fbpx

Twisto: 5% zwrotu (do 200 zł) za zakupy spożywcze, a dla nowych klientów 100 zł premii na start!

Trwa do:
30 kwietnia 2021

Macie kartę Twisto? Świetnie. Nie macie? Też dobrze! W takim przypadku powinniście zacząć od artykułu o 100 zł na start za samo wyrobienie karty (naprawdę, nie potrzeba robić nic więcej). Posiadając już swoją kartę (fizycznie lub wirtualnie – za darmo) możecie zacząć zgarniać zwroty za zakupy Twisto. Łączna wartość zwrotu, jaką możecie wypracować do końca promocji, to aż 200 zł. Stawka na poziomie 5% to solidna propozycja, przewyższająca wskaźnik inflacji 😉 Cóż, zakupy spożywcze robi każdy z nas. Skoro można na nich zaoszczędzić bez większego kłopotu, dlaczego zatem nie spróbować? 🙂

Kto załapie się na zwrot za zakupy Twisto?

Cashback może zgarnąć posiadacz karty Twisto – niezależnie od tego, czy będzie to karta fizyczna czy wirtualna. Karta fizyczna dostępna jest w planie Space za 9,99 zł miesięcznie. Ponadto należy posiadać wyrażone zgody marketingowo-handlowe.

Dotychczasowych klientów Twisto obowiązuje kluczowy warunek, mianowicie uczestnikiem promocji może być:

zarejestrowany wcześniej Użytkownik Twisto, który w ciągu 3 miesięcy poprzedzających pierwszy dzień obowiązywania Promocji nie dokonał ani jednej płatności kartą Twisto (fizyczną lub wirtualną) lub nie dokonał płatności w jednym ze sklepów wskazanych w Załączniku nr 1.Pierwszy dzień obowiązywania promocji to 15 marca 2021 roku. Jeśli więc w ciągu 3 miesięcy przed tą datą nie używaliście karty Twisto – możecie wziąć udział w promocji. A jeśli nie jesteście jeszcze klientami Twisto, możecie odebrać 100 zł premii na start. Niestety, obu promocji nie możecie ze sobą połączyć. Zatem lepiej wybrać pewne 100 zł na start niż 5% cashback.

Kartę wirtualną macie jednak za darmo i to od razu po zarejestrowaniu konta w aplikacji. Nie musicie na nią czekać, to ona czeka na Was w Waszym smartfonie. Żeby płacić kartą wirtualną w sklepach stacjonarnych, musicie dodać jej dane w Google Pay lub Apple Pay, a potem płacić zbliżeniowo. Pamiętajcie jednak, że usługi Google/Apple Pay dostępne są wyłącznie dla płatnego pakietu.

Natomiast podczas zakupów online wystarczy użyć numerów karty do wykonania transakcji. W związku z tym klienci korzystający z darmowego pakietu od Twisto, również mogą liczyć na 5% zwrotu. Wystarczy, że swoje zakupy spożywcze zamówicie online.

O samej usłudze przeczytacie więcej w podlinkowanym niżej artykule. Twisto to wiele ciekawych rozwiązań w jednej aplikacji. 

Zasady – jak zgarnąć zwrot za zakupy Twisto

Do promocji nie trzeba się zapisywać ani rejestrować. Funkcja cashback została domyślnie aktywowana. Do Was należy już tylko robienie zakupów. Wybierzcie jeden ze wskazanych sklepów (lista znajduje się w dalszej części artykułu) i płaćcie za zakupy w nich kartą Twisto. Jedynym ograniczeniem jest łączna kwota zwrotu, która nie może przekroczyć 200 zł. Możecie jednak zrobić tyle transakcji, ile tylko chcecie. Oznacza to, iż w celu zgarnięcia pełnej puli należałoby zakupić produkty o wartości 4000 zł. Cóż, można z tego wyprawić niezłą imprezę 🙂

Promocja trwa od 15 marca do 30 kwietnia 2021 roku. Maksymalna kwota zwrotu za każdy miesiąc (osobno marzec i kwiecień) to 100 zł.

Jak pewnie wiecie, Twisto to karta z odroczonym terminem płatności. Oznacza to, że każdy użytkownik ma limit środków, który może wykorzystać, a następnie spłacić go bez żadnych kosztów czy odsetek w ciągu maksymalnie 15 dni od zakończenia danego cyklu rozliczeniowego. 5% zakupów wróci na Wasze konto w postaci punktów, które wykorzystacie do częściowego spłacenia wykorzystanego limitu (1 punkt = 1 zł). W Waszej kieszeni zostanie więc 5% wartości zakupów. Ewentualnie limit możecie spłacać na bieżąco, dzięki czemu będziecie go „odblokowywać” pod kolejne zakupy.

W jakich sklepach obowiązuje zwrot

Pełna lista kilkudziesięciu sieci sklepów, biorących udział w akcji, znajduje się w tym miejscu. Krótko mówiąc, trudno byłoby zrobić zakupy, które nie „łapią” się na zwrot. 5% ich wartości wróci do Was po wizycie między innymi w Biedronce, Lidlu, Aldi, Carrefour czy Dino. Do tego dochodzą piekarnie i sklepy internetowe, a nawet automaty kawowe!  

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Do kiedy obowiązuje promocja?

Do 30 kwietnia 2021 roku. 

Za zakupy w jakich sklepach otrzymam zwrot?

Pełna lista znajduje się tutaj.

Jak spłacić limit Twisto punktami ze zwrotu?

Wystarczy odszukać daną płatność, a następnie kliknąć Zapłać, wybierając opcję płatności punktami promocyjnymi.

Gdzie szukać karty wirtualnej? Po zalogowaniu do aplikacji należy odszukać i kliknąć na dolnym pasku ikonę karty. Pojawią się wtedy karta fizyczna oraz (po przesunięciu ekranu) karta wirtualna, której wystarczy nadać PIN i gotowe – można już używać jej w Google Pay/Apple Pay i podczas zakupów online. Więcej informacji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów