Voucher o wartości 20 zł na zakup e-booka na Virtualo.pl dla klientów Raiffeisen Polbank

Od pewnego czasu trwa bardzo prosta promocja dla posiadaczy konta w Raiffeisen Polbank. W zamian za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę 50 zł, otrzymacie voucher o wartości 20 zł do wykorzystania w sklepie Virtualo.pl. Jest to jeden z najpopularniejszych dystrybutorów książek w formie e-booków oraz audiobooków w Polsce.

 

 

Uczestnicy promocji

Uczestnikiem promocji, zgodnie z regulaminem, może być osoba, która:

  • jest Posiadaczem Konta, której numer telefonu komórkowego z prefiksem +48 jest w posiadaniu Banku;
  • przed rozpoczęciem Okresu Promocji wyraziła zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (w tym za pośrednictwem Elektronicznych kanałów dostępu, o których mowa w „Regulaminie świadczenia usług przez Raiffeisen Bank Polska S.A. za pośrednictwem Elektronicznych kanałów dostępu dla Klientów indywidualnych”) informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i nie odwołała tej zgody do momentu rozpoczęcia Okresu Promocji lub zgodę tę wyrazi w Okresie Promocji – zgoda ta musi być utrzymana w mocy do momentu ewentualnego wydania Nagrody przez Bank;
  • przed rozpoczęciem i w trakcie Okresu Promocji nie wyraziła sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych w celach marketingowych i nie wyrazi ww. sprzeciwu do momentu ewentualnego wydania Nagrody przez Bank;
  • posiada dostęp do R-Online.

Mówiąc prościej, należy posiadać dostęp do bankowości elektronicznej wraz z podanym numerem kontaktowym oraz wyrażone zgody marketingowe i handlowe. Z akcji wykluczeni są pracownicy banku.

 

Zasady promocji

Głównym zadaniem jest wykonanie w listopadzie lub w grudniu (promocja trwa o dziwo od 2 listopada 2016 roku) transakcji bezgotówkowej kartą debetową na kwotę co najmniej 50 zł. Płatność musi zostać zaksięgowana do końca miesiąca i nie można jej anulować. Ponadto minimum 1 raz należy zalogować się do bankowości R-online.

Voucher otrzymacie w ciągu 21 dni, licząc od zakończenia miesiąca, w którym spełniliście warunki. Ważność vouchera to 30 dni od momentu jego otrzymania.

Bank w Okresie Promocji wyda Uczestnikom maksymalnie 15 000 Nagród. O kolejności decyduje data i godzina wykonania Płatności Kartą, która powoduje spełnienie warunku, o którym mowa w § 4 ust. 1 pkt 1).

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Odbierz E-Booki”.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Bonus 100 zł za otwarcie konta Inteligo

iKonto w BGŻ BNP Paribas z 3% moneyback, nawet 200 zł premii

Nawet 150 zł za podpisanie umowy z NJU Mobile w ramach mOkazji

UniLokata Plus 1% z premią od 100 zł 1000 zł

Karta kredytowa Simplicity + voucher o wartości 400 zł do mall.pl

Karta kredytowa Simplicity + voucher 400 zł do perfumerii Douglas

Karta kredytowa Simplicity + voucher o wartości 400 zł do Allegro.pl

Karta kredytowa Simplicity + telefon LG o wartości 549 zł

Lokata db Plan 500+Premia w Deutsche Banku z roczną premią do 500 zł

Konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności z premią do 30%

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów