fbpx

Aż trzy testy produktów w jednym artykule, czyli otrzymaj zwrot pieniędzy na konto za zakupy produktów marek belVita, FINUU oraz Velvet

Zjeść ciastko i mieć ciastko, tym słynnym ekonomicznym sloganem śmiało możemy rozpocząć dzisiejszy artykuł. Otóż w promocji belVity możecie zjeść ciastko i otrzymać zwrot, za który kupicie kolejne ciastka i znowu otrzymacie zwrot i tak nawet 10 razy. Jednak z racji, że ostatnio sypnęło nieco akcjami typu test produktu, dorzucam dwie promocje ekstra, a mianowicie miksu tłuszczowego FINUU oraz papieru toaletowego marki Velvet. W ten oto sposób podczas jednych zakupów zgarniecie kilka zwrotów, co pozwoli zwiększyć rentowność czasu zaangażowanego w promocje. Jednocześnie przypominam o wciąż trwającej promocji Rexony, gdzie można zyskać do 26,99 zł.

 

 

Do 8 zł zwrotu za zakup FINUU w sklepach Carrefour

Promocja “Wypróbuj za darmo” trwa od 14 maja do 26 maja 2019 roku lub do wyczerpania puli 1500 zwrotów. Obowiązuje tu zasada kto pierwszy ten lepszy, zaś w przypadku wyczerpaniu puli, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji. Na szczęście, na stronie akcji znajduje się również licznik informujący, jaka pula zwrotów jeszcze pozostała. W wymienionym okresie należy dokonać zakupu w sklepie Carrefour. Sam formularz zgłoszeniowy możecie możecie wypełnić do 9 czerwca 2019 roku, choć lepiej z tym nie zwlekać ze względu na wspomniany limit.

Promowanymi produktami są miks klasyczny oraz miks solony Finuu w opakowaniu 200-gramowym zakupione w sklepach stacjonarnych lub sklepie internetowym Carrefour (listę sklepów znajdziecie w załączniku do regulaminu). Pamiętajcie, aby zachować paragon, ponieważ jego zdjęcie lub skan są najważniejszym elementem formularza zgłoszeniowego. Maksymalna kwota zwrotu w promocji to 8 zł. W przypadku, gdy koszt produktu na paragonie będzie niższy, wówczas na wasze konto powędruje kwota realnie zapłacona w sklepie. Natomiast w przypadku, gdy cena będzie równa lub wyższa od 8 zł (choć to mało prawdopodobne), wówczas otrzymacie kwotę maksymalną, czyli 8 zł.

Po wysłaniu formularza powinniście otrzymać maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki. Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwroty wypłacone będą do 1 lipca 2019 roku. W przypadku potrzeby dodatkowej weryfikacji, zwrot środków może się opóźnić do 5 lipca 2019 roku.

Zanim wyślesz zgłoszenie sprawdź szczegóły:

 

 

 

 

Kup ciastka belVita Soft Bakes i odbierz do 12 zł zwrotu

Kolejna promocja dotyczy przetestowania nowych ciastek belVita Soft Bakes. W tym przypadku promocja trwa od 26 kwietnia do 31 maja 2019 roku. Łączna pula zwrotów wynosi 8100 sztuk. Jednak organizator zastosował również dzienny limit na poziomie 225 zwrotów. Oczywiście na stronie promocji znajduje się licznik informujący, ile jeszcze zostało zwrotów w danym dniu. W wymienionym okresie należy dokonać zarówno zakupu, jak i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po wysłaniu formularza pojawi się Wam komunikat o przyjęciu zgłoszenia oraz otrzymacie SMS z potwierdzeniem tego faktu.

Promowanymi produktami są ciastka belVita Soft Bakes (różne smaki do wyboru) zakupione w dowolny sklepie na terenie Polski. Pamiętajcie, aby po zakupie zachować paragon, ponieważ jego zdjęcie lub skan są najważniejszym elementem formularza zgłoszeniowego. Maksymalna kwota zwrotu w promocji to 12 zł. W przypadku, gdy koszt produktu na paragonie będzie niższy, wówczas na wasze konto powędruje kwota realnie zapłacona w sklepie. Natomiast w przypadku, gdy cena będzie równa lub wyższa od 12 zł, wówczas otrzymacie kwotę maksymalną, czyli 12 zł.

 

Uwaga! Podczas jednej doby możecie otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Jednak w całym okresie trwania promocji możecie zdobyć aż 10 zwrotów, także w przypadku zakupu wielu produktów na jednym paragonie! Co to oznacza w praktyce? Ano to, iż kupując podczas jednych zakupów 5 opakować ciastek, możecie zgłaszać je przykładowo przez 5 kolejnych dni za co otrzymacie 5 zwrotów. Wygląda naprawdę super, jednak jest pewien szkopuł. W związku z tak liberalnymi zasadami, promocja cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nowa pula dobowa otwiera się o godzinie 0:00 i po kilku minutach jest już wyczerpana. Jeśli zatem macie zamiar wziąć udział w promocji, bądźcie gotowi na to, iż zgłoszenie musicie wysłać zaraz po północy. Warto jeszcze dodać, iż limit 10 zwrotów obowiązuje również w przypadku jednego gospodarstwa domowego, czyli konkretnego adresu zamieszkania.

Zwroty będą wypłacane sukcesywnie w ciągu 10 dni roboczych od momentu zgłoszenia. W przypadku potrzeby dodatkowej weryfikacji, zwrot środków może się opóźnić do 30 dni roboczych.

Zanim wyślesz zgłoszenie sprawdź szczegóły:

 

 

Program poleceń TransferGo

Po 10 funtów dla polecającego i poleconego!

 

 

Do 6 zł zwrotu za zakup papieru toaletowego marki Velvet

Zwrot za zakupy możecie również otrzymać w przypadku promocji marki Velvet. Promowanym produktem są…nawilżane papiery toaletowe 🙂 Na szczęście w tym przypadku nie trzeba pisać żadnej recenzji 🙂 🙂

Tradycyjnie warunkiem uzyskania zwrotu jest wypełnienie formularza na stronie promocji (dane osobowe + skan paragonu + krótka ankieta). Pula nagród to 10.000 zwrotów, ale na szczęście strona promocji zawiera aktualny licznik pozostałych zwrotów. Akcja trwa od 6 maja 2019 roku do 30 czerwca 2019 roku (dotyczy to zarówno zakupu, jak i wypełnienia formularza). W ciągu 7 dni roboczych od wypełnienia formularza otrzymacie na maila link z potwierdzeniem pozytywnej lub negatywnej weryfikacji. W przypadku tej pierwszej, w ciągu 72 godzin waszym zadaniem będzie wypełnienie danych do wypłaty zwrotu (czyli głównie numer rachunku). Przypilnujcie zatem, aby nie przegapić maila, na przykład w sytuacji, gdy wpadnie do SPAM-u lub innej nietypowej zakładki. Premia zostanie wypłacona w ciągu 20 dni od weryfikacji zgłoszenia lub w ciągu 30 dni w przypadku potrzeby dodatkowej weryfikacji.

Aby otrzymać zwrot, należy tak naprawdę zakupić dwa produkty: papier suchy Velvet oraz nawilżany papier toaletowy Velvet. Lista produktów za które możecie otrzymać zwrot dostępna jest na stronie promocji w zakładce Produkty. Maksymalna kwota zwrotu to 6 zł i otrzymacie go wyłącznie za zakup papieru nawilżanego. Na jedno gospodarstwo domowe przypada tylko jeden zwrot.

Zanim wyślesz zgłoszenie sprawdź szczegóły:

 

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów