeni na wizytę do oddziału banku w celu podpisania umowy. Po podpisaniu umowy zarejestrujcie się jeszcze w programie lojalnościowym mamBONUS. To właśnie w ramach tej platformy otrzymacie punkty wymienne na nagrody.

 

Zasady promocji

W ramach promocji możecie zdobyć punkty w programie mamBONUS wymienne na vouchery do sklepu internetowego RTV EURO AGD lub inne nagrody dostępne w katalogu. Każde 30.000 punktów możecie wymienić na bony o wartości 100 zł. W ramach promocji możecie zdobyć maksymalnie 4 vouchery o łącznej wartości 400 zł. Wysokość waszej nagrody uzależniona będzie od sumy transakcji bezgotówkowych kartą, które wykonacie w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych (bank poinformuje Was od kiedy do kiedy trwa Wasz okres rozliczeniowy). Schemat jest następujący:

  • transakcje kartą na łączną kwotę od 500 zł do 999,99 zł – nagroda 100 zł,
  • transakcje kartą na łączną kwotę od 1000 zł do 1499,99 zł – nagroda 200 zł,
  • transakcje kartą na łączną kwotę od 1500 zł do 1999,99 zł – nagroda 300 zł,
  • transakcje kartą na łączną kwotę równą lub wyższą niż 2000 zł – nagroda 400 zł.

 

Płatności możecie wykonywać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie (nie ma żadnych wyłączeń co do kodów MCC). Ba, organizator akceptuje również transakcje gotówkowe w formie wypłaty gotówki z bankomatu lub zlecenia dokonania przelewu środków z karty. Nie polecam jednak tego typu operacji ze względu na ich wysokie koszty. Raz, że zapłacicie słoną prowizję, a dwa, że odsetki będą naliczane od momentu dokonania transakcji. Więcej na temat specyfiki działania kart kredytowych w moim autorskim poradniku Jak działa karta kredytowa?

Dodatkowym warunkiem promocji jest terminowa spłata zobowiązań wobec banku. Akurat ten warunek powinniście spełnić z automatu, ponieważ racjonalność nakazuje jak najszybsze regulowanie zadłużenia na karcie, w celu niepłacenia odsetek 🙂

 

Złóż wniosek o kartę kredytową z nagrodami o wartości 400 zł

 

Finalizacja promocji + program mamBONUS

Nagrody w promocji zostaną udostępnione po zalogowaniu na platformie mamBONUS w ciągu 5 dni roboczych od daty zaksięgowania transakcji kartą. Odbiór e-kodów będzie możliwy w ciągu 3 miesięcy od momentu udostępnienia nagród.

Szczegóły w regulaminie promocji „Karta kredytowa Mastercard z voucherami RTV EURO AGD”.

 

Program mamBONUS zapewnia również wiele innych zniżek i rabatów. Na start otrzymacie 5000 punktów lojalnościowych pod warunkiem, iż w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonacie co najmniej 4 płatności kartą, każda na kwotę minimum 50 zł. Ponadto w ramach programu za każde wydane 1 zł, zdobędziecie 2 punkty. Zatem po wydaniu 2000 zł, będziecie mieli co najmniej 9000 punktów. Zgodnie z katalogiem nagród otrzymacie za to bilet do Multikina, Helios lub Cinema City (koszt biletu to 6500 punktów), bądź doładowanie telefonu prepaid (25 zł kosztuje 7500 punktów).

Szczegóły w regulaminie promocji 5000 punktów na start.

 

Szczegóły kart kredytowych BGŻ BNP Paribas

W ramach promocji możecie wybrać kartę MasterCard w wersji Standard lub Gold. W obu przypadkach wydanie karty jest darmowe. Standardowo, roczna opłata za kartę Standard to 72 zł, zaś za kartę Gold 150 zł. Na szczęście w bardzo łatwy sposób unikniecie tych opłat. Warunkiem uzyskania zwolnienia z opłaty za pierwszy rok użytkowania karty jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 500 zł dla karty kredytowej MasterCard Standard lub 1000 zł dla karty Gold. Płatności należy wykonać w czasie dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych. Oznacza to, iż spełniając warunki promocji z bonami, jednocześnie zwalniacie się z opłat za kartę. Dwie pieczenie na jednym ogniu 🙂 a nawet trzy, bo zbieracie jeszcze punkty w programie mamBONUS.

Decydując się na kartą w wersji Gold, będziecie mogli skorzystać z ubezpieczenia zapewniającego pomoc w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń losowych: Bezpieczna KartaBezpieczna Podróż. Na złotą kartę mogą sobie pozwolić osoby o wyższych zarobkach niż przeciętne. Warto spróbować, najwyżej otrzymacie „tylko” kartę Silver.

Więcej na temat opłat w:

W kolejnych latach opłata będzie już pobierana według standardowej stawki (no chyba, że bank zastosuje znowu jakąś promocję). Oczywiście nie ma potrzeby utrzymywania aktywnej karty po tym jak odbierzecie nagrodę.
RRSO 14,42%.

 

Złóż wniosek o kartę kredytową z bonem o wartości 400 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów