Przetestuj produkty marki TRESemmé i odbierz zwrot środków na konto (do 24,99 zł dla 1 osoby)

Po dłuższej przerwie nareszcie znalazła się ciekawa promocja dla miłośników testów produktów. Tym razem do analizy trafiają produkty marki TRESemmé. Przyznam szczerze, nie znałem wcześniej tej marki, aczkolwiek wiem, iż zwrot można otrzymać między innymi za szampony, maski, pianki, olejki, odżywki, lakiery do włosów, czy też spray'e. Cóż, skoro i wy nie znaliście tej marki lub jeszcze jej nie testowaliście, macie okazję zrobić to za darmo 🙂  Maksymalny zwrot jaki możecie uzyskać to 24,99 zł. Organizatorem promocji ponownie jest znana i lubiana agencja Smolar.

 

 

Zasady promocji

Promocja „Formuła na zwrot kasy” trwa od 8 lipca do 4 sierpnia 2019 roku lub do wyczerpania puli 10.000 zwrotów. Obowiązuje tu zasada kto pierwszy ten lepszy, zaś w przypadku wyczerpaniu puli, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji. W wymienionym okresie należy dokonać zarówno zakupu, jak i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Produkty Rexony możecie zakupić w sklepie Rossmann (tak wynika z informacji w formularzu, choć w regulaminie jest informacja o dowolnym sklepie), również internetowym. Po wysłaniu formularza powinniście otrzymać maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki. W praktyce zazwyczaj wpada on do SPAM-u lub nie przychodzi wcale, co pokazały poprzednie tego typu akcje. W związku z tym, dla pewności możecie podpytać mailowo organizatora, czy wasze zgłoszenie zostało przyjęte poprawnie. Możecie to zrobić zaraz po wypełnieniu formularza.

 

W ramach promocji możecie uzyskać zwrot wyłącznie za zakup pojedynczego produktu. Wszelkie multipaki typu 2+1 lub 3+1 nie biorą udziału w promocji. Produkty biorące udział w promocji znajdziecie w załączniku numer 1 do  regulaminu promocji „Wypróbuj TRESemmé”. Przy wizualizacjach produktów znajdziecie kwoty stanowiące maksymalne stawki zwrotów, jakie możecie uzyskać. Tak naprawdę są to dwie stawki: 19,99 zł lub 24,99 zł.

W przypadku, gdy koszt produktu na paragonie będzie niższy, wówczas na wasze konto powędruje kwota realnie zapłacona w sklepie. Natomiast w przypadku, gdy cena będzie równa lub wyższa kwocie podanej w tabeli, wówczas otrzymacie kwotę maksymalną, czyli na przykład 24,99 zł dla mgiełki nawilżającej o pojemności 125 ml 🙂

 

 

 

 

Zwrot środków, czyli zwróć uwagę na szczegóły

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwroty wypłacone będą sukcesywnie, nie wcześniej jednak niż 21 dni po dokonaniu prawidłowego zgłoszenia do promocji. Ostateczny termin wypłaty środków to 6 września 2019 roku. W przypadku potrzeby dodatkowej weryfikacji, zwrot środków może się opóźnić do 20 września 2019 roku. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

 

Szczegóły:

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów