fbpx

Używaj aplikacji PeoPay i wygrywaj nagrody w konkursie banku Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. to dość bierny gracz na rynku promocji bankowych czy programów partnerskich. Pekao S.A. skupia się raczej na bieżącej obsłudze pokaźnej grupy dotychczasowych klientów, zaś pozyskiwaniem nowych zajmują się stacjonarne oddziały banku. Pekao S.A. postanowił jednak docenić klientów, którzy będą aktywnie korzystać z aplikacji PeoPay. Jest to już druga edycja konkursu „Używaj PeoPay i zgarniaj nagrody”. Pomimo, iż raczej omijam promocje konkursowe, w których otrzymanie nagrody jest niepewne, w tym przypadku robię wyjątek. Spowodowane jest to faktem, iż w pierwszej edycji konkursu chętnych było jak na lekarstwo, dzięki czemu wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody. Potwierdzeniem tych słów jest ranking pierwszej edycji promocji. W bieżącej edycji do zdobycia jest 1506 nagród: tablety, powerbanki oraz kubki termiczne.

 

 

Uczestnicy

Z promocji mogą skorzystać osoby posiadające dowolne Eurokonto w banku Pekao S.A., które zarejestrowały się w aplikacji PeoPay w trakcie trwania konkursu. Oznacza to, iż promocja jest przeznaczona niejako dla osób, które po raz pierwszy skorzystają z aplikacji PeoPay. Standardowo z promocji wyłączeni są pracownicy organizatora. 

 

Zasady konkursu

Konkurs trwa od 1 do 30 września 2016 roku. Pierwszym krokiem jest zgłoszenie się do konkursu. Możecie tego dokonać na dedykowanej stronie promocji, w oddziale banku lub na infolinii.

Konkurs polega na wykonaniu jak największej liczby transakcji z użyciem aplikacji PeoPay o wartości co najmniej 10 złotych każda. Zgodnie z regulaminem zaliczają się do nich:

a) Płatności bezgotówkowe w punktach handlowo – usługowych i Internecie wykonane w czasie trwania Konkursu, z tym, że jeśli w danym dniu Uczestnik za pomocą aplikacji PeoPay dokonał w danym punkcie (sklepie) jednej lub więcej płatności, to spośród tych płatności liczona jest tylko jedna płatność,

b) Wypłaty z bankomatów, z tym, że spośród wszystkich wypłat z bankomatu/bankomatów dokonanych przez Użytkownika danego dnia za pomocą aplikacji PeoPay liczona jest tylko jedna wypłata bankomatowa dokonana w tym dniu,

c) Przelewy między użytkownikami, z tym, że spośród wszystkich przelewów dokonanych przez Użytkownika danego dnia za pomocą aplikacji PeoPay liczony jest tylko jeden przelew dokonany w tym dniu.

 

Finalizacja konkursu

Po zakończeniu konkursu, organizator utworzy ranking osób, które dokonały najwięcej transakcji. Zgodnie z rankingiem będą wydawane nagrody:

Nagrody I stopnia (Samsung Galaxy Tab S2 9.7 ) – dla uczestników z miejsc od 1 do 6,

Nagrody II stopnia (Powerbank o pojemności 2200 mAh ) – dla uczestników z miejsc od 7 do 506, którzy wykonali minimum 5 regulaminowych transakcji, 

Nagrody III stopnia (kubek termiczny) – dla uczestników, którzy zajęli w rankingu kolejno 1000 najwyższych miejsc po uczestnikach, którym przysługują nagrody I oraz II stopnia (dodatkowym warunkiem jest wykonanie minimum 3 transakcji zgodnie z regulaminem).

 

Informacje na temat zdobycia nagrody otrzymacie SMS-em do 31 października 2016 roku. Nagrody należy odebrać w wybranym oddziale banku do 30 listopada 2016 roku. W gestii banku leży załatwienie wszelkich kwestii związanych z opodatkowaniem nagród.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu konkursu.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów