Uczestniku promocji Duet Lokat z premią od Toyota Banku – uzupełnij dane do wypłaty premii

Przyszedł czas rozliczenia promocji Toyota Banku organizowanej wraz ze spółką Agora w dniach od 15 lutego do 8 marca 2017 roku. Dla przypomnienia, promowanymi produktami były lokaty Plan Depozytowy na 160 dni z oprocentowaniem 2,5% w skali roku oraz Depozyt Plus na 12 miesięcy z oprocentowaniem 2,3% w skali roku (obie na kwotę co najmniej 5000 zł). Nowi klienci banku mogli zyskać w ramach promocji 140 zł premii, zaś dotychczasowi 70 zł. Jeśli spełniliście warunki akcji, dziś na waszych skrzynkach mailowych powinny znaleźć się wiadomości z przypomnieniem o potrzebie wypełnienia danych do wypłaty premii. Macie na to czas do 10 sierpnia 2017 roku. Sama wypłata bonusu nastąpi do 25 kwietnia 2017 roku. Więcej na temat promocji Duet Lokat w artykule.

 

 

Treść maila od organizatora

Jeśli spełniliście warunki promocji, o których była mowa w regulaminie, na waszych skrzynkach mailowych powinna się znaleźć wiadomość o następującej treści:

 

 

Gratulujemy!

Zostałeś zakwalifikowany do wypłaty premii w promocji „Zarabiaj z duetem korzyści” organizowanej przez Agorę SA i Toyota Bank Polska S.A!

Aby premia znalazła się na Twoim koncie, prosimy o zalogowanie się do aplikacji promocyjnej pod adresem http://duetlokat1.zpremia.pl/promocja/zaloguj/ i wypełnienie udostępnionego formularza.

Konieczne jest podanie numeru rachunku Konta Jedynego (bez spacji), imienia, nazwiska oraz adresu zamieszkania.

W danych adresowych prosimy nie używać znaków – przecinka i średnika – ułatwi nam to realizację przelewów.

Dane należy uzupełnić do dnia 10.08.2017.
Premia zostanie wypłacona do dnia 25.08.2017

Zaloguj się na mojekonto.zpremia.pl i uzupełnij dane do przelewu premii.

 

 

Treść maila dość wyraźnie wskazuje, co należy wykonać, więc mam nadzieję, iż sami uporacie się z dopełnieniem tego obowiązku. W razie problemów, zachęcam do kontaktu.

Maile miały zostać wysłane do 31 lipca 2017 roku (czyli do dzisiaj). Organizator wywiązał się ze swojego obowiązku w ostatnim możliwym dniu. Jeśli na waszych skrzynkach nie pojawiła się stosowna wiadomość, sprawdźcie zakładki SPAM, Oferty, Inne itd. Jeśli mimo to, nie dostaliście informacji o potrzebie uzupełnienia danych do wypłaty premii – napiszcie do organizatora promocji na adres [email protected]. Reklamacje można składać nie później niż do dnia 25 września 2017 roku. W reklamacji opiszcie krótko swój status oraz fakt, iż spełniliście warunki do wypłaty premii. Pamiętajcie, aby kontaktować się z organizatorem za pomocą maila, na który rejestrowaliście się w promocji. W przypadku uznania reklamacji, premia zostanie przekazana na Konto Jedyne w ciągu maksymalnie 10 dni od daty wypełnienia danych do wypłaty premii.

 

Aktualizacja: 1 sierpnia 2017 roku organizator rozesłał dodatkowe maile o następującej treści:

 

Drogi Uczestniku promocji „Zarabiaj z duetem korzyści”

w dniu wczorajszym otrzymałeś informację o przyznaniu premii 
w promocji Toyota Banku i Agory, w której podaliśmy błędny link 
do uzupełnienia danych niezbędnych do realizacji przelewu. 

Prawidłowy link http://duetlokat1.zpremia.pl/promocja/zaloguj/

Za niedogodności przepraszamy.
 
 

Lubisz promocje bankowe? Sprawdź aktualne propozycje banków:

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów