Santander Consumer Bank: 200 zł premii na start w promocji karty kredytowej VISA Comfort

Nowość od Santander Consumer Banku! Właśnie ruszyła promocja karty kredytowej VISA Comfort, zapewniająca 200 zł premii pieniężnej za samo wyrobienie karty i wykonanie jednej płatności. Ogromnym plusem promocji jest brak jakiegokolwiek okresu karencji, czy też wykluczeń uczestnictwa. Co ważne, w łatwy sposób unikniecie wszelkich opłat użytkowania karty! Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, byli, jak i aktualni klienci Santander Consumer Bank. Przykładowo, posiadając w tym banku konto oszczędnościowe, lokatę, czy też kartę kredytową VISA TurboKARTA – możecie również wziąć udział w promocji karty VISA Comfort. W sumie to możecie później spróbować wyrobić również TurboKARTĘ, zapewniając sobie ekstra moneyback do 360 zł.

Visa Comfort – uczestnicy promocji

Kartę kredytową może wyrobić każda pełnoletnia osoba. Bez okresu karencji i wykluczeń. Jeśli bank uzna, że Wasza zdolność kredytowa na to pozwala, otrzymacie swoją kartę. Zatem z promocji mogą skorzystać, zarówno byli, jak i całkiem nowi klienci Santander Consumer Bank.

Część z Was pewnie zastanawia się, czy posiadanie konta lub innych produktów w Santander Bank Polska wyklucza z udziału w promocji karty VISA Comfort. Odpowiedź brzmi – nie. Dlaczego? O tym poniżej.

Santander Consumer Bank a Santander Bank Polska – czy to to samo? 

Należy od razu zaznaczyć, że Santader Consumer Bank i Santander Bank Polska – choć są markami działającymi w obrębie jednej grupy – w żaden sposób nie wpływają na siebie wzajemnie. 

Santander Bank Polska (dawniej BZW BK) to tak zwany bank uniwersalny – założycie tam lokatę, konto oszczędnościowe lub rachunek ROR. Bank obsługuje klientów indywidualnych, firmowych oraz korporacje. Udziela pożyczek, kredytów i leasingów. 

Santander Consumer Bank to z kolei podmiot skupiony na udzielaniu kredytów dla klientów indywidualnych. Zaciągniecie tam kredyt gotówkowy czy samochodowy, otrzymacie kartę kredytową i wykupicie ubezpieczenie. Jeśli kiedykolwiek kupowaliście coś w sklepie na raty, które obsługiwał „Santander” – prawdopodobnie był to właśnie Santander Consumer Bank. 

Oznacza to, że jeśli pójdziecie do placówki jednego z dwóch wymienionych banków, będąc klientami drugiego – nic nie załatwicie (choć nikt nie spojrzy na Was jak na kosmitów, to częsty błąd).

Jak wyrobić promocyjną kartę?

Żeby wziąć udział w promocji, przejdźcie na dedykowaną stronę promocji, gdzie z uśmiechem przywita Was Ireneusz Krosny. Wypełnijcie krótki formularz ze swoimi danymi, wyraźcie wszystkie zgody marketingowe i kliknijcie przycisk Wyślij formularz. Teraz pozostanie Wam już jedynie zaczekać na kontakt ze strony banku. 

Umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera lub przelewem weryfikacyjnym – bez wychodzenia z domu. Natomiast karta wraz z kodem PIN zostanie do Was przesłana pocztą (w osobnych przesyłkach i terminach). Na wypełnienie wniosku i „podpisanie” umowy macie czas do 13 sierpnia 2021 roku.

200 zł premii na start – warunki

Aby zdobyć premię, wystarczy, że za pośrednictwem karty VISA Comfort wykonacie jedną płatność bezgotówkową w sklepie stacjonarnym lub przez Internet. Macie na to czas do 30 września 2021 roku. Kwota transakcji jest dowolna. Jedyne wykluczenia, jakie znajdziemy w regulaminie dotyczą nietypowych transakcji typu transakcje hazardowe, czy też zasilanie e-portmonetek typu Revolut. Jedno jest pewne. Rutynowy zakup w osiedlowym sklepie zapewni wypłatę 200 zł premii. Ta zaś nastąpi do 31 października 2021 roku. Wypłacona premia albo zredukuje aktualnie wygenerowane zadłużenie, albo ustanowi nadwyżkę na rachunku karty, którą będziecie mogli spożytkować podczas ulubionych zakupów. Premia oczywiście zwolniona jest z opodatkowania.

Santander Consumer Bank lubi uczciwych użytkowników, dlatego na dzień przyznania nagrody, musicie się wykazać brakiem zaległości w spłacie zadłużenia z tytułu umowy w kwocie wyższej niż 50 zł i okresu dłuższego niż 10 dni. Mówiąc krótko – spłacajcie swoją kartę terminowo, jeszcze w okresie bezodsetkowym. W ten oto łatwy sposób z jednej strony unikniecie kosztów odsetkowych, z drugiej zaś zapewnicie sobie solidną premię.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zyskaj 200 zł na dowolne zakupy”.

Visa Comfort – opłaty i koszty

Karta kredytowa Visa Comfort kosztuje miesięcznie 9,50 zł. Opłaty można jednak łatwo uniknąć. Za kartę nie zapłacicie ani złotówki, jeśli suma miesięcznych zakupów wyniesie minimum 1000 zł

Wydanie karty nie jest obarczone żadnymi kosztami, a okres bezodsetkowy wynosi 54 dni. Poza okresem bezodsetkowym, RRSO wynosi 13,46%.

Jeśli będziecie chcieli zamknąć kartę – możecie to zrobić poprzez infolinię Santander Consumer Banku.

Więcej informacji znajdziecie w Tabeli opłat i prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów