fbpx

Toyota Bank: 65 zł premii dla uczestników Klubu Korzyści w zamian za założenie lokaty Depozyt Plus na 6 miesięcy (na minimum 8000 zł)

Toyota Bank słynie z promocji przeznaczonych dla obecnych klientów. Tym razem posiadacze Konta Jedynego, założonego w ramach jednej z promocji organizowanej wraz z Agorą mogą otrzymać 65 zł premii w formie przelewu. Promowaną lokatą jest Depozyt Plus na 6 miesięcy z oprocentowaniem wynoszącym 2% w skali roku. Minimalna kwota lokaty uprawniająca do zdobycia bonusu to 8000 zł.

 

 

Uczestnicy promocji 

Zacznijmy od tego, kto może zostać uczestnikiem promocji. Otóż akcja dedykowana jest dla obecnych posiadaczy Konta Jedynego, otwartego w ramach jednej z poprzednich promocji organizowanych wspólnie przez Toyota Bank oraz Agorę:

 

Klikając w odnośniki przejdziecie do opisów danych promocji, co pozwoli Wam zweryfikować, czy aby na pewno konto zakładaliście podczas akcji z Agorą. Warto mieć na uwadze, iż w międzyczasie bank organizował także akcje Money Mania oraz Comperia Bonus, w których udział nie uprawnia do otrzymania 65 zł bonusu.

Z promocji wykluczone są osoby, które zamknęły Konto Jedyne w terminie od 1 stycznia 2016 roku do 19 września 2017 roku. Oprócz tego, standardowo z promocji wyłączeni są pracownicy banku oraz pracownicy/współpracownicy organizatora promocji wraz z ich najbliższą rodziną.

 

Warunki promocji

Jeśli macie już pewność, że możecie wziąć udział w akcji, przejdźmy do zasad promocji. Aby zdobyć 65 zł bonusu, należy założyć lokatę Depozyt Plus na 6 miesięcy na kwotę minimum 8000 zł. Środki przeznaczone na lokatę muszą jednak stanowić zwiększenie dotychczasowego salda depozytów według stanu z 19 września 2017 roku. Mówiąc prościej, lokata może być założona z dopływu świeżych środków z zewnątrz.

Zgodnie z zapisami regulaminu:

Saldo depozytów – kwota środków pieniężnych zgromadzonych przez Uczestnika na wszystkich kontach i wszystkich lokatach dostępnych w ofercie Banku na dzień 19.09.2017 roku;

Zwiększenie salda depozytów – zwiększenie kwoty środków pieniężnych zgromadzonych na wszystkich kontach i wszystkich lokatach dostępnych w ofercie Banku na 19.09.2017, poprzez założenie co najmniej jednej lokaty: Depozyt Plus na 6 miesięcy na kwotę minimum 8000 zł.

Czyli jeszcze raz. Zwiększacie saldo depozytów o wspomniane 8000 zł i otwieracie poprzez bankowość internetową lokatę Depozyt Plus na 6 miesięcy z gwarantowanym oprocentowaniem wynoszącym 2% w skali roku (wybór lokat w Toyota Banku jest ogromny, dlatego nie pomylcie się podczas wyboru danego depozytu). Następnie musicie utrzymać założoną lokatę przez minimum 90 dni. Po tym okresie możecie zerwać lokatę, jednak w takim przypadku utracicie większość z naliczonych odsetek. O wiele lepszym pomysłem będzie utrzymanie lokaty przez pełne 6 miesięcy (odsetki wypłacane są na koniec okresu oszczędzania).

Dodatkowym warunkiem jest utrzymanie zwiększonego salda depozytów (czyli salda z 19.09.2017 powiększonego o środki na lokacie) przez co najmniej 30 dni. Pamiętajcie, iż saldo depozytów dotyczy również kwot zgromadzonych na koncie osobistym. Jeśli dość aktywnie korzystacie z Konta Jedynego, dla bezpieczeństwa lepiej zapewnić na nim pewną górkę, tak by po 30 dniach nie okazało się, że saldo depozytów jest zbyt niskie.

Powyższy wymóg najlepiej wyjaśnić na przykładzie. Załóżmy, że 19 września 2017 roku w Toyota Banku posiadam dwie aktywne lokaty na łączną kwotę 10.000 zł. Oprócz tego, w ramach niniejszej promocji wpłacam kolejne 8000 zł. Ponadto, na Koncie Jedynym posiadam jakąś drobną kwotę, służącą do pokrycia opłat z tytułu prowadzenia rachunku (na przykład 10 zł). Aby zatem spełnić warunki promocji po 30 dniach od założenia lokaty Depozyt Plus, w Toyota Banku muszę posiadać: 10.000 zł + 8000 zł + 10 zł na Koncie Jedynym. Dla pewności, w międzyczasie wpłacę na Konto Jedyne dodatkowo 10 zł (saldo wyniesie 20 zł), tak, by przypadkiem saldo po 30 dniach nie było niższe (a nuż w międzyczasie pojawi się jakaś drobna opłata z tytułu użytkowania konta, która wyautuje mnie z promocji).

 

Poniżej kluczowe hasła z regulaminu dla tej części analizy:

Utrzymanie lokaty – utrzymanie aktywnej umowy lokaty: Depozyt Plus na 6 miesięcy w kwocie minimum 8000 zł założonej w ramach Promocji przez co najmniej 90 dni licząc od dnia jej założenia;

Utrzymanie zwiększonego salda depozytów – utrzymanie kwoty środków zgromadzonych na wszystkich kontach i wszystkich lokatach na dzień 19.09.2017, w tym założonej w ramach Promocji lokaty: Depozyt Plus na 6 miesięcy w kwocie minimum 8000 zł przez minimum 30 dni licząc od dnia zwiększenia salda depozytów…

 

Instrukcja krok po kroku

Teraz kwestie formalne. Aby wziąć udział w akcji, należy zarejestrować się na stronie lokata2.zpremia.pl w dniach od 20 września 2017 roku do 22 października 2017 roku, klikając „Mam Konto Jedyne w Toyota Banku”. W tym miejscu zostaniecie poproszeni o wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie przeprowadzenia promocji (chodzi o przyznanie i wydanie premii). Jest to standardowa procedura dla tego typu akcji. Pamiętajcie, że jednym z warunków akcji jest również posiadanie aktualnej (wyrażonej we wcześniejszych akcjach) zgody na przesyłanie informacji handlowych oraz na przetwarzanie danych w celu marketingu bezpośredniego.

Na zwiększenie salda depozytów oraz otwarcie lokaty macie czas do 6 listopada 2017 rokuInformację o przyznaniu premii otrzymacie mailowo do 26 lutego 2018 roku. Waszym zadaniem będzie zalogowanie się na stronie promocji do 4 marca 2018 roku oraz uzupełnienie danych do wypłaty premii. Wypłaty premii nastąpią do 16 marca 2018 roku. Oczywiście w tym dniu Konto Jedyne musi być aktywne. Bonus zwolniony jest z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.  

 

Rejestracja w Klubie Korzyści

Dodatkowym warunkiem promocji jest rejestracja w Klubie Korzyści. Pisałem o nim szczegółowo w osobnym artykule. Jeśli już zarejestrowaliście się w Klubie Korzyści, nie musicie tego ponownie robić (z automatu spełniacie warunek promocji). Jeżeli natomiast nie jesteście jeszcze uczestnikami klubu, musicie zarejestrować się w nim do 30 października 2017 roku. Rejestracja będzie możliwa po otrzymaniu mailowego zaproszenia, zawierającego dedykowany link rejestracyjny

Dzięki uczestnictwu w Klubie Korzyści możecie w łatwy sposób zdobyć kolejne 50 zł oraz zawalczyć o cenne nagrody. Warunkiem uzyskania bonusu jest zdobycie co najmniej 1000 punktów. Za założenie lokaty Depozyt Plus na 6 miesięcy otrzymacie 100 punktów oraz dodatkowo 200 punktów za jej utrzymanie. Za rejestrację w klubie uzyskuje się natomiast 300 punktów. Aby dobić do pełnego 1000 punktów możecie na przykład założyć i utrzymać 1-miesięczną Lokatę Standardową na kwotę co najmniej 2000 zł. W zamian organizator przydzieli Wam łącznie 400 punktów.

 

Zwrot opłat za prowadzenie Konta Jedynego

Kolejnym elementem jest zwolnienie uczestników promocji z opłaty za prowadzenie konta. W bieżącej promocji bank zapewnia zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta maksymalnie do 31 marca 2018 roku. Bank co prawda pierwotnie pobierze opłatę za konto (2,49 zł), aczkolwiek zostanie ona zwrócona do 15. dnia kolejnego miesiąca. Warunkiem uzyskania zwrotu jest wzięcie udziału w promocji oraz utrzymanie aktywnej lokaty Depozyt Plus na 6 miesięcy. Jeśli korzystacie już ze zwolnienia z opłat w ramach promocji „Duet lokat” (trwającego do końca roku), oczywiście nie otrzymacie podwójnych zwrotów. Jednak już od 1 stycznia 2018 roku będziecie mogli korzystać ze zwolnienia w ramach niniejszej promocji.

 

Ile można zatem zarobić

Deponując 8000 zł na lokatę z oprocentowaniem 2% w skali roku, po 6 miesiącach uzyskacie 80 zł odsetek brutto, czyli 64,8 zł po odliczeniu podatku od zysków kapitałowych. Dodając do tego 65 zł nieopodatkowanego bonusu, łączny zysk netto wyniesie 129,8 zł. Aby uzyskać taki wynik netto (bez żadnych bonusów) należałoby ulokować środki na 6-miesięczną lokatę z oprocentowaniem wynoszącym około 4,01% w skali roku.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów