fbpx

Ubezpieczenie Alior Bank: 100 zł premii za wykupienie polisy OC/AC z 13% rabatu + 200 zł w promocji konta

Trwa do:
31 grudnia 2021

Ubezpieczenie dystrybuowane przez bankowość Alior Banku doczekało się własnej promocji! W nowej akcji, osoby, które zdecydują się na wykupienie ubezpieczenia OC lub OC/AC otrzymają premie o wartości odpowiednio 50 zł i 100 zł (zależnie od wybranego wariantu). Nagroda ma charakter e-bonu, który zrealizujecie prawdopodobnie tuż za rogiem, czyli w najbliższym sklepie sieci Biedronka. To świetne uzupełnienie dla aktualnej promocji Konta Jakże Osobistego, które pozwoli zarobić Wam łatwe 200 zł na start. Zainteresowanych uczulam – pula nagród jest niewielka, dlatego nie warto zbyt długo wstrzymywać się z decyzją. Organizatorem promocji oraz dostawcą polis jest w tym przypadku znane towarzystwo LINK4.

Uczestnicy promocji

W akcji wziąć udział mogą obecni klienci Alior Banku – osoby posiadające dostęp do bankowości elektronicznej, które nie mają aktualnej polisy LINK4 dla konkretnego pojazdu. Jeśli z tym ubezpieczycielem łączy Was umowa dotycząca innego samochodu – możecie śmiało wziąć udział w promocji.

Nie macie konta w Alior Banku? Załóżcie je, odbierający przy tym aż 200 zł łatwej premii na start oraz do 240 zł zwrotu.

Skoro już o uczestnikach mowa – pula nagród ma wartość 20.000 zł. Oznacza to, że jeśli wszyscy uczestnicy promocji zdecydowaliby się na wariant OC/AC, wystarczyłaby na jedynie 200 nagród. W rzeczywistości nagrodę otrzyma oczywiście nieco więcej osób, ale pula z pewnością wyczerpie się przed terminem. Stosowna informacja powinna pojawić się wtedy w bankowości elektronicznej.

Alior Bank to także ciekawe rozwiązania walutowe, jak Kantor Walutowy z 50 zł premii na start.

Ubezpieczenie Alior Bank – zasady promocji

Zasady promocji Kup ubezpieczenie, zgarniaj eBony są wyjątkowo proste. Wystarczy, że za pośrednictwem serwisu bankowości elektronicznej wyliczycie wartość polisy OC lub OC/AC dla swojego samochodu, a następnie skorzystacie z przedstawionej oferty (możecie to zrobić online lub za pośrednictwem konsultanta na infolinii banku). Jako, że LINK4 oraz Alior Bank należą do tej samej grupy kapitałowej (PZU) możecie liczyć na 13% dodatkowego rabatu. Zniżka wynika między innymi z faktu, iż proces odbywa się w pełni online, bez pośrednictwa „żywego agenta”, który naturalnie musi zgarnąć swoją dolę. Czy to się opłaca? Sprawdźcie sami, korzystając z wygodnego kalkulatora na stronie ubezpieczeń Alior Bank – Link4.

Należy to zrobić do 31 grudnia 2021 roku lub do momentu wyczerpania puli promocyjnej.

Następnie wystarczy, że opłacicie składkę w całości lub jej pierwszą ratę zgodnie z ustalonym w umowie harmonogramem.

Zależnie od tego, jaki wariant polisy wybierzecie, otrzymacie:

  • e-bon do Biedronki o wartości 50 zł – dla polis OC,
  • e-bon do Biedronki o wartości 100 zł – dla polis OC/AC.

Wydanie nagród – ubezpieczenie Alior Bank

Pamiętajcie, że nagrody trafią tylko do osób, które nie odstąpią od umowy w ciągu 30 dni od momentu jej zawarcia. Bon trafi do Was drogą elektroniczną na podany adres e-mail w ciągu maksymalnie 60 dni.

Nagroda jest zwolniona z opodatkowania w przypadku osób fizycznych. Bon otrzymany za ubezpieczenie samochodu firmowego powinien być uwzględniony w przychodach. O szczegóły radzę dopytać swoją księgowość. 🙂

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Realizacja e-bonu w Biedronce

Aby móc zrealizować voucher należy podać unikalny 13-cyfrowy kod po zeskanowaniu przez kasjera ostatniego z produktów, ale przed dokonaniem płatności za zakupy. Voucher może być wykorzystywany wielokrotnie aż do wyzerowania salda (bez możliwości wydawania reszty). Jeśli natomiast wartość towarów jest wyższa od pozostałej kwoty salda, wówczas różnicę w cenie należy dopłacić tradycyjnie (kartą lub gotówką).

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów