Toyota Bank: nawet 7,5% odsetek na Koncie Młodzieżowym Click oraz bon o wartości 100 zł do Apple Store lub Google Play

W ramach Toyota Banku ruszyła bardzo ciekawa promocja „Bonus dla najlepszych”. Jest to swoisty konkurs świadectw, w którym można zdobyć podwojenie, a nawet potrojenie odsetek na koncie bankowym. Dodatkowa aktywność nagrodzona zostanie bonem o wartości 100 zł do Google Play lub Apple Store. Beneficjentami promocyjnego oprocentowania będą uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Jak łatwo się domyśleć, w większości przypadków rzeczywistymi beneficjentami będą rodzice posiadaczy konta 🙂

 

 

Uczestnicy

Uczestnikiem promocji może być osoba, która ukończyła 13 lat, ale nie ukończyła 24 lat i jest / była uczniem szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej. Podstawowym warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aktywnego Konta Młodzieżowego Click wraz z wydaną kartą płatniczą. Konto mogliście otworzyć wcześniej lub podczas trwania programu. 

Aby przystąpić do promocji należy przesłać kopię świadectwa szkolnego (za rok szkolny 2016/2017) w postaci czytelnego pliku graficznego (obie strony) w terminie do 7 lipca 2017 roku za pomocą poczty elektronicznej na adres: [email protected] lub przy pomocy dedykowanego formularza dostępnego na stronie programu. Jeśli wybierzecie pierwszą opcję, wysłana wiadomość musi posiadać odpowiednią strukturę:

Poprawna składnia tematu przekazywanej wiadomości to Imię Nazwisko; PESEL; wartość średniej, np.: Adam Kowalski; 00000000000; 4,94. W treści wiadomości, poza załącznikiem z kopią Świadectwa szkolnego, nie należy umieszczać żadnych opisów. Umieszczenie opisu w treści wiadomości lub niepoprawna składnia tematu przekazanej wiadomości spowoduje uznanie Rejestracji za nieprawidłową.

 

Warunki promocji

Nagrodą w promocji jest podwojenie, a nawet potrojenie odsetek naliczanych na koncie Click. Bazowe oprocentowanie wynosi 2,5% dla kwoty do 8000 zł oraz 0,5% dla nadwyżki. Zgodnie z zasadami promocji:

  • uczestnik promocji otrzyma 100% dodatkowych odsetek brutto (nie więcej niż 100 zł) od środków zgromadzonych na koncie w terminie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2017 roku, pod warunkiem otrzymania średniej z ocen na świadectwie szkolnym w przedziale od 4,75 do 4,99,
  • uczestnik promocji otrzyma 200% dodatkowych odsetek brutto (nie więcej niż 200 zł) od środków zgromadzonych na koncie w terminie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2017 roku, pod warunkiem otrzymania średniej z ocen na świadectwie szkolnym równej lub wyższej niż 5,00, w wysokości nie wyższej niż 200 zł.

W związku z tym, przez 3 miesiące środki mogą być oprocentowane na 5% w skali roku, a nawet na 7,5% w skali roku.

 

Dodatkową nagrodą jest karta upominkowa o wartości 100 zł do Google Play lub Apple Store. Warunkiem jej otrzymania jest uzyskanie średniej ocen na poziomie co najmniej 4,75 oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę 200 zł w każdym z trzech miesięcy (kwiecień, maj, czerwiec). Do łącznej kwoty transakcji nie wliczają się drobne płatności na kwotę do 20 zł.

 

Finalizacja promocji

Po zweryfikowaniu otrzymanych świadectw, bank wypłaci promocyjne odsetki do 14 lipca 2017 roku. Wysyłka bonu nastąpi natomiast mailowo do 21 lipca 2017 roku. Wcześniej bank skontaktuje się z Wami w kwestii wyboru odpowiedniej karty podarunkowej.

Szczegóły w regulaminie oraz na stronie promocji.

 

Szczegóły Konta Młodzieżowego Click

 – 0 zł za prowadzenie konta bez żadnych warunków,

 – 1 zł miesięcznie za użytkowanie karty debetowej,

 – 0 zł za 3 pierwsze wypłaty z dowolnego bankomatu w Polsce, każda kolejna 4,50 zł,

 – 0 zł za przelewy internetowe.

Wraz z kontem Click możecie otworzyć bezpłatne konto oszczędnościowe Super Click, którego oprocentowanie wynosi 3% w skali roku dla kwoty do 10.000 zł. Nadwyżka pracuje już tylko na 0,75% w skali roku. Nawet jeśli nie chodzicie już do szkoły, możecie otworzyć to konto do 24 roku życia i korzystać z przyzwoitego jak na te czasy oprocentowania.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów