fbpx

Ubezpieczenie Alior Bank: 100 zł premii za wykupienie polisy OC/AC z 13% rabatu + nawet 500 zł łącznej premii w promocji konta do końca kwietnia!

Trwa do:
30 czerwca 2022
Dostępność wniosków
20.000 zł

Po zakończeniu w grudniu 2021 roku promocji ubezpieczenia komunikacyjnego Alior Banku doczekaliśmy się drugiej edycji. W nowej akcji osoby, które zdecydują się na wykupienie ubezpieczenia OC lub OC/AC otrzymają premie o wartości odpowiednio 50 zł i 100 zł (zależnie od wybranego wariantu). Nagroda ma charakter e-bonu, który zrealizujecie prawdopodobnie tuż za rogiem, czyli w najbliższej Biedronce. To świetne uzupełnienie dla aktualnej promocji konta osobistego, która pozwoli zarobić łącznie nawet 500 zł! Zainteresowanych uczulam – pula nagród jest niewielka, dlatego nie warto zbyt długo wstrzymywać się z decyzją. Organizatorem promocji oraz dostawcą polis jest w tym przypadku znane towarzystwo LINK4.

Uczestnicy promocji

W akcji wziąć udział mogą obecni klienci Alior Banku – osoby posiadające dostęp do bankowości elektronicznej, które nie mają aktualnej polisy LINK4 dla konkretnego pojazdu. Jeśli z tym ubezpieczycielem łączy Was umowa dotycząca innego samochodu – możecie śmiało wziąć udział w promocji.

Nie macie konta w Alior Banku? Załóżcie je, odbierający przy tym nawet 500 zł łącznej premii!

Skoro już o uczestnikach mowa – pula nagród ma wartość 20.000 zł. Oznacza to, że jeśli wszyscy uczestnicy promocji zdecydowaliby się na wariant OC/AC, wystarczyłaby na jedynie 200 nagród. W rzeczywistości nagrodę otrzyma oczywiście nieco więcej osób, ale pula z pewnością wyczerpie się przed terminem. Stosowna informacja powinna pojawić się wtedy w bankowości elektronicznej.

Ubezpieczenie Alior Bank – zasady promocji

Zasady promocji Kup ubezpieczenie, zgarnij eBony są wyjątkowo proste. Wystarczy, że za pośrednictwem serwisu bankowości elektronicznej wyliczycie wartość polisy OC lub OC/AC dla swojego samochodu, a następnie skorzystacie z przedstawionej oferty (możecie to zrobić online lub za pośrednictwem konsultanta na infolinii banku). Jako, że LINK4 oraz Alior Bank należą do tej samej grupy kapitałowej (PZU) możecie liczyć na 13% dodatkowego rabatu. Zniżka wynika między innymi z faktu, iż proces odbywa się w pełni online, bez pośrednictwa „żywego agenta”, który naturalnie musi zgarnąć swoją dolę.

Należy to zrobić do 30 czerwca 2022 roku lub do momentu wyczerpania puli promocyjnej.

Następnie wystarczy, że opłacicie składkę w całości lub jej pierwszą ratę zgodnie z ustalonym w umowie harmonogramem.

Zależnie od tego, jaki wariant polisy wybierzecie, otrzymacie:

  • e-bon do Biedronki o wartości 50 zł – dla polis OC,
  • e-bon do Biedronki o wartości 100 zł – dla polis OC/AC.

Wydanie nagród – ubezpieczenie Alior Bank

Pamiętajcie, że nagrody trafią tylko do osób, które nie odstąpią od umowy w ciągu 30 dni od momentu jej zawarcia. Bon trafi do Was poprzez SMS w ciągu maksymalnie 60 dni.

Nagroda jest zwolniona z opodatkowania w przypadku osób fizycznych. Bon otrzymany za ubezpieczenie samochodu firmowego powinien być uwzględniony w przychodach. O szczegóły radzę dopytać swoją księgowość. 🙂

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Realizacja e-bonu w Biedronce

Aby móc zrealizować voucher należy podać unikalny 13-cyfrowy kod po zeskanowaniu przez kasjera ostatniego z produktów, ale przed dokonaniem płatności za zakupy. Voucher może być wykorzystywany wielokrotnie aż do wyzerowania salda (bez możliwości wydawania reszty). Jeśli natomiast wartość towarów jest wyższa od pozostałej kwoty salda, wówczas różnicę w cenie należy dopłacić tradycyjnie (kartą lub gotówką).

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów