fbpx

Uczestniku promocji EnveloKonto z 100 zł premii na start – uzupełnij dane do wypłaty bonusu!

Przyszedł czas na finalizację promocji „EnveloKonto z premią 100 zł”, która miała miejsce pod koniec lipca bieżącego roku. Wszyscy, którzy zdążyli założyć konto, a następnie spełnić warunki promocji powinni otrzymać maile z prośbą o wypełnienie danych do wypłaty premii. Na spełnienie tego warunku macie czas wyłącznie do 28 września 2018 roku. Jeśli spodobała Wam się ta promocja, przypominam, iż obecnie trwa bliźniacza akcja w ramach Money Manii. Tam również do zdobycia jest 100 zł premii na start. O ile, wy już nie skorzystacie z tej promocji, o tyle możecie ją polecić wśród swoich bliskich. 

 

 

Na czym polegała promocja

Akcja Envelo Banku wystartowała 23 lipca 2018 roku i trwałą wyłącznie do 31 lipca 2018 roku. Do zdobycia było 100 zł łatwej premii na start, 200 zł w programie poleceń oraz do 200 zł zwrotów w zamian za korzystanie z usług Poczty Polskiej.

Warunkiem uzyskania premii na start było podpisanie umowy do 21 sierpnia 2018 roku, zaakceptowanie odpowiednich zgód oraz wykonanie do 12 września 2018 roku co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę minimum 100 zł. Jeśli spełniliście wymienione warunki, wówczas do 21 września 2018 roku na waszych skrzynkach mailowych powinna pojawić się wiadomość następującej treści:

 

Nadawca: [email protected]

Temat: EnveloKonto z premią 100 zł – prośba o uzupełnienie danych do przelewu

 

Gratulujemy! 

Zostałeś zakwalifikowany do wypłaty Premii w promocji organizowanej przez – Trader.com (Polska) sp. z o.o. i Bank Pocztowy – właściciela marki Envelobank! Aby Premia znalazła się na Twoim koncie, prosimy o zalogowanie się do Serwisu Promocji pod adresem envelokonto3.zpremia.pl/promocja/zaloguj/ i wypełnienie udostępnionego formularza.

Konieczne jest podanie numeru rachunku EnveloKonto (bez spacji), imienia, nazwiska oraz adresu zamieszkania. W danych adresowych prosimy nie używać znaków: przecinka i średnika – ułatwi nam to realizację przelewów. 

Dane należy uzupełnić do dnia 28.09.2018. 

Premia zostanie wypłacona do dnia 05.10.2018 

Zaloguj się na envelokonto3.zpremia.pl i uzupełnij dane niezbędne do przekazania Premii. 

 

Informacje zawarte w mailu są proste i przejrzyste, nie trzeba tu raczej niczego tłumaczyć. Jeśli nie możecie odnaleźć hasła do logowania w panelu, skorzystajcie z opcji PRZYPOMNIJ HASŁO. Po podaniu maila, nowe hasło otrzymacie dosłownie w ciągu kilku sekund. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zostawiajcie pytania w komentarzach.

 

Nie otrzymałem maila…

Organizator promocji powiadomił mnie, iż maile zostały rozesłane 20 września 2018 roku. Jeżeli na waszych skrzynkach nie pojawiła się stosowna wiadomość, sprawdźcie zakładki SPAM, Oferty, Inne itd. W przypadku braku maila również w wymienionych miejscach – spróbujcie mimo wszystko wypełnić dane do wypłaty premii na stronie promocji. Jeśli zostaną one przyjęte, wówczas będzie to oznaczać, iż wszystko jest w porządku, tylko mail przypominający się gdzieś zapodział. Jeśli i to nie zadziała, złóżcie reklamację na adres mailowy [email protected]. W wiadomości podajcie swoje imię, nazwisko, numer wniosku internetowego (podany w wiadomości email automatycznie wysłanej po wysłaniu wniosku) oraz przyczyny reklamacji (krótki opis faktu, iż spełniliście warunki promocji, a i tak nie dostaliście maila). Reklamację należy złożyć za pośrednictwem maila, z którego rejestrowaliście się w promocji. Organizator rozpatrzy reklamację w ciągu 30 dni kalendarzowych.

 

Zostawić konto na dłużej czy zamknąć?

Na to pytanie sami musicie udzielić sobie odpowiedzi. Co przemawia za tym, aby pozostawić sobie EnveloKonto na dłużej? Z pewnością rachunek ten prezentuje się dość okazale. Jego największe zalety to brak opłat z tytułu: prowadzenia konta, wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz przelewów internetowych i mobilnych. Karta debetowa będzie natomiast bezpłatna po spełnieniu banalnych warunków – zapewnieniu wpływów na 1000 zł oraz wykonaniu 1 płatności kartą (dla osób do 26. roku życia karta jest darmowa bezwarunkowo).

Ciekawą opcją w przypadku EnveloKonta są bardzo korzystne rozwiązania w zakresie płatności zagranicznych. Bank nie pobiera żadnych opłat za przewalutowanie transakcji oraz stosuje bardzo korzystny kurs przeliczeniowy udostępniany przez organizację VISA. Być może część z Was pozostawi sobie EnveloKonto jako wygodne narzędzie płatnicze podczas zagranicznych wojaży.

Kolejne zalety EnveloBanku to cykliczne promocje dla dotychczasowych klientów. Przykładem może być aktualnie trwająca akcja z 120 zł premii za wpływy wynagrodzenia, czy też kończący się konkurs z voucherami LOT Travel o wartości 1000 zł.

Ostatnia z zalet konta to promocja „EnveloBonus za e-zakupy” zapewniająca do 200 zł w formie zwrotów za zakupy internetowe dostarczone za pośrednictwem Poczty Polskiej. Więcej na ten temat w artykule dotyczącym promocji.

 

Jeśli mimo wszystko wolicie zamknąć EnveloKonto, możecie to zrobić na trzy sposoby: wizyta w placówce, wysyłka wypowiedzenia pocztą lub złożenie wypowiedzenia mailowo. Z pewnością najbardziej interesuje Was opcja numer 3. Stosownego maila należy wysłać na adres: [email protected]. Musicie w nim zawrzeć skan wydrukowanego i własnoręcznie podpisanego wypowiedzenia umowy. Bank nie udostępnia gotowego wzoru wypowiedzenia, zatem pamiętajcie, aby zawrzeć w nim datę, dane osobowe (imię, nazwisko, PESEL, numer dowodu osobistego), numer rachunku, numer rachunku na który ma zostać przelana nadwyżka pozostała na koncie oraz czytelny podpis. Oczywiście musicie też napisać o co Wam chodzi, czyli krótki wstęp, iż chcecie wypowiedzieć umowę konta z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

 

Podobne promocje bankowe

Jeśli uważacie, iż promocje bankowe to łatwy i skuteczny sposób na uzyskiwanie dodatkowych dochodów to mam dla Was dobrą wiadomość. Obecnie mamy istny wysyp tego typu akcji promocyjnych. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie 🙂

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów