fbpx

Voucher wielokrotnego użytku o wartości 500 zł do sklepów Biedronka z kartą Citi Simplicity

W banku Citi Handlowy ruszyła promocja darmowej karty Citi Simplicity, w której możecie zdobyć rekordowe 500 zł premii do wykorzystania w sklepach Biedronka. Co ważne, bank nareszcie skrócił okres karencji i to aż o 2 lata. Nowy klient definiowany jest jako osoba, która po 1 stycznia 2017 roku nie posiadała karty kredytowej z logo Citi. Co do samych warunków promocji, są one bardziej wymagające niż w przypadku dotychczasowych akcji promocyjnych, ale warto, naprawdę warto 🙂 Jednocześnie przypominam o trwającej promocji konta Citi Priority, w której do zdobycia jest łatwe 400 zł premii. Łącząc obie promocje możecie zdobyć nawet 900 zł premii!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Jak wspomniałem we wstępie, z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy po 1 stycznia 2017 roku. Jeśli posiadaliście natomiast inny produkt lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną na przykład do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Aby móc wnioskować o kartę kredytową należy również spełnić jedno z kryteriów dochodowych:

  • minimalna kwota dochodu to 1200 zł netto miesięcznie, wiek 21 lat oraz zatrudnienie w obecnej firmie od minimum 3 miesięcy (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt),
  • w przypadku przedsiębiorców minimalny wiek to 25 lat, zaś minimalny okres prowadzenia działalności gospodarczej to 2 lata.

O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w załączniku do regulaminu (strona numer 4).

 

Jeśli spełniacie warunki uczestnictwa, na początek wypełnijcie krótki formularz na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, PESEL, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Promocja trwa od 10 maja 2018 roku do 14 sierpnia 2018 roku.

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz poinformować o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej. Zazwyczaj jest to skan/wydruk potwierdzający wpływ wynagrodzenia za 3 ostatnie miesiące. Oprócz tego, konsultant może Wam proponować dodatkowe (płatne) produkty, jak na przykład ubezpieczenie, naklejka zbliżeniowa itp. Oczywiście nie musicie z nich korzystać, wystarczy, że zawnioskujecie o samą kartę kredytową. Jeśli wstępna decyzja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera z umową do podpisania.

 

Warunki uzyskania nagrody

Gdy już odbierzecie swoją kartę od listonosza, wówczas do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę, zalogujcie się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Podczas pierwszego logowania możecie na przykład aktywować swoją kartę.

 

Łączna premia podzielona jest na 10 voucherów po 50 zł każdy. Aby zdobyć nagrodę w danym miesiącu należy wykonać płatności bezgotówkowe kartą na co najmniej 1000 zł. Spełnianie warunków promocji należy rozpocząć od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Przykładowo, gdy umowę podpiszecie w maju, wówczas promocyjne płatności zacznijcie wykonywać od czerwca. Transakcje mogą być wykonane zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Bank będzie wysyłał e-kody poprzez pocztę wewnętrzną w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji.

 

Zasady wykorzystania vouchera są następujące:

Aby móc zrealizować E-kod uczestnik podaje unikalny 13-cyfrowy kod po zeskanowaniu przez kasjera ostatniego z produktów w kasie sklepu należącego do sieci Biedronka. Podanie E-kodu musi nastąpić przed dokonaniem płatności za zakupy.

E-kod jest ważny przez 6 miesięcy.

E-kod może być wykorzystywany wielokrotnie do maksymalnej wartości 50 zł. Wartość liczona jest na podstawie ceny brutto towarów i nie obejmuje innych opłat czy kosztów np. dostawy bądź wynikających z dokonanego przez uczestnika rodzaju płatności.

Nie ma możliwości wydawania reszty w gotówce z E-kodu, który opiewa na kwotę wyższą niż wartość towarów. Jeśli wartość towarów jest wyższa od wartości E-kodu, uczestnik jest zobowiązany dopłacić różnicę w cenie.

Uczestnik może sprawdzić aktualną wartość E-kodu oraz termin ważności E-kodu bezpośrednio w kasie w sklepu Biedronka, poprzez podanie kasjerowi unikalnego 13 cyfrowego kodu. Ponadto saldo E-kodu jest umieszczone na paragonie fiskalnym potwierdzającym zakup towaru lub usługi z wykorzystaniem E-kodu.

Szczegółowe zasady realizacji zamówienia z wykorzystaniem E-kodu nieuregulowane w niniejszym regulaminie w tym zasady zwrotu środków w przypadku dokonania zwrotu/reklamacji towaru lub towarów zakupionych przy użyciu E-kodu określone są przez jego wystawcę i dostępne w regulaminie „e-kodów” na stronie internetowej https://kartypodarunkowe.biedronka.pl.

 

Jeśli comiesięczne wykonywanie płatności na 1000 zł jest dla Was zbyt uciążliwe, zapoznajcie się z innymi promocjami karty Citi Simplicity. Pierwsza z premią 300 zł oraz druga ze smartfonem LG K8 o wartości 439 zł. W wymienionych promocjach warunki są o wiele łatwiejsze.

 

Szczegóły karty kredytowej Simplicity

  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata roczna za kartę – 0 zł,
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
  • więcej w tabeli opłat i prowizji,
  • RRSO wynosi 10,47%.
Karta kredytowa Citi Handlowego może być obarczona opłatą za korzystanie z usługi Citiphone (6 zł). Jednak zaraz po aktywacji karty, warto zalogować się do serwisu Citionline. Tam, w wiadomości wewnętrznej najlepiej zrezygnować z Citiphone poprzez krótkie oświadczenie: Rezygnuję z obsługi Citiphone.
  

Jeżeli z pewnych przyczyn będziecie chcieli zrezygnować z karty (mimo, iż jest bezwarunkowo bezpłatna), możecie to uczynić w każdej chwili i to bez wychodzenia z domu. To Wy decydujecie jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami kartyOd uzyskanej nagrody nie musicie uiszczać żadnych podatków. 

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji. 

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów