fbpx

Toyota Bank: podsumowanie promocji z 65 zł premii za założenie Lokaty Plus na 6 miesięcy oraz konkurs dla uczestników Klubu Korzyści

W dzisiejszym wpisie przedstawiam dwie ważne informacje dla klientów Toyota Banku, którzy jednocześnie są uczestnikami Klubu Korzyści. Pierwsza wiadomość to przypomnienie o potrzebie uzupełnienia danych w promocji „Podwójne korzyści dla Uczestników Klubu Korzyści”, w której do zdobycia było 65 zł premii w zamian za założenie co najmniej jednej lokaty Depozyt Plus na 6 miesięcy na kwotę minimum 8000 zł. Promocja trwała na przełomie września i października 2017 roku, zaś jej odbiorcami były osoby, które założyły Konto Jedyne w ramach akcji organizowanych wraz z Agorą. Druga ważna informacja to rozpoczęcie ostatniego etapu Klubu Korzyści. Jeśli zdobyliście co najmniej 1000 punktów, możecie teraz wziąć udział w konkursie, w którym do zdobycia są tablety, smartwatche oraz vouchery na wycieczki. Prace konkursowe należy dostarczyć do 4 marca 2018 roku.

 

 

Podsumowanie promocji „Podwójne korzyści dla Uczestników Klubu Korzyści”

Główne warunki promocji jakie należało spełnić to:

 • rejestracja w dniach od 20 września 2017 roku do 22 października 2017 roku,
 • zwiększenie salda depozytów oraz otwarcie lokat do 6 listopada 2017 roku,
 • utrzymanie zwiększonego salda depozytów przez minimum 30 dni,
 • utrzymanie założonej lokaty przez minimum 90 dni,
 • rejestracja w Klubie Korzyści do 30 października 2017 roku.

Więcej szczegółowych informacji na temat promocji znajdziecie w regulaminie oraz w artykule. Jeśli spełniliście wymienione warunki, wówczas na waszych skrzynkach mailowych powinna się znaleźć wiadomość o następującej treści:

 

Gratulujemy!

Zostałeś zakwalifikowany do wypłaty Premii w Promocji „Podwójne korzyści dla Uczestników Klubu Korzyści”. 

Aby Premia znalazła się na Twoim koncie, prosimy o uzupełnienie niezbędnych danych, w tym numeru Konta Jedynego, na które wykonamy przelew. 

W tym celu prosimy o zalogowanie się do Aplikacji pod adresem lokata2.zpremia.pl i wypełnienie udostępnionego formularza.

Prosimy o przygotowanie numeru Konta Jedynego w Toyota Banku (bez spacji) oraz o nie stosowanie w danych adresowych znaków przecinka i średnika – ułatwi nam to realizację przelewów. 

Dane należy uzupełnić do dnia 4 marca 2018 r. 
Premie zostaną wypłacone do dnia 16 marca 2018 r. 

Link do aplikacji

 

Wiadomości miały zostać rozesłane do 26 lutego 2018 roku, aczkolwiek organizator spełnił ten warunek kilka dni wcześniej. Informacje zawarte w mailu są proste i przejrzyste, nie trzeba tu raczej niczego tłumaczyć. Jeśli nie możecie odnaleźć hasła do logowania w panelu, skorzystajcie z opcji PRZYPOMNIJ HASŁO. Po podaniu maila, nowe hasło otrzymacie dosłownie w ciągu kilku sekund. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zostawiajcie pytania w komentarzach.

 

Nie otrzymałem maila…

Jeżeli na waszych skrzynkach nie pojawiła się stosowna wiadomość, sprawdźcie zakładki SPAM, Oferty, Inne itd. W przypadku braku maila również w wymienionych miejscach – spróbujcie mimo wszystko wypełnić dane do wypłaty premii na stronie promocji. Jeśli zostaną one przyjęte, wówczas będzie to oznaczać, iż wszystko jest w porządku, tylko mail przypominający się gdzieś zapodział. Jeśli i to nie zadziała, złóżcie reklamację na adres mailowy [email protected]. W wiadomości podajcie swoje imię, nazwisko oraz przyczyny reklamacji (krótki opis faktu, iż spełniliście warunki promocji, a i tak nie dostaliście maila). Reklamację należy złożyć za pośrednictwem maila, z którego rejestrowaliście się w promocji. Organizator rozpatrzy reklamację w ciągu 30 dni kalendarzowych. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji, środki zostaną wypłacone w ciągu 10 dni od daty wypełnienia danych do wypłaty premii.

 

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami na blogu

 

 

Konkurs dla uczestników Klubu Korzyści Toyota Bank

O starcie Klubu Korzyści „Bank z premią” pisałem dość dawno, bo w maju 2017 roku. Akcja skierowana jest do posiadaczy aktywnego Konta Jedynego w Toyota Banku, którzy mają wyrażone zgody handlowe oraz zgody marketingowe, zaś swoje konto założyli w jednej z promocji organizowanej wraz z Agorą. Zbieranie punktów w programie możliwe było do 31 stycznia 2018 roku, zaś ostateczne podliczenie zebranych punktów nastąpiło 14 lutego 2018 roku. Następnego dnia organizator promocji rozesłał maile z informacją o zdobyciu minimalnej liczby punktów uprawniających do wzięcia udziału w konkursie oraz nadaniu odpowiedniego statusu:

 • Silver dla osób, które zebrały od 1000 do 1999 punktów,
 • Gold dla osób, które zebrały od 2000 do 2999 punktów,
 • Platinum dla osób, które zebrały od 3000 do 3499 punktów,
 • Diamond dla osób, które zebrały powyżej 3500 punktów.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy od 15 lutego 2018 roku do 4 marca 2018 roku przesłać pracę konkursową zgodną z tematem przydzielonym do danego statusu:

 • status Silver: propozycja hasła promującego „Moje korzystanie z Konta Jedynego”,
 • status Gold: propozycja hasła promującego „Jak oszczędzam z Toyota Bank”,
 • status Platinum: zdjęcie oraz hasło promujące „Za co najbardziej lubię Toyota Bank”,
 • status Diamond: zdjęcie oraz hasło promujące: „Moje tankowanie korzyści z Toyota Bank”.

Prace konkursowe należy dostarczyć poprzez stronę promocji. Szczegółowe opisy wymagań wobec poszczególnych prac dostępne są w regulaminie (strony 7-11). Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie promocji do 23 marca 2018 roku. Tego samego dnia laureaci otrzymają również maila z informacją o przyznaniu nagrody oraz prośbą o wysłanie pocztą elektroniczną na adres email podany w powiadomieniu danych niezbędnych do przekazania nagrody: imienia, nazwiska, adresu właściwego do doręczenia nagrody oraz numeru telefonu. Na dostarczenie wymienionych danych laureaci będą mieli czas do końca marca. Przyznanie i wydanie nagród nastąpi najpóźniej do 30 kwietnia 2018 roku.

 

Nagrody w konkursie są następujące:

 • Status „Silver”– 25 x Samsung Galaxy Tab A 7.0 o wartości 550 zł,
 • Status „Gold” – 10 x Smart watch Polar V800 HR o wartości 1800 zł,
 • Status „Platinum” – 10 x Samsung Galaxy S8 o wartości 3500 zł,
 • Status „Diamond” – 5 x voucher na wycieczkę o wartości 10 000 zł do zrealizowania w okresie do dnia 31.12.2018 roku.

Ponadto organizator zapewnia nagrodę dodatkową, która zostanie przekazana na poczet podatku dochodowego od otrzymanych nagród głównych. Oznacza to, iż wszelkie kwestie podatkowe załatwi za Was organizator.

Po szczegóły konkursu odsyłam do regulaminu Klubu Korzyści.

 

50 zł za zdobycie 1000 punktów w Klubie Korzyści

Oprócz udziału w konkursie, warto również wspomnieć, iż zdobycie co najmniej 1000 punktów gwarantuje uzyskanie 50 zł premii ekstra. Maila z informacją o przyznaniu premii specjalnej otrzymacie do 16 marca 2018 roku. Następnie do 23 marca 2018 roku waszym zadaniem będzie uzupełnienie danych do wypłaty premii na stronie promocji (link będzie podany w mailu). Premie gwarantowane zostaną wypłacone do końca marca 2018 roku. Oczywiście w dniu wypłaty bonusu, wasze Konto Jedyne musi być nadal aktywne.

 

Wysyp promocji bankowych

Jeśli uważacie, iż promocje bankowe to łatwy i skuteczny sposób na uzyskiwanie dodatkowych dochodów to mam dla Was dobrą wiadomość. Obecnie mamy istny wysyp tego typu akcji promocyjnych. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie 🙂

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów