fbpx

T-Mobile Usługi Bankowe: do 300 zł moneyback za płatności kartą oraz 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do 50.000 zł)

Pomimo przetestowania większości kont osobistych oferowanych przez banki w Polsce, moim głównym rachunkiem rozliczeniowym od ponad 5 lat jest konto T-Mobile Usługi Bankowe. Ostatnio zastanawiałem się, czy posiadając obecnie status nowego klienta założyłbym konto w tym telekomowym banku? Myślę, że tak. Rachunek w TMUB można polecić szczególnie osobom, które mają zamiar korzystać z niego w sposób aktywny. W bieżącej promocji banku możecie zdobyć nawet 300 zł premii jako 5% moneyback od transakcji kartowych. Oprócz tego TMUB umożliwi Wam ulokowanie środków na koncie oszczędnościowym z oprocentowaniem 3% w skali roku dla kwoty do 50.000 zł oraz skorzystanie z darmowego limitu w koncie. Po spełnieniu odpowiednich warunków nie zapłacicie również ani złotówki z tytułu użytkowania rachunku i karty, a w przypadku konta Premium wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie otrzymacie za 0 zł.

 

 

Dla nowych klientów do 300 zł moneyback

Zakładając jedno z kont dostępnych w ofercie T-Mobile Usługi Bankowe możecie zdobyć 180 zł (w przypadku konta Freemium) lub 300 zł premii (w przypadku konta Premium). Bonus nie będzie jednak wypłacony jednorazowo jak ma to miejsce w przypadku akcji z premią na start, lecz w ramach 5% zwrotów naliczanych od transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą.

Aby wziąć udział w promocji należy założyć konto Freemium lub Premium oraz wyrazić zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a także zgody na weryfikację historii zobowiązań. Promocyjne 5% zwrotu od transakcji kartą dotyczy zarówno transakcji wykonywanych BLIKIEM, kartą debetową jak i kartą kredytową. Zsumowany bonus wypłacany jest 15. dnia następnego miesiąca, po miesiącu, w którym zostały dokonane transakcje. Od moneyback nie pobiera się żadnego podatku. 5% zwrotu otrzymacie zarówno za transakcje w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych jak na przykład: sklepy, stacje paliw, kina, pływalnie, itd. jak i w Internecie (sklepy internetowe, Allegro, itd.). Wyłączone są natomiast „nietypowe transakcje”, dzięki którym w zbyt łatwy sposób moglibyście „nabić moneyback”. Dotyczą one następujących kodów MCC:

a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;

b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);

c. 4111, określający m.in. usługi transportowe,

d. 6012, określający instytucje finansowe;

e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

g. 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

h. 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne (a tak naprawdę opłaty rachunków domowych za pośrednictwem karty płatniczej).

 

W przypadku konta Freemium maksymalny miesięczny zwrot to 15 zł, czyli do 180 zł rocznie. Warunkiem uzyskania prawa do bonusu w danym miesiącu jest dokonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 200 zł.

Konto Premium zapewnia jeszcze wyższy zwrot. Maksymalnie otrzymacie 25 zł w skali miesiąca, czyli do 300 zł rocznie. Warunkiem uzyskania prawa do bonusu w danym miesiącu jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę wynoszącą co najmniej 500 zł. Oznacza to, iż w przypadku konta Premium, albo zgarniecie pełną pulę 25 zł, albo wasza premia wyniesie 0 zł, jeśli nie zapewnicie płatności na minimum 500 zł w skali miesiąca.

 

Premia będzie wypłacana maksymalnie sześć razy (przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych). Po tym okresie dalej możecie uzyskiwać moneyback, aczkolwiek jest jedno „ale”. Otóż musicie wówczas posiadać przynajmniej jeden produkt kredytowy oferowany przez TMUB. Będzie to weryfikowane na koniec każdego miesiąca naliczania premii. Do produktów kredytowych zalicza się aktywną umowę o pożyczkę lub kredyt, przyznany limit odnawialny w rachunku, bądź aktywną kartę kredytową, na której w danym miesiącu kalendarzowym rozliczono przynajmniej jedną transakcję. Pomysłem na spełnienie tego warunku może być darmowy limit w koncie, z którego nie musicie nawet w praktyce korzystać. Tak naprawdę wystarczy sama aktywacja debetu.

Szczegóły moneyback'u w regulaminie promocji Zwrot za zakupy.

 

Konto Freemium – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową w przypadku wykonania transakcji na kwotę minimum 200 zł miesięcznie, w przeciwnym razie opłata wyniesie 6 zł,
  • 0 zł za 3 wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, każdy kolejny kosztuje 6 zł,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za jedną wpłatę gotówki we wpłatomatach Euronetu, każda kolejna 6 zł.

 

Złóż wniosek o Konto Freemium

 

Konto Premium – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta w przypadku rozliczenia transakcji bezgotówkowych na 500 zł miesięcznie, w przeciwnym wypadku opłata za konto to 18,90 zł,
  • 0 zł za kartę debetową,
  • 0 zł za nieograniczone wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za nieograniczone wpłaty gotówki we wpłatomatach Euronetu.

 

Złóż wniosek o Konto Premium

 

Wybierając konto w TMUB musicie przemyśleć, na jaką kwotę jesteście w stanie zapewnić miesięczne transakcje. Jeśli na spokojnie zapewnicie płatności na kwotę powyżej 500 zł, wybierzcie wariant Premium. Jeśli jednak osiągnięcie pułapu 500 zł może sprawiać problemy, wówczas zdecydowanie lepsza będzie oferta Freemium. Wystarczy, że w danym miesiącu zabraknie choćby grosika do wymaganej kwoty, by bank naliczył Wam aż 18,90 zł za prowadzenie konta Premium.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

3% w skali roku na koncie oszczędnościowym

Promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym dostępne jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego w TMUB od 1 kwietnia 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku. Jeśli przed datą graniczną zamknęliście ROR i otworzycie go teraz ponownie – będziecie mogli skorzystać z preferencyjnego oprocentowania.

Aby móc oszczędzać na 3% w skali roku należy założyć Konto Freemium lub Konto Premium do 31 marca 2018 roku. Po aktywowaniu konta osobistego, w tym samym okresie należy złożyć wniosek o konto oszczędnościowe (w ramach bankowości elektronicznej). Oprocentowanie wynoszące 3% w skali roku obowiązuje przez 92 dni (licząc od dnia następującego po dniu otwarcia rachunku oszczędnościowego) dla kwoty do 50.000 zł. Nadwyżka pracuje już na standardowy procent (obecnie nieco ponad 1% w skali roku). Prowadzenie konta oszczędnościowego jest oczywiście darmowe. Promocja trwa do 31 grudnia 2018 roku.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

 

Darmowy limit w koncie dla klientów T-Mobile

W TMUB trwa stała promocja limitu odnawialnego przeznaczona dla osób posiadających abonament telefoniczny w T-Mobile. Promocja składa się z dwóch elementów. Po pierwsze, zostaniecie zwolnieni z opłaty za przyznanie limitu, a po drugie, będziecie mogli skorzystać z uproszczonej procedury kredytowej. W moim przypadku (posiadam abonament na telefon w T-Mobile) proces wnioskowania i przyznania limitu zajął mniej niż 1 minutę.

Jeśli spełniacie warunki promocji, zostaniecie zwolnieni z opłaty za przyznanie limitu. Standardowo wynosi ona 1% kwoty limitu, nie mniej niż 30 zł. Aby uzyskiwać moneyback nie musicie w ogóle korzystać z przyznanego limitu, wystarczy, iż będzie on aktywny na waszym ROR-ze. Niestety odnowienie limitu będzie się wiązało z opłatą zgodną z TOiP. Przed upływem roku możecie zadzwonić na infolinię i zrezygnować z limitu w koncie.

O limit w koncie możecie zawnioskować w ramach bankowości elektronicznej. Jeśli jesteście klientami T-Mobile i wybierzecie kwotę limitu do 1000 zł, całość odbędzie się online. W przypadku wyższych kwot oraz oferty dla osób nieposiadających telefonu w T-Mobile niezbędny będzie kontakt z konsultantem. Zadzwoni on do Was po wypełnieniu wniosku. Z doświadczenia wiem, iż nawet jeśli nie jesteście klientami T-Mobile, możecie wynegocjować zwolnienie z opłaty za przyznanie limitu. Gra jest warta świeczki, ponieważ łączny, roczny moneyback może sięgać nawet 300 zł.

Kwota limitu, jaką może Wam udostępnić TMUB wynosi od 500 zł do 100.000 zł (darmowy limit jest dopiero od kwoty 7000 zł). Więcej na temat działania limitu w koncie znajdziecie w pytaniach i odpowiedziach na stronie banku. Gdyby coś było niejasne, pytajcie o to w komentarzach. Tutaj natomiast znajdziecie regulamin darmowego limitu dla klientów T-Mobile. Dodatkowym plusem posiadania limitu w koncie jest budowa pozytywnej historii kredytowej w bazach BIK-u.

Aktualna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania podana jest na stronie TMUB – limit w koncie.

 

Złóż wniosek o Konto Freemium

lub

Złóż wniosek o Konto Premium

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów