Twisto: 100 zł za samo wyrobienie karty, do 45 dni darmowego limitu oraz darmowy plan Space – ostatnie chwile promocji!

Trwa do:
31 lipca 2021
Dostępność wniosków
5000

Ważna wiadomość! Otrzymałem informację od organizatora promocji, iż akcja Twisto z 100 zł premii na start zostanie zakończona 31 lipca 2021 roku! Złożenie wniosku do tego czasu zapewni bonus na start. Później zostanie on wyłączony. Niezmiennie premię otrzymacie za samo wyrobienie karty. Bez wykonywania określonych transakcji, zapewniania wpływów i innych warunków, które zazwyczaj towarzyszą tego typu akcjom. Druga część aktualnej promocji to darmowy dostęp do planu Space przez 3 miesiące. Zapewnia on między innymi korzystne kursy rozliczeniowe, kartę plastikową, dostęp do Google Pay i Apple Pay oraz funkcję Split. Natomiast bez względu na wybrany plan otrzymujecie darmowy limit kredytowy do 45 dni oraz do 10% moneyback od wybranych zakupów. Zakupy te możecie dodatkowo rozłożyć na trzy darmowe raty z RRSO 0% w ramach funkcji „podziel na 3 z Twisto”. Cóż, z takich promocji trzeba korzystać 🙂

Co to jest Twisto i jak działa

Czeski fintech okazał się alternatywą dla kilku różnych usług, z których prawdopodobnie korzystaliście już za pośrednictwem innych firm. Sztandarowym produktem Twisto jest karta z odroczonym terminem płatności. Jeśli tylko macie taką potrzebę, możecie zrobić zakupy za pomocą karty płatniczej – fizycznej lub wirtualnej – w sklepach stacjonarnych i internetowych, a powstałe zobowiązanie spłacić do nawet 45 dni za darmo (jednak nie później niż do 15. dnia kolejnego miesiąca). Przykładowo, za wszystkie transakcje wykonane w lipcu, na początku sierpnia otrzymacie wyciąg z sumą płatności. Wygenerowaną kwotę będziecie musieli spłacić do 15 sierpnia. Możliwe jest także wydłużenie okresu spłaty, jednak wiąże się to z dodatkową opłatą i koniecznością spłacenia przynajmniej części limitu. 

Oprócz tego w Twisto czekają na Was fantastyczne kursy wymiany walut (zapewniane przez organizację Mastercard) – przydatne podczas zagranicznych wycieczek lub zakupów online w zagranicznych sklepach, a także specjalny program cashback. W ramach zwrotu możecie otrzymać nawet 10% zapłaconej kwoty. W programie bierze udział kilkaset najpopularniejszych sklepów i platform zakupowych.

Uczestnicy – kto może zgarnąć 100 zł premii

Premia tradycyjnie już przeznaczona jest dla osób pełnoletnich – nowych klientów Twisto, którzy zdecydują się wyrobić swoją pierwszą kartę. Jeśli byliście już klientami Twisto, z promocji raczej nie skorzystacie. Fintech do weryfikacji uczestników wykorzystuje różne dane. Prawdopodobnie już po wpisaniu adresu e-mail, system „wyczuje” dotychczasowego klienta i nie przepuści Was do dalszych formularzy. No, ale czasem warto próbować 🙂

Zasady promocji – krok po kroku

Przejdźmy do konkretów. Żeby zyskać bonus, należy złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji. Jeśli w poprzednim zdaniu nie widzicie linka – wyłączcie na chwilę wtyczkę AdBlock lub inny bloker reklam. Bez obaw, na blogu nie znajdziecie wyskakujących okienek i banerów z reklamami garnków 🙂

Po podaniu adresu e-mail oraz ustaleniu hasła do logowania, ukaże Wam się strona potwierdzająca udział w promocji z premią. Specjalny kod został zaczytany automatycznie, dlatego nic nie zmieniajcie w tym miejscu. W aktualnie trwającej edycji, w zielonej ramce zobaczycie komunikat informujący o aktywacji bonusu o wartości 100 punktów. Na złożenie wniosku macie czas tylko do końca dnia – 31 lipca 2021 roku.

Twisto – prawidłowo zaczytany kod.

Nie zapomnijcie również o wyrażeniu niezbędnych zgód marketingowych (na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu przeprowadzenia promocji) oraz zgód na zbadanie Waszej zdolności kredytowej. Twisto udostępnia Wam limit kredytowy, dlatego musi weryfikować swoich klientów. Fintech nie będzie jednak wymagał od Was przesyłania skanów z potwierdzeniem dochodu.

Twisto – najłatwiej zaznaczyć wszystkie zgody.

Kolejne okna to wasze dane osobiste. Składają się na nie: imię i nazwisko, kraj pochodzenia, adres zamieszkania, numer PESEL, numer telefonu oraz sytuacja dochodowa (wykształcenie, stan cywilny, posiadanie dzieci, główne źródło dochodu, wysokość dochodów, miesięczne koszty stałe, wysokość spłacanych kredytów). Co ważne, Twisto nie wymaga jakiegokolwiek potwierdzania dochodów poprzez wysyłkę zaświadczeń lub wyciągów z konta.

Następnie wybierzcie limit miesięcznych wydatków, jaki Was interesuje. Z moich informacji wynika, iż limit dostępny w Twisto wynosi od 1500 zł do 10.000 zł. W sytuacji, gdy zawnioskujecie o zbyt wygórowany limit, Twisto po prostu obniży go do waszych możliwości i przyzna nieco niższą kwotę. Z czasem będziecie mogli zwiększać swój limit. Ważny jest tutaj staż oraz terminowość spłat zadłużenia. Możecie zatem przykładowo wpisać kwotę 3000 zł lub pozostawić taką, jaką zasugeruje Wam samo Twisto.

Twisto – sugerowany limit

Konieczny będzie także wybór odpowiedniego planu. W ramach promocji możecie skorzystać z trzymiesięcznego, darmowego planu Space, który zapewni Wam fizyczną, plastikową kartę i kilka innych funkcjonalności, które omówię w dalszej części artykułu. Po zakończeniu darmowego okresu będziecie mogli wrócić do darmowego planu Online lub pozostać przy planie Space, płacąc za niego 9,99 zł miesięcznie. 

Warto wypróbować plan Twisto Space!

Weryfikacja Waszej tożsamości odbywa się na podstawie przesłanego przelewu na 1 zł za pośrednictwem bramki Blue Media lub tradycyjnym przelewem. Wpłacona złotówka oczywiście powróci na Wasze konto. Chodzi tu tylko o potwierdzenie zgodności danych. Pamiętajcie więc, że przelew na złotówkę powinien zostać wykonany z konta w banku założonego na dokładnie te same dane, co konto Twisto. Musi zgadzać się imię, nazwisko i adres!

Po co chodzić do placówki, gdy można potwierdzić tożsamość online 🙂

Po wykonaniu tych czynności, należy poczekać na zweryfikowanie konta i przyznanie stosownego limitu kredytowego. Może potrwać to do 24 godzin, choć zazwyczaj czas oczekiwania jest sporo krótszy. 

Pamiętajcie, by do momentu odebrania bonusu nie odwoływać wyrażonych wcześniej zgód i nie wypowiadać umowy z Twisto.

Jak wykorzystać bonus

Żeby spożytkować zarobioną właśnie stówkę, po prostu zróbcie zakupy przy użyciu karty Twisto. Jeśli zdecydowaliście się na plan Space, zaczekajcie, aż dotrze do Was karta płatnicza. Jeśli jednak nie możecie się doczekać lub aktywowaliście plan Online, możecie od razu skorzystać z karty wirtualnej, której dane znajdziecie w aplikacji Twisto w zakładce Karta, klikając przycisk Szczegóły karty

Twisto – karta wirtualna.

Robiąc zakupy kartą Twisto, płacicie w ciężar przyznanego limitu. Powstałe w ten sposób zadłużenie na rachunku będziecie mogli spłacić za pomocą środków promocyjnych. Żeby to zrobić, trzeba odszukać w rachunku daną transakcję, a następnie kliknąć Zapłać i wybrać odpowiednią formę spłaty. Fakt przyznania nagrody możecie zweryfikowć w zakładce Punkty. Powinniście znaleźć tam 100 punktów, przeliczanych na 100 zł.

Przyznanego Wam bonusu nie wypłacicie z bankomatu ani nie przelejecie na inne konto. Macie jednak pełną dowolność w robieniu zakupów. Pozostałą kwotę (jeśli suma waszych wydatków przekroczy 100 zł) możecie spłacić innymi metodami płatności (na przykład BLIKIEM, szybkim przelewem lub inną kartą).

Szczegóły w regulaminie promocji (na ostatniej stronie znajdziecie aneks przedłużający promocję).

Nawet 10% moneyback w ponad 850 sklepach

Aplikacja Twisto to nie tylko zwykłe płatności, ale też kombajn możliwości zakupowych. Bez potrzeby rejestracji w osobnym portalu możecie korzystać z solidnych zwrotów za zakupy w danym sklepie internetowym. Zniżki znajdziecie w zakładce Benefity. Dzięki temu, Twisto pozwoli Wam dodatkowo zaoszczędzić…wydając 🙂

Jedyne co musicie zrobić to wejść w szczegóły danego sklepu, przejść na jego stronę internetową za pośrednictwem dedykowanego linku w ramach aplikacji oraz dokonać zakupu (niekoniecznie kartą Twisto). Zwroty będą zasilały wasze konto punktowe w Twisto, za pośrednictwem którego będziecie mogli spłacać wygenerowane zadłużenie. Okres oczekiwania na zwrot sięga od 12 do 70 dni. 

Twisto – cashback – nawet 10% zwrotu.

Plan Space i plan Online – różnice

Twisto – porównanie planów.

W Twisto dostępne są aktualnie dwa plany: darmowy – plan Online oraz płatny – plan Space. Pierwszy z nich, jak wyraźnie wskazuje nazwa umożliwia użytkowanie Twisto wyłącznie podczas płatności online. W tym przypadku nie ma możliwości korzystania z karty plastikowej, a jedynie z karty wirtualnej (jeśli karta plastikowa została już wydana, wówczas zostanie wyłączona po przejściu z planu Space na plan Online). Kartą wirtualną będziecie mogli kupować w sklepach internetowych oraz we wszelkich innych miejscach, gdzie płatność wykonuje się w pełni online (bilety, zamawianie jedzenia, Allegro i tym podobne).

W ramach planu Online, karty wirtualnej nie można dodać ani do Google Pay ani do Apple Pay. W planie Online nie skorzystacie również z funkcji split. Ponadto w przypadku transakcji zagranicznych, kurs wymiany walut zostanie objęty prowizją na poziomie 3%, co sprawi, iż nie będzie on już tak atrakcyjny jak kurs międzybankowy dostępny w przypadku planu Space.

A jeśli już mówimy o planie Space to trzeba przyznać, iż zawiera on to co w Twisto najlepsze. Jeśli chodzi o transakcje zagraniczne, kurs międzybankowy (bez spreadu i prowizji) dostępny jest dla łącznej sumy 3000 zł miesięcznie. W przypadku nadwyżki doliczane jest już 3% prowizji. Cóż, 3000 zł powinno wystarczyć na zagraniczny wypad, czy też zakupy w zagranicznych sklepach internetowych. Plan Space umożliwia korzystanie ze wszystkich wymienionych wcześniej funkcji, czyli z 45-dniowego limitu kredytowego, narzędzia split, cashback-u, czy też rat.

Ponadto w ramach planu Space możecie korzystać z plastikowej karty płatniczej oraz dodać ją do Google Pay i Apple Pay. Kartę Twisto w planie Space szczególnie można polecić osobom, które posiadają główne konto w banku i zdarza im się wykonywać płatności online lub za granicą, a jednocześnie mają obawy przed podaniem danych karty debetowej. Twisto ma ograniczony limit, dlatego jest niejako furtką bezpieczeństwa dla transakcji. Koszt na poziomie 9,99 zł może się zwrócić bardzo szybko, dzięki korzystnym przewalutowaniom, odroczeniu płatności, czy korzystaniu z cashbacku. Ponadto przypominam, iż w ramach promocji, plan Space będzie dla Was darmowy przez 3 miesiące.

Darmowe raty, czyli podziel płatność na 3 części

Oprócz darmowego okresu bezodsetkowego, Twisto pozwala również odroczyć spłatę poprzez skorzystanie z opcji Twisto Raty. W ten sposób, każdą pojedynczą transakcję na kwotę minimum 200 zł możecie rozłożyć na od 3 do 12 miesięcznych rat. Maksymalna kwota, którą możecie rozbić na raty to Wasz limit ratalny. Jego wysokość sprawdzicie po zalogowaniu do aplikacji (w sekcji “więcej” -> “Zapłać w ratach”) lub w przeglądarce (sekcja “Raty”). Limit ratalny przyznawany jest na podstawie indywidualnej analizy zdolności kredytowej każdego Klienta oraz jego historii współpracy z Twisto, między innymi długości współpracy i terminowości spłat.

W przypadku rozłożenia płatności na 3 raty, nie zapłacicie z tego tytułu ani złotówki prowizji, czy też odsetek. Oczywiście dotyczy to wyłącznie sytuacji terminowej spłaty zobowiązania. Z promocyjnego rozwiązania mogą skorzystać zarówno posiadacze darmowego planu Online, jak i Space'owcy 😉 Aby skorzystać z tej opcji należy wejść do sekcji Zakupy w aplikacji i wybrać jeden z dostępnych sklepów internetowych współpracujących z Twisto. Koniecznie należy przejść na stronę sklepu bezpośrednio z aplikacji. To bardzo ważne! Inaczej podzielenie płatności na 3 nie będzie możliwe.

Po dokonaniu zakupu, rozłożenie płatności na darmowe raty jest bardzo proste. Wystarczy wejść w zestawienie płatności w aplikacji Twisto i rozłożyć wydatek na 3 miesiące jednym przyciskiem. Pierwszą ratę zapłacicie do 15. dnia następnego miesiąca, a następne w kolejnych miesiącach. RRSO to okrągłe 0%. W przypadku wyboru opcji większej ilości rat lub zakupu poza aplikacją,  koszt rozłożenia transakcji to 4,25 zł miesięcznie za każde „pożyczone” 100 zł. Dokładne RRSO znajdziecie w aplikacji, zanim jeszcze zdecydujecie się rozłożyć płatność na raty. 

Twisto – podziel na 3 – darmowe raty.

Funkcja Split (dostępna tylko dla planu Space)

Przydatnym narzędziem w ramach usługi Twisto jest funkcja split. Służy ona do rozdzielania zaksięgowanej płatności pomiędzy różne osoby. Jest to narzędzie bardzo przydatne podczas wspólnych wypadów do restauracji lub organizowania zrzutki na prezent. Wówczas jedna osoba płaci swoją kartą Twisto, a następnie wysyła do pozostałych osób informację o wymaganej kwocie zrzutki. Domyślnie Twisto oferuje podział na równe kwoty, jednak jest możliwość podzielenia płatności na różne części. Co ciekawe, odbiorcami zlecenia mogą być również osoby nieposiadające aktualnie Twisto. W tym celu należy podać adres e-mail lub numer telefonu takowej osoby. W wiadomości można też przesłać krótką notkę oraz śmiesznego gifa. Na wykonanie płatności (kartą Twisto, BLIKIEM lub przelewem) odbiorcy splita mają 7 dni. Jeśli nie wykonają oni żadnej czynności, zlecenie wygasa, a przyjaźń zostaje mocno nadszarpnięta 🙂 Minimalna kwota o jaką możemy się zwrócić to 1 zł.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów