fbpx

Toyota Bank: 20 zł premii dodatkowej (jako zwrot kosztów za prowadzenie konta) w promocji Duet lokat z 140 zł lub 70 zł bonusu na start

Ważna (i bardzo pozytywna) informacja dla uczestników promocji Duet lokat z Toyota Bankiem. Organizator promocji postanowił dodać zapis w regulaminie, zgodnie z którym osoby, które utrzymają obie lokaty do okresu ich zapadalności otrzymają premię dodatkową w kwocie 20 zł. Będzie to niejako rekompensata za pobierane przez bank opłaty z tytułu prowadzenia konta. Standardowo opłata wynosi 2,49 zł i można jej uniknąć dopiero po wykonaniu płatności bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 400 zł miesięcznie. Jeśli udaje się Wam spełniać ten warunek, wówczas premia po prostu zwiększy wasze zyski z niniejszej promocji, odpowiednio do 160 zł i 90 zł.

 

 

Jak uzyskać 20 zł premii ekstra

Zanim omówię warunki uzyskania premii ekstra, na początek warto przypomnieć, jaki jest główny warunek uzyskania premii głównej. Otóż regulamin wymaga założenia dwóch lokat: Lokaty Sprint na 180 dni (minimum 3000 zł, oprocentowanie 2,5% w skali roku) oraz Lokaty Plus na 9 miesięcy (minimum 5000 zł, oprocentowanie 2% w skali roku). Aby zdobyć bonus, należy utrzymać obie aktywne lokaty przez co najmniej 90 dni. Przedwczesne zerwanie lokaty/lokat jest trochę bez sensu ze względu na utratę naliczonych odsetek. O wiele lepszym rozwiązaniem jest utrzymanie lokat do końca okresu ich zapadalności. Dodatkową motywacją do podjęcia takowej decyzji będzie z pewnością fakt, iż w ten sposób otrzymacie 20 zł premii ekstra (utrzymanie aktywnych lokat do okresu zapadalności będzie skutkowało wypłatą dodatkowych 20 zł).

Premia dodatkowa zostanie wypłacona przelewem do 25 stycznia 2019 roku. Oczywiście nowe warunki obejmują również osoby, które dotychczasowo zawnioskowały o Konto Jedyne w niniejszej promocji.

 

Dla Uczestników Promocji „Zarabiaj z duetem korzyści – edycja 2” Bank przygotował specjalną ofertę obejmującą jednorazowy zwrot opłaty za prowadzenie Konta Jedynego w wysokości 20 zł. Zwrot nastąpi po spełnieniu warunków określonych w § 3 pkt. II i III Regulaminu.

 

Szczegóły promocji w pierwotnym artykule oraz w zaktualizowanym regulaminie.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów