fbpx

Toyota Bank: 140 zł premii za założenie dwóch lokat + 75 zł do wykorzystania na Grouponie

Zakończona niecały miesiąc temu akcja Duet Lokat z Toyota Bankiem doczekała się kontynuacji w serwisie Groupon. Zasady promocji są niemal identyczne, jak w przypadku standardowej promocji poza Grouponem. Różnica polega na uhonorowaniu uczestników promocji dodatkowymi środkami do wykorzystania w serwisie Groupon. Nowi klienci mogą zyskać w ten sposób 75 zł, zaś obecni 20 zł. Tym razem zrezygnowano jednak z programu poleceń. Ponadto akcja jest limitowana: 500 voucherów dla nowych klientów oraz 250 voucherów dla obecnych.

 

 

Uczestnicy

Promocja „Duet lokat z Premią dodatkową od Groupon” dostępna jest zarówno dla całkiem nowych (w tym powracających), jak i obecnych posiadaczy konta w Toyota Banku.

Nowy Klient Banku – osoba, która nie posiada i nie posiadała Konta Jedynego w Banku w okresie od  1.01.2016 roku do 27.03.2017 roku…

Obecny Klient Banku – osoba, która posiada Konto Jedyne w Banku otwarte w ramach poprzednich akcji organizowanych wspólnie przez Organizatora i Partnera…

Organizatorem w rozumieniu regulaminu jest spółka Agora. Status obecnego klienta posiadają zatem osoby, które założyły Konto Jedyne w ramach następujących promocji:

Klikając w odnośniki przejdziecie do opisów danych promocji, co pozwoli Wam zweryfikować, czy konto na pewno zakładaliście podczas akcji z Agorą. Warto mieć na uwadze, iż w międzyczasie bank organizował także akcje Money Mania oraz Comperia Bonus. Założenie konta w ramach tych akcji nie uprawnia Was do wzięcia udziału w niniejszej promocji.

 

Z promocji wykluczone są osoby, które zamknęły Konto Jedyne w terminie od 1 stycznia 2016 roku do 27 marca 2017 roku oraz osoby, które skorzystały z promocji Duet Lokat organizowanej od 15 lutego 2017 roku do 8 marca 2017 roku dostępnej pod linkiem duetlokat1.zpremia.pl. Oprócz tego, standardowo z promocji nie mogą skorzystać pracownicy banku. 

 

140 zł premii dla nowych klientów + 75 zł na Groupon

Aby wziąć udział w promocji, pierwszym krokiem będzie zakup kuponu Groupon na stronie Groupon.pl. Jego koszt to 5 zł, zatem realny bonus wyniesie 135 zł. Promocja dostępna jest do 6 kwietnia 2017 roku lub do wyczerpania się limitu kuponów. Po zakupie kuponu, należy zarejestrować się na stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać imię, nazwisko, nabyty kod Groupon oraz adres e-mail, a także zaznaczyć pierwsze okienko (akceptacja regulaminu oraz zgoda na przetwarzanie danych przez organizatora). Automatycznie zostaniecie zalogowani w aplikacji promocyjnej po czym wybierzcie opcję Menu „Nie mam konta w Toyota Banku”. Teraz wystarczy, że przejdziecie na stronę banku i wypełnicie wniosek o Konto Jedyne.

Pamiętajcie, aby podczas składania wniosku zaakceptować zgodę na przesyłanie informacji handlowych oraz zgodę na przekazywanie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Chodzi tu głównie o informacje dotyczące przyznawania i wydawania premii oraz nagród (standardowa procedura w tego typu promocjach). 

Podczas wypełniania wniosku bank zapyta Was w jakiej formie chcecie otrzymywać wyciągi. Lepiej wybrać elektroniczne, ponieważ papierowe kosztują 5 zł miesięcznie. Podobnie jest w przypadku Pakietów SMS. Lepiej z nich zrezygnować, żeby nie narażać się na dodatkowe koszty. 

 

Najważniejszym z warunków jest oczywiście, założenie lokaty Plan Depozytowy na 160 dni z oprocentowaniem 2,5% w skali roku oraz Depozyt Plus na 12 miesięcy z oprocentowaniem 2,3% w skali roku. Obie lokaty należy założyć na kwotę minimum 5.000 zł każda. Toyota Bank ma dość pokaźną ofertę lokat, dlatego polecam uważny wybór depozytów z listy dostępnej w systemie elektronicznym. Pomyłka może kosztować Was utratę prawa do wypłaty premii. Lokaty należy założyć do 30 kwietnia 2017 roku.

Gdy lokaty będą już aktywne, warunkiem uzyskania premii będzie utrzymanie ich przez minimum 90 dni. Warto jednak poczekać do końca trwania lokat, gdyż ich przedwczesne zerwanie będzie skutkować niewypłaceniem naliczonych odsetek (otrzymacie sam bonus). Jeśli spełnicie ten podstawowy warunek – uzyskacie prawo do wypłaty premii.

 

70 zł premii dla obecnych klientów + 20 zł na Groupon

Podobnie jak w przypadku nowych klientów, pierwszym krokiem jest zakup kuponu Groupon na stronie Groupon.pl oraz późniejsza rejestracja w promocji. Tym razem wybieracie jednak opcję menu „Mam konto w Toyota Banku”. Pamiętajcie aby na stronie banku również wyrazić odpowiednie zgody.

W waszym przypadku punktem kulminacyjnym będzie zwiększenie salda depozytów posiadanych w Toyota Banku na dzień 27 marca 2017 roku (tj. kwoty środków pieniężnych zgromadzonych na wszystkich kontach i wszystkich lokatach w banku we wskazanym dniu) poprzez założenie co najmniej jednej lokaty Plan Depozytowy na 160 dni na kwotę minimum 5000 zł oraz co najmniej jednej lokaty Depozyt Plus na 12 miesięcy na kwotę minimum 5000 zł. Obie lokaty należy utrzymać przez minimum 90 dni, ale lepszym rozwiązaniem będzie utrzymanie depozytów do okresu zapadalności. Przedwczesne zerwanie lokat co prawda pozwoli Wam uzyskać bonus, ale pozbawi Was naliczonych odsetek. Na założenie obu lokat macie czas do 30 kwietnia 2017 roku.

Dodatkowo przez co najmniej 30 dni (licząc od dnia założenia lokat) należy utrzymać saldo wszystkich depozytów, które posiadaliście w banku według stanu na dzień 27 marca 2017 roku oraz założone w ramach akcji lokaty (utrzymanie zwiększonego salda depozytów). Definicyjnie wygląda to tak:

Utrzymanie zwiększonego salda depozytów – utrzymanie kwoty środków zgromadzonych na wszystkich kontach i wszystkich lokatach na dzień 27.03.2017 roku oraz założonych w ramach Akcji lokat: Plan Depozytowy na 160 dni w kwocie minimum 5 000 zł oraz Depozyt Plus na 12 miesięcy w kwocie minimum 5 000 zł przez minimum 30 dni licząc od dnia zwiększenia salda depozytów…

 

Wypłata bonusu oraz premii dodatkowej

Kwestia wypłaty bonusu zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku jest jednakowa, dlatego nie rozbijam jej na osobne części. Finalizacją akcji będzie powiadomienie Was o otrzymaniu prawa do wypłaty premii. Stosownego maila od organizatora, z informacją o zakwalifikowaniu do otrzymania premii otrzymacie do 16 sierpnia 2017 roku.

Następnie do 23 sierpnia 2017 roku będziecie musieli zalogować się na stronie promocji (link będzie podany w mailu), by uzupełnić dane do wypłaty premii (podstawowe dane do zrealizowania przelewu).

Premia zostanie wypłacona w terminie do dnia 31 sierpnia 2017 roku przelewem na wasze Konto Jedyne. Również do 31 sierpnia 2017 roku wasze konto w serwisie Groupon.pl zostanie zasilone środkami na kwotę odpowiednio 75 zł lub 20 zł. Środki te będą ważne do 31 grudnia 2017 roku. Premie zwolnione są z opodatkowania. Oczywiście do momentu wypłaty premii, należy zachować aktywne konto osobiste.

Po szczegóły promocji odsyłam do regulaminu oraz na stronę Groupon.pl.

 

Szczegóły promowanych lokat

Lokata Plan Depozytowy na 160 dni

– minimalna kwota jednej lokaty uprawniającej do otrzymania bonusu: 5000 zł
– maksymalna kwota jednej lokaty : 13000 zł

– maksymalna ilość lokat dla jednego klienta: 10 lokat, na łączną kwotę 130.000 zł
– okres lokaty: 160 dni
– oprocentowanie stałe: 2,5%
– kapitalizacja odsetek: na koniec okresu lokaty
– w przypadku zerwania lokaty przed terminem bank nie wypłaca odsetek
– lokata zakładana w pełni online

 

Lokata Depozyt Plus na 12 miesięcy

– minimalna kwota jednej lokaty: 5000 zł
– okres lokaty: 12 miesięcy
– oprocentowanie stałe: 2,3%
– kapitalizacja odsetek: na koniec okresu lokaty
– w przypadku zerwania lokaty przed terminem bank wypłaca 0,1 należnych odsetek
– lokata zakładana w pełni online

 

Szczegóły Konta Jedynego oraz zwolnienie z opłat za prowadzenie konta

Kolejnym elementem promocji jest zwolnienie uczestników z opłaty za prowadzenie konta. Bank co prawda pierwotnie pobierze opłatę za konto, aczkolwiek zostanie ona zwrócona w kolejnym miesiącu. Warunkiem uzyskania zwrotu jest wzięcie udziału w promocji oraz utrzymywanie obu aktywnych lokat. Zwroty będą realizowane nie dłużej jednak niż do 2017 roku. 

  • 0 zł / 2,49 zł za prowadzenie konta – opłata nie jest pobierana w przypadku dokonania transakcji kartą na kwotę minimum 400 zł miesięcznie,
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową,
  • 0 zł za trzy pierwsze wypłaty w miesiącu ze wszystkich bankomatów w Polsce, pozostałe wypłaty 4,50 zł każda,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • moneyback 5% – 10% zwrotu za zakupy na stacjach paliw,
  • Tabela opłat i prowizji.

Toyota Bank reklamuje Konto Jedyne jako „najlepsze konto dla zmotoryzowanych”. Przejawem tego hasła jest promocja „Tankuj korzyści do pełna”. W jej ramach otrzymujecie zwrot od 5% do 10% wartości zakupów dokonanych na stacjach paliw. Szczegóły programu moneyback w osobnym artykule.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów