fbpx

Uczestniku promocji Duet Lokat 2 z premią od Toyota Banku – uzupełnij dane do wypłaty premii

Przyszedł czas rozliczenia promocji Toyota Banku organizowanej wraz ze spółką Agora w dniach od 30 stycznia do 26 lutego 2018 roku. Dla przypomnienia, promowanymi produktami były: Lokata Sprint na 180 dni z oprocentowaniem 2,5% w skali roku oraz Lokata Plus na 9 miesięcy z oprocentowaniem 2% w skali roku. Aby zdobyć premię należało zaangażować łącznie co najmniej 8000 zł. Nowi klienci banku mogli zyskać w ramach promocji 140 zł premii, zaś dotychczasowi 70 zł. Oprócz tego możecie zdobyć dodatkowy bonus o wartości 20 zł, jeśli zdecydujecie się utrzymać lokaty do okresu ich zapadalności oraz do 200 zł w ramach programu poleceń. Jeśli spełniliście warunki akcji, na waszych skrzynkach mailowych powinny znaleźć się wiadomości z przypomnieniem o potrzebie wypełnienia danych do wypłaty premii. Macie na to czas do 1 sierpnia 2018 roku. Sama wypłata bonusu nastąpi do 8 sierpnia 2018 roku. Więcej na temat promocji “Zarabiaj z duetem korzyści – edycja 2” w artykułach: link 1 oraz link 2.

 

 

Treść maila od organizatora

Jeśli spełniliście warunki promocji, o których była mowa w regulaminie, na waszych skrzynkach mailowych powinna się znaleźć wiadomość o następującej treści:

 

 

Gratulujemy!

Zostałeś zakwalifikowany do wypłaty Premii w Promocji „Duet Lokat 2”

Aby Premia znalazła się na Twoim koncie, prosimy o uzupełnienie niezbędnych danych, w tym numeru Konta Jedynego, na które wykonamy przelew.

W tym celu prosimy o zalogowanie się do Aplikacji pod adresem duetlokat2.zpremia.pl i wypełnienie udostępnionego formularza.

Prosimy o przygotowanie numeru Konta Jedynego w Toyota Banku (bez spacji) oraz o nie stosowanie w danych adresowych znaków przecinka i średnika – ułatwi nam to realizację przelewów.

Dane należy uzupełnić do dnia 01 sierpnia 2018 r. 

Premie zostaną wypłacone do dnia 08 sierpnia 2018 r. 

Zaloguj się do aplikacji

 

 

Treść maila dość wyraźnie wskazuje, co należy wykonać, więc mam nadzieję, iż sami uporacie się z dopełnieniem tego obowiązku. W razie problemów, zachęcam do kontaktu.

Maile miały zostać wysłane do 26 lipca 2017 roku (czyli do dzisiaj), zaś w moim przypadku wiadomość zostało przekazana dzień wcześniej. Jeśli na waszych skrzynkach nie pojawiła się stosowna wiadomość, sprawdźcie zakładki SPAM, Oferty, Inne itd. Jeśli mimo to, nie dostaliście informacji o potrzebie uzupełnienia danych do wypłaty premii – napiszcie do organizatora promocji na adres [email protected]. Reklamacje można składać nie później niż do dnia 31 października 2018 roku. W reklamacji opiszcie krótko swój status oraz fakt, iż spełniliście warunki do wypłaty premii. Pamiętajcie, aby kontaktować się z organizatorem za pomocą maila, na który rejestrowaliście się w promocji. W przypadku uznania reklamacji, premia zostanie przekazana na Konto Jedyne w ciągu maksymalnie 10 dni od daty wypełnienia danych do wypłaty premii.

 

Alternatywne propozycje

Lubicie promocje z solidną premią? Jeśli tak, to zachęcam Was do zapoznania się z akcją Banku Millennium, w której do zdobycia jest 200 zł bonusu oraz promocji Credit Agricole, gdzie do zdobycia jest nawet 350 zł premii. Oba banki oferują również bardzo korzystne rozwiązania oszczędnościowe. Bank Millennium gwarantuje 2,7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł, zaś Credit Agricole 3% w skali roku dla takiej samej kwoty. W obu przypadkach oprocentowanie dotyczy rachunków oszczędnościowych, dzięki czemu możecie elastycznie lokować swoje środki. Ponadto oba banki oferują programy poleceń, dzięki którym będziecie mogli osiągać dodatkowe dochody. Szczegóły w artykułach:

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów