Testuj wybrany produkt Baby Dove zakupiony w drogeriach Rossmann i odbierz zwrot pieniędzy

W zeszłym roku marka Dove wypuściła na rynek nową serię produktową przeznaczoną do pielęgnacji dzieci Baby Dove. Teraz natomiast, w ramach promocji „Odkryj Baby Dove” będziecie mogli przetestować produkty z dziecięcej serii po czym otrzymacie zwrot pieniędzy. Akcja jest bliźniaczo podobna do kilkukrotnie opisywanej na łamach bloga promocji „Testuj Dove”. Organizatorem akcji ponownie jest agencja Smolar, zatem jedno jest pewne. Zasady są tutaj przejrzyste i uczciwe, zaś akcja przebiega bardzo sprawnie. Nie zapomnijcie poinformować o promocji rodziny i znajomych! Pomimo, że akcja rusza dopiero 30 października 2018 roku, informację o promocji przekazuję już dzisiaj. W ten sposób na spokojnie będziecie mogli wybrać produkt i zarezerwować czas na wykonanie zakupów. Limit zwrotów to tylko 2000 sztuk!

 

 

Warunki promocji

Schemat promocji jest następujący: kupujecie wybrany kosmetyk Baby Dove w dowolnej drogerii Rossmann, zachowujecie paragon, wypełniacie formularz zgłoszeniowy (od 30 października do 12 listopada 2018 roku) wraz ze skanem lub zdjęciem paragonu/faktury, podajecie numer konta, a na końcu otrzymujecie zwrot za zakupiony produkt. Przedostatnia strona regulaminu to załącznik zawierający listę produktów biorących udział w promocji, zaś na ostatniej stronie znajdziecie wizualizację, które dane z paragonu należy wpisać w formularzu. Proponuję Wam zacząć właśnie od wyboru produktu, aby na wstępie zdecydować, czy jest sens brać udział w promocji. Analizując ceny na stronie Rossmanna, doszedłem do wniosku, iż maksymalnie można uzyskać nieco poniżej 40 zł zwrotu. W promocji nie biorą udziału multipaki typu 2+1, czy 3+1.

Akcja trwa od 30 października do 12 listopada 2018 roku lub do wyczerpania się puli 2000 zwrotów. W przypadku przedwczesnego wyczerpania puli bonusów, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji. W wymienionym okresie należy zakupić wybrany produkt oraz wypełnić formularz na dedykowanej stronie promocji (formularz będzie aktywny od 30 października 2018 roku). Wypełnienie formularza nie powinno raczej sprawić Wam żadnego problemu. Oczywiście niezbędnym elementem będzie akceptacja regulaminu promocji oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli nie lubicie podawać w tego typu promocjach swojego głównego maila i numeru telefonu, zawsze możecie założyć dodatkowy adres e-mail (na przykład w Gmailu) oraz dodatkowy numer telefonu (na przykład w ofercie a2mobile). Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki. Mail może trafić do SPAM-u lub innych zakładek. Jeśli nie macie pewności, co do poprawnego zaczytania formularza, na stronie promocji możecie sprawdzić status zgłoszenia.

 

200 zł premii za założenie konta, dostępne w dwóch bankach:

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Konto 360º w Banku Millennium

 

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 21 dni od momentu zgłoszenia (nie później niż do 14 grudnia 2018 roku). Procedura może się wydłużyć do 7 stycznia 2019 roku w przypadku, gdy organizator będzie miał wątpliwości do danego zgłoszenia. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie akcji „Odkryj Baby Dove”.

 

 

To już kolejna aktualnie trwająca akcja typu test produktu. Obecnie możecie otrzymać zwrot również za produkty marek: Sensodyne, Listerine, Nutella, Sunlight. Szczegółów szukajcie na blogu 🙂

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów