Alior Bank: odbierz 10.000 punktów powitalnych w programie Priceless Specials, które wymienisz na 12 biletów do kina (o wartości ponad 300 zł)

Aktualnie w Alior Banku trwa rekordowa promocja Konta Jakże Osobistego z 200 zł premii, która dodatkowo okraszona jest 4 biletami do kina oraz preferencyjnym oprocentowaniem dla lokaty oraz konta oszczędnościowego na poziomie 3% w skali roku. Jak się okazuje, tą świetną ofertę możecie dodatkowo uzupełnić o kartę kredytową TU i TAM. W ramach promocji „kredytówki” do zdobycia są punkty powitalne w znanym i lubianym przez czytelników bloga programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials. Co tu kryć, punktów jest sporo, bo aż 10.000. Możecie je przykładowo wymienić na 12 biletów do kina sieci Cinema City (jeden bilet „kosztuje” 800 punktów). Kto chodzi do kina ten wie, iż obecnie próżno szukać biletu normalnego w cenie poniżej 30 zł, szczególnie gdy na seans chcemy wybrać się w piątek lub sobotę wieczór. Dlatego w aliorowskiej promocji do zgarnięcia są nagrody o wartości przewyższającej 300 zł. Oprócz tego, karta kredytowa TU i TAM zapewnia 1% moneyback od płatności zagranicznych (do 300 zł w skali roku) oraz przewalutowania bez marży i prowizji! Co ważne, z promocji możecie skorzystać bezkosztowo, ponieważ karta TU i TAM może być dla Was darmowa po spełnieniu jednego warunku.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja trwa od 9 września 2019 roku do 15 listopada 2019 roku. W tych dniach należy podpisać umowę o kartę kredytową TU i TAM oraz przystąpić do programu Mastercard Priceless Specials. Promocja może zostać zakończona przed czasem, w chwili wyczerpania puli 860 nagród. W takiej sytuacji, stosowny komunikat pojawi się na stronie promocji. Moim zdaniem, akcja jest dość niszowa, dlatego powinna jeszcze trochę potrwać.

Promocja skierowana jest do uczestników, którzy dokonują pierwszej rejestracji karty kredytowej Alior Banku w programie. Dla uniknięcia wątpliwości, z promocji nie mogą skorzystać osoby, które zarejestrowały kartę kredytową Alior Banku w programie przed 9 września 2019 roku, ale zrezygnowały z udziału w Priceless Specials, a teraz ponownie chcą ją zarejestrować. Natomiast zarejestrowanie w programie karty debetowej Alior Banku oraz każdej innej karty nie koliduje z możliwością udziału w niniejszej promocji.

 

Jak przystąpić do promocji?

O kartę kredytową TU i TAM możecie zawnioskować za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub na stronie promocji. Jeśli macie zamiar skorzystać zarówno z promocji konta osobistego z 200 zł premii, jak i z promocji karty kredytowej, w zasadzie oba wnioski możecie wypełnić równolegle. Formalności związane z uzyskaniem karty kredytowej i tak „ogarnia się” podczas kontaktu telefonicznego ze strony banku.

 

 

Po podpisaniu umowy o kartę, rejestracja w Priceless Specials dostępna jest w bankowości internetowej, na stronie programu, poprzez infolinię lub w dowolnej placówce Alior Banku. W przypadku wyboru pierwszej opcji (moim zdaniem najlepszej), zalogujcie się do bankowości internetowej i wejdźcie w zakładkę Szczegóły karty. Po rozwinięciu szczegółów zakładki znajdziecie sekcję Informacje o karcie, w której dostępna jest opcja włączenia programu.

Pamiętajcie również, iż utworzenie konta w programie trwa do 14 dni roboczych, choć w rzeczywistości odbywa się to o wiele szybciej.

 

Zasady promocji

Głównym warunkiem uzyskania punktów powitalnych jest wykonanie 6 płatności bezgotówkowych kartą w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w Internecie. Macie na to 60 dni kalendarzowych od momentu przystąpienia do programu.

Punkty zostaną przyznane w ciągu 14 dni roboczych od momentu wykonania ostatniej z wymaganych transakcji. Ich ważność upływa w ciągu 1 miesiąca od momentu przyznania. Co tu kryć, punkty najlepiej wymienić od razu po ich przyznaniu. Najciekawszym sposobem wymiany punktów będzie wybór biletów do Cinema City, ewentualnie voucherów do Circle K, Czas na Herbatę, empik.com, Douglas, RTV EURO AGD, czy home&you. O wartości biletów wspominałem we wstępie, zaś w przypadku voucherów ich łączna wartość oscyluje w granicy 150 zł. Oczywiście okres ważności zarówno biletów, jak i przyznanych voucherów jest już o wiele dłuższy.

Szczegóły w regulaminie promocji – Priceless Specials TU i TAM.

 

Zasady promocji – do 300 zł premii za płatności zagraniczne

Karta TU i TAM umożliwia również otrzymywanie 1% zwrotu za płatności wykonane za granicą, zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w zagranicznych sklepach online.

Maksymalny kwartalny zwrot to 75 zł, co w skali roku daje nawet 300 zł premii. Zwroty wypłacane są w ciągu 30 dni po każdym kwartale kalendarzowym na rachunek karty kredytowej (tworząc nadwyżkę lub spłacając aktualnie wygenerowane zadłużenie).

 

Oprócz tego, Alior Bank zapewnia przewalutowania bez prowizji w 152 walutach! Dla dolara, euro i funta brytyjskiego bank stosuje średni kurs NBP, zaś w przypadku pozostałych walut, Alior Bank najpierw przewalutowuje transakcję na USD po kursie organizacji płatniczej Mastercard (bez doliczania prowizji oraz marży banku), a następnie uzyskaną kwotę przelicza po kursie średnim NBP. Dzięki temu nie musicie korzystać z kantoru walutowego lub wyrabiać dodatkowych kart walutowych.

 

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminach:

 

 

 

 

Szczegóły karty kredytowej TU i TAM

Wydanie karty kredytowej TU i TAM jest darmowe. Miesięczna opłata za jej obsługę wynosi 19 zł, aczkolwiek w łatwy sposób możecie jej uniknąć. Wystarczy, że wykonacie w danym miesiącu płatności bezgotówkowe na kwotę minimum 1500 zł, a opłata zostanie wyzerowana.

Wypłaty z bankomatów są stosunkowo drogie i raczej odradzam ich używania. Kartę możecie podpiąć zarówno do Google Pay, jak i Apple Pay. Okres bezodsetkowy trwa długo, bo aż do 59 dni, zaś RRRO poza tym okresem to 13,68%. Jeśli pojęcia te są Wam obce, zachęcam do zapoznania się z moim poradnikiem Jak działa karta kredytowa.

 

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów